Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2015. november 17.

Kategória:   Dezodorok

Reb

2014. október 23.

Volt ilyenem régen, mini változatban, szerettem, jó illata volt.
(Általában úgy használom a fújós deókat, hogy a reggel felkent golyós dezodort frissítem velük fel napközben, ha valami stresszes helyzet jön. Erre az alkalmazásra tökéletes volt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

Volt ilyenem régen, mini változatban, szerettem, jó illata volt.

orsipanka

2013. április 1.

Az illata elég jó, de az izzadást nem gátolja eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.

Az illata elég jó, de az izzadást nem gátolja eléggé.

zami86

2013. március 30.

Nekem nem vált be. Amennyire jók a Balea tusfürdők, annyira rosszak a dezodorok. A cipőmbe fújom, annak egész jó illata van tőle, másra nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 30.

Kiscsillag5

2013. március 18.

Egész jól dezodorált és tetszett az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

Egész jól dezodorált és tetszett az illata is.

Druszilla

2013. március 10.

Az illata nagyon jó, csak egy kicsit túl sok - meg a mennyiség is, ami a flakonból süvít, így pedig elég fullasztó. Izzadásgátló hatása nekem elmaradt a többitől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

Dióssüti

2013. február 21.

Az egyetlen dezodor ami használt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

Az egyetlen dezodor ami használt!

Tánya88

2012. október 14.

Én ezt utazóméretben vettem, de az oly' büdös volt, hogy a nyaraláson már 2. nap a hotel kukájában landolt. Lehet, h a nagyobb változat jobb, de én a kicsit senkinek sem ajánlom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

VeraTala

2012. július 1.

Az illatát imádtam, dezodornak meg egy jó közepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Az illatát imádtam, dezodornak meg egy jó közepes.

Pipacs

2012. június 28.

Finom az illata, de a hatásával nem vagyok elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Finom az illata, de a hatásával nem vagyok elégedett.

Cu2tka-baba

2012. február 26.

Az illata érdekes, de nem dezodorál kellően... Nekem csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

Az illata érdekes, de nem dezodorál kellően... Nekem csalódás volt.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Octyldodecanol, Linalool, Limonene

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.