Balzsam Labor

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2018. november 4.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Éjszakai krém - minden bőrtípusra

Az éjszakai krém az alvás ideje alatt nem csak regenerálja, táplálja a kezelt bőrfelületet - arc és nyak - janem hatóanyagainak hidratáló, bőrkisimitó, feszesítő, antioxidáns tulajdonságai is hozzájárulnak fiatalságának, rugalmasságának megőrzéséhez.

Az összetevőkben magas arányban szerepelnek ökológiai és tisztán növényi hatóanyagok.

GNóri

2016. március 22.

Nagyon örülök, hogy egyre több az igényes magyar kozmetikai márka. Az igényes alatt azt értem, hogy minőségi, hatásos összetevőkkel van tele a krém, mindenféle káros anyagtól mentes, és nem tesztelnek állatokon. A Biola-Naturissimo termékeit is nagyon szeretem, de ki akartam próbálni valami újat, és erre az éjszakai krémre esett a választásom.
Minden bőrtípusra ajánlják ezt a krémet, de szerintem kombinált, zsíros bőrre sok lehet. Az állaga először keménynek, kenőcsösnek tűnt, de gyorsan felpuhul. Elég testes krém, kicsit nehéz beledolgozni a bőrbe, nehezen szívódik be, felvitel után sokáig olajos marad az arc, így szerintem ezt a krémet inkább a száraz bőr hálálja meg. Nagyon jól hidratál, puhít, egységesíti a bőrképet, reggel nem szokott olyan fáradt fejem lenni:) Az összetevők magukért beszélnek, gyönyörűek, a legtöbb krémben fele ennyi jó összetevő sincs. A külseje egyszerű gyógyszertári üvegcséhez hasonló barna üveg, az illata pedig imádnivaló:) A kézfejemre is szoktam kenni, csak hogy szagolgathassam:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

cuciii

2016. február 23.

Gyönyörű összetevők, megfelelő hidratálás. Szeretem, mert szépen feltölti reggelre az arcomat, bár kicsit zsírosítja is, de ez estére engem nem zavar. Cserébe reggel sima, puha, kisimult bőrt kapok :) Pattanást és mitesszereket nem okoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

cuciii

2016. február 23.

Gyönyörű összetevő, megfelelő hidratálás. Szeretem, mert szépen feltölti reggelre az arcomat, bár kicsit zsírosítja is, de ez estére engem nem zavar. Cserébe reggel sima, puha, kisimult bőrt kapok :) Pattanást és mitesszereket nem okoz.

tenyitomi

2015. március 6.

Végre megvan a kis kencém,Internetpatikán potom 2400pénzért muszáj volt megrendelni.Elsőre megijedtem az állagától,jó sűrűnek tűnő kenőcsszerű,de az ujjbegyecskére felvíve testhőre könnyen kenhetővé válik.Elég hamar beszívja a bőr,nem ezt vártam a sűrű állaga alapján,nem hagyott ragacsos érzetet,de érezni hogy hidratál.Azt nem tudom hogy milyen illata volt az előttem véleményező szériája,én semmi illatot nem érzek,talán enyhe semleges gyógyszertári illatot,a színe vajszerű,1-2 használat után úgy érzem jóbarátok leszünk.Elég sok jó hatóanyag van benne,gyakorlatilag natúr-bio,és ami a legfontosabb számomra hogy ő SEM TESZTEL ÁLLATOKON,én már csak állatkísérletmentes kozmetikumokat használok,jó lenne ha senki sem vásárolna olyan kozmetikumot amiért sok-sok élőlény az egészségével vagy az életével fizetett

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 6.

szzh01

2014. augusztus 6.

Gyönyörűek az összetevői, szuper érzés, hogy magyar termék! Érdekes állaga van, a zselé és a krém között félúton, de nem folyékony, majdnem hogy kemény a tégelyben, de az arcbőrrel érintkezve azonnal jól kenhetővé válik, jól eloszlatható, a bőröm maradéktalanul felveszi. A tégelye kicsit gyógyszertári ihletésű (majdnem átlátszatlan sötétbarna üveg tégely fekete csavaros kupakkal), de jó értelemben véve, ami a komoly, átgondolt összetevők asszociációját kelti bennem, megnyugtató érzés kézbe venni. Az illata erősen gyógynövényes, nekem már egy kicsit sok, de azért elviselhető, a Férjem ha beszállok mellé az ágyba este bekent arccal, mindig megjegyzi, hogy de finom az illatom. Eddig a Dr. Scheller Argánolajos arckréme váltotta ki belőle ezt a reakciót, és most ez a krém is. Néhány hete használom, úgy érzem, jól hidratál, és táplál, szépen feszesít, tömörít.(Sőt, este egy kicsit a kézfejemre is kenek belőle arckrémezés után éjszakára, oda sem rossz...) A Balzsam Labor zöldteás nappali krémjével használom párban, úgy érzem, jó kombináció ez számomra. Ár-érték aránya is nagyon kedvező, 2400 Ft-ért 60 ml krémet adnak, ami ráadásul elég kiadós, nem kell sok belőle, így sokáig ki fog tartani.

UPDATE: Az előző bejegyzést május elején írtam. Erősen fogyóban vannak a krémeim, ezért újravásárolom őket. Kicsit csalódottan realizáltam a tényt a webáruházban, hogy az elmúlt 2 hónapban felment minden krémjük ára 500 Ft-tal. Két krémért így máris egy ezressel többet kell fizetni, ha még mást is veszek esetleg, akkor még nagyobb a differencia az előző vásárlásomhoz képest. Pedig már úgy örültem, hogy találtam végre egy normális árú terméket, de sajnos az örömöm csak az első tégelyig tartott. :-( Még nem veszek le belőle emiatt pontot, de nem örvendezek...

UPDATE1: Személyes átvételnél derült ki, hogy a márka 3 éve nem emelt árat, így az előzőleg kifogásolt áremelkedés jogosnak mondható, csak engem érintett rosszul, mivel én nemrég ismertem meg a márka termékeit. Ár-érték arányban még így is jó termékek.

UPDATE 2 augusztusban: Úgy látszik mindig visszakanyarodok ide... :-) Elkezdtem használni a 2. tégelyt és egy kicsit lelombozott, hogy megváltozott a krém illata. Az eleinte majdnem hogy túl erősnek érzett illatot nemcsak hamar megszoktam de nagyon meg is szerettem - nem beszélve a Férjemről, akiről pár hónappal ezelőtt írtam, mennyire imádja a krém illatát. Nos, pont ez a jellegzetesen finom illat tűnt el a krémből, máskülönben minden maradt. Joggal ébredt bennem a gondolat, hogy esetleg változtattak az összetevőkön. Addig hezitáltam, míg végül felhívtam a céget és rákérdeztem. Azt mondták, valami gond van az illatanyagok beszerzése körül és bár semmilyen lényeges összetevő nem változott de az említett illatot joggal hiányolom. Azért így is maradt némi illata, bár az már inkább a gyógynövényes szag-hoz áll közelebb. Arról is tájékoztattak, hogy hosszútávon amúgy is igyekeznek illatmentessé tenni a krémjeiket a természetesség jegyében. A törekvés érthető és jogos, csak annyi a bibi, hogy ha megváltozik egy termék két vásárlás között, az nem érinti jól a vásárlót - legalább is pszichésen semmiképp, bennem kételyeket ébresztett. Talán egy tájékoztatás nem ártott volna vásárláskor és akkor én sem éreztem volna magam egy kicsit csalódottnak/elbizonytalanodottnak a tégely kibontása után. Meg fogom szokni az új illatot is nyilván, csak hát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

beauty.squirell

2013. augusztus 1.

Nagyon-nagyon szép az összetevőlistája, tele jótékony növényekkel, amelyek a bőr éjszakai megújulásában segítenek. Nagyon sok puhító, hidratáló összetevő van benne, ami a regenerálódásában, rugalmasság megőrzésében nagyon fontos.
Könnyed állagú krém (nem annyira géles mint az előző 3 termék). Az esti arctisztítás után nagyon gyorsan terül és szívja be a bőr. Kellemes növényes-gyümölcsös illat, de visszafogott, amit felkenés után már nem is lehet érezni, csak a tégelyben intenzív.
Gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros, olajos utóérzetet és reggelre sem fényesedik ki az arcbőröm. Èjszakai krémnél nem szempont, de mivel nappalra fejti ki pozitív hatását, ezért kijelenthetem, hogy a nappali krémemből kevesebb kellett, a smink is szebben nézett ki.
Szebb arckép, az esetleges börszinbeli (pigmentfoltok) eltéréseket halványítja és reggelre kipihent arcot eredményez.
Ilyen éjszakai krémre vágytam – hatása, összetevői, megjelenése mind kiválóak. Àr/érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Panthenol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.