Balzsam Labor

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gizi, Módosítva: 2018. november 2.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Tradition & Science C-vitamin komplex magas C-vitamin tartalmú növényi kivonatokat (acai, csipkebogyó és homoktövis), hozzáadott C-vitamint tartalmaz (5%), melyeket az egzotikus illatú narancsvirágvízbe keverték. Rendszeres használatával megfelelő C-vitaminnal láthatjuk el bőrünket, így támogatva természetes védekezőképességét.

Evica

2016. november 9.

Nagyon szeretem ezt a terméket, láthatóan egyenletesebbé válik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Nagyon szeretem ezt a terméket, láthatóan egyenletesebbé válik tőle a bőröm.

Feriata

2015. szeptember 14.

3. uveggel fogyasztom es meg mindig imadom, gyonyoruen kisimitja a pici rancokat! Napozas utan, elotte es utana hasznalva megszunteti a nap karos, irritalo hatasait, nagyon jol regeneralja a bort. Nalam o az alap reggel a BB kremem ala!
Hianypotlo, szep osszetetelu magyar termek, orulok, hogy van ilyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Hianypotlo, szep osszetetelu magyar termek, orulok, hogy van ilyen!

szzh01

2015. szeptember 13.

2 hete használom reggelente, arclemosás után, a nappali krém alá, szemkörnyékre is. Híg víz-állagú, cognac színű, enyhe, kellemes illatú folyadék, a pipettás adagoló praktikus megoldás hozzá. Pillanatok alatt maradéktalanul beszívódik, nem hagy semmilyen plusz réteget a bőrön, az utána következő krémek ugyanolyan jól beszívódnak a bőrömbe. Nem is irritál, még az extra érzékeny szemkörnyékemet sem bántja! A hatását "üdítőnek" nevezném, valahogy élettelibb lesz tőle a bőr. Folthalványítás terén semmit nem tapasztaltam eddig (szeplős a bőröm és van néhány májfoltom is), igaz önbarnítózok, és a két hatás lehet, hogy kioltja egymást. Szeretem, kellemes termék, sajnos amiatt nagyon gyorsan fogy, mert kipróbáltam a használatát a felkaromon az integetőn is (abban reménykedve, hogy kicsit beindítja a kollagén termelést - bár őszintén szólva itt semmit nem tapasztaltam, úgyhogy le is fogok itt állni vele) s mivel ez nagy felület, sokat elhasználtam belőle, már csak a fél üveg van meg, de ha csak arcra használnám, szerintem 2-3 hónapig elegendő lenne egy üveggel. Majd elfelejtettem, hogy a kézfejemre is teszek belőle 1-2 cseppet , ami nagyon szép lesz tőle!

UP kb. 2 hónap múlva: Folthalványító hatása sajnos egyáltalán nincsen nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

UP kb. 2 hónap múlva: Folthalványító hatása sajnos egyáltalán nincsen nálam.

ilditoth

2015. június 29.

A második C-vitaminos készítmény, amit kipróbálok (az első ampullás volt, kozmetikustól vettem nagyon drágán - elégedett voltam vele, de ennyi pénzt nem adok semmiért).
Tudom, az 5% elég kevés a többi C-vitaminos szérumhoz képest, van, aki 20%-kal dolgozik, de nekem nagyon bevált ez is! Még csak 4-5 napja használom, esténként, de máris egységesebb és egészségesebb a bőröm. A szérum egy cseppet sem szárít, és nem okoz irritációt. A foltokat ennyi idő alatt még nyilván nem haványította (lehet, hogy az 5% miatt nem is nagyon fogja, meg az is lehet, hogy ezeket valójában csak a lézer tünteti el) , de összességében nagyon jót tesz. Erre szokták mondani a reklámokban, hogy egészségtől ragyogó bőr...
Őszintén szólva a Mad Hippie C-vitaminos szérumát néztem ki, de mivel ez harmadannyiba kerül, előbb ezt akartam kipróbálni. Ha továbbra is minden OK vele, maradok ennél, a ferulsavról meg a hyaluronról majd gondoskodik Paula, háhh.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 29.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Ascorbate
Vitaminok: Ascorbic Acid