Balzsam Labor

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2018. november 2.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Olajmentes arcápoló gél fáradt, matt bőrre.

A tanúsított ökológiai zöldtea (G) és rozmaring (R) leveleinek kivonatait és hyaluronsavat tartalmazó G&R gél hatóanyagai a bőr mikrocirkulációját és a collagénképződést serkentő, az arc bőrét élénkítő, hidratáló, intenzív antioxidáns, antimikrobális, bőrköndicionáló és feszesítő tulajdonságúak.

Illat, mesterséges színezék és parabén mentes. A növényi kivonatos tulajdonságai miatt a termék színe változhat ez azonban a minőséget nem befolyásolja.

GNóri

2016. június 22.

Nappali krémet kerestem, mert a Mizon Ultra Suboonhoz már hozzászokott a bőröm, és nem volt semmi hatása. Fontos szempont volt, hogy legyen benne valamilyen formában hyaluronsav, mert azt nyáron nagyon kedveli a bőröm, illetve, hogy ne legyen nehéz állagú, és szépek legyenek az összetevői. Hosszas kutakodás után kötöttem ki ennél a krémnél. A Balzsam Labor éjszakai krémjét már használtam, így tudom, hogy nagyon jó kis márka hatásos krémekkel. Nos ebben a krémben sem csalódtam:)
Az ára nagyon barátságos, 2600ft körül volt a 60ml. A tégelye sötét üveg, ami rendkívül praktikus. Az állaga meglepő volt, ez tényleg gél, zselés, áttetsző, de a test hőmérsékletén könnyen folyóssá válik. Enyhe, gyógynövényes, természetes illata van. A bőröm gyorsan beszívja, nem marad ragacsos. Kombinált vagy zsíros bőrre önmagában is rendkívül jó hidratáló lehet, azonban száraz bőrre nekem kicsit kevés a hidratáló hatása. Viszont úgy elég, hogy utána még fényvédőt is kenek, teljesen jó és komfortos érzés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Kamillaneni

2015. november 15.

Pár napja vettem egy bioboltban az eladónővel történő diskurzus után. A zsíros, tág pórusú és pattanásokra hajlamos arcbőrömre kerestem olyan arckrémet, ami könnyű, természetes, és nem fullad meg tőle a bőröm.
Eddig tetszik, arcmosás utáni szomjoltásra tökéletes, nem zsírosít az alap faggyútermelésen felül, és mintha feltöltötte volna az arcom, élettelibb lett és a színe sem fakó és szürkés. Az illatát felkenéskor nem lehet érezni, a tégelyében azonban patikaszagú, amit én még szeretek is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

felicitas

2015. augusztus 8.

Alapvetően száraz a bőröm, ilyenkor nyáron viszont elég egy kis leheletnyi krém. Ez a gél tökéletes nyári ápolást nyújt észrevétlenül. Csak azon kaptam magam, hogy nincsenek miteszerek, és olyan szép egyenletes a bőröm. Most volt egy hosszabb kihagyásom és el nem tudtam képzelni miért jönnek elő pattik. Hét ennek a hiányára reagált a bőröm. Nyáron ez a gél viszi nálam a prímet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Ann250825

2015. április 9.

Ajándékba kaptam, de 100% hogy veszek még, ha ez elfogy.
Először szokatlan volt a gél állag, mert ilyet még nem használtam, valamit az illata sem tetszett. Azonban a hatása miatt beleszerettem.
Valóban mindent hoz, amit ígér. Élettel telibb, simább, láthatóan szebb lett a bőröm már kb. 1 hét után.
Hamar beszívódik, nem tudok róla semmi rosszat mondani.
Tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

Ajándékba kaptam, de 100% hogy veszek még, ha ez elfogy.
Hamar beszívódik, nem tudok róla semmi rosszat mondani.
Tényleg csodaszer.

beauty.squirell

2013. augusztus 1.

Kolléganöm véleménye (27 éves, kissé zsiros a böre)
Szeretem, ha az arckrém zselésebb, könnyedebb állagú a sok krémszerű, tejszerű állaggal szemben, mert nekem sajnos nagyon hamar kifényesedik a bőröm, így jobb, ha vízbázisú a krém amit az arcomra viszek fel, ami könnyen be is szívódik.
Csak kentem és kentem, mert pillanatok alatt beszívta és mivel nyáron ebben a forróságban nem lehet eléggé hidratálni, magam is meglepődtem mennyit felvett a gélből. Nem fényesítette ki az arcom, ami nagyon jó hír volt, hiszen ez a tulajdonság egy krémnél sminket is tönkreteheti.
Nem annyira éreztem ki belőle a zöld teát vagy a rozmaringot, de egy kellemes zöld, herbal illatot igen, amit kedvelek. Kissé szokatlan – de nagyon pozitív – hogy nincs telerakva illatanyaggal, hanem csak illóolajjal.
Pillanatok alatt beitta a bőröm, nem maradt utána a tejszínes állagú krémekre jellemző fényes filmréteg, sőt inkább olyan kissé matt lett az arcom tőle. Pár percet vártam és tudtam rá sminkelni. Jól megtapadt az alapozó és a púder is tovább tartotta matton az arcomat. Két hét használat után már azt is kijelenthetem, hogy visszafogta a bőröm ragyogását és még nagy melegben is vállalható volt a sminkem púderral.
Kiváltotta az eddig használt drogériás hidratáló márkámat, amivel az volt a bajom, hogy sok volt benne az „egyéb” (nem természetes) összetevő és a mattitó hatása miatt kissé ki is szárította a bőrömet amit ez a gél helyrehozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Kolléganöm véleménye (27 éves, kissé zsiros a böre)

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.