Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: Halfway, Módosítva: 2013. január 11.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás. Pézsma, mandula, barack és rózsa illattal.

Kiszerelés: 250 ml

nettike

2015. január 3.

Nagyon finom édes, barack illatú tusfürdő , egyáltalán nem tolakodó az illata.A külseje is nagyon aranyos volt imádtam régebben Balea Young tusfürdőket, egyáltalán nem szárított egy élmény volt vele a tusolás.!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

Oraculum

2014. május 14.

Átlagos tusfürdő, sok kell belőle, mint a Balea-s termékek többségéből, de finom az illata és szerethető, árban nagyszerűek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

csokikrém

2014. február 11.

Az illata valami fantasztikus! Mintha igazi barackot tartottam volna a kezemben amikor beleszippantottam a flakonba. Használat közben már nem volt olyan intenzív. Mint tusfürdő átlagos, az illat miatt 5*. Kár, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 11.

Erika80

2013. december 16.

Egyszer vettem ilyet, nagyon tetszett az illata! :) A balea termékeket azért szeretem, mert nem tesztelik állatokon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 16.

sziszikeee2

2013. július 10.

Az elején nekem is nagyon bejött az illata, de a végére már annyira hozzászoktam és meguntam, hogy nehézkesen fogyott csak el! Kár érte, mert az elején tényleg imádtam!
Nem szárította a bőrömet nekem sem, jól habzott és a megszokott Balea minőséget nyújtotta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

b.niki

2013. január 22.

Nyáron használtam, csodálatosan finom illata van! Engem mindig nagyon felfrissített, bár tény, hogy a barackos illat hamar elszállt. Ha lehetne kapni, bármikor újra megvenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

minaya

2013. január 2.

Ár-érték arányban nagyon jó, mivel tényleg nagyon olcsó, bár én mindig az illatok miatt szaglászgatom meg az új verziókat, és mindig elcsábulok.
Ennek olyan igazi "nyár" (gyümölcsös-virágos) illata van. Közepesen hidratál, fürdőpamaccsal nagyon jól habzik, könnyen lemosható. Az illat viszont hamar elillan zuhanyzás után. Nekem semmilyen bőrproblémát (irritáció, pattanás stb.) nem okoztak még a Balea tusfürdők.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Szaszcow

2012. december 29.

Nagyon imádtam az illatát, kár, hogy már nem találni a polcokon..:( pedig újra megvenném :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

bb

2012. július 1.

Szuper illata van! Egy élmény vele a tusolás! Én nagyon kedvelem, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

VeraTala

2012. július 1.

Engem nem szárított, imádom az illatát :) Ha ötöt nem használtam el belőle, akkor egyet sem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.