Banana Republic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2014. február 24.

Kiadás éve: 2006

Illatkategória: fás-aromás

Fejjegy : konyak
Szívjegy : dohány
Alapjegy : virginiai cédrus

Joe38

2014. február 20.

Nagyon kellemes és megnyugtató illat.Bár minimálisak az összetevők ,
a hatás mégis rendkívül komplex!
A tartóssága is rendben van. Egy édeskés akkord benne szerintem harmonizál a
"Black" elnevezéssel .........Csodálatos kompozíció!
Nálunk nem igazán ismert ez a parfüm, de annál meggyőzőbb jelenség .........
Akinek pedig jól áll az illat ,annak sikerült feltörnie a "dió héját" és rátalált a "belső értékekre"!
Szerintem van egy kis ünnepélyes hangulat is benne, amitől akarva - akaratlan nekem Csajkovszkij Diótörő-je ugrik be róla.......Elegáns, férfias és fenséges karizma....
Nekem ez a parfüm egy tökéletes példája annak,hogy nem kell mindig
egy csomó összetevő ahhoz ,hogy egy parfümkülönlegesség megszülessen!
Néha az egyszerűség is lehet tökéletes!Bravo!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 20.

Nagyon kellemes és megnyugtató illat.Bár minimálisak az összetevők ,
a hatás mégis rendkívül komplex!
A tartóssága is rendben van. Egy édeskés akkord benne szerintem harmonizál a
"Black" elnevezéssel .........Csodálatos kompozíció!
Nálunk nem igazán ismert ez a parfüm, de annál meggyőzőbb jelenség .........
Nekem ez a parfüm egy tökéletes példája annak,hogy nem kell mindig
egy csomó összetevő ahhoz ,hogy egy parfümkülönlegesség megszülessen!
Néha az egyszerűség is lehet tökéletes!Bravo!

Alkoholok: SD Alcohol 40B
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Lyral, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.