Bánfi

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lefteye, Módosítva: 2013. január 31.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Zsíros

A gyógynövény hatása:
Normalizálja a fejbőr faggyúmirigyeinek működését, kúraszerű alkalmazása csökkenti a haj kóros zsírosodását, megakadályozza a korpaképződést.

Barabasikincso

2021. április 28.

Nekem nagyon bevált. Nem szárította a hajamat és meg hajnővesztő hatást is észrevettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 28.

Hannibal

2019. június 16.

3-4 naponta használom , már az első alkalommal segített . Mivel egyszerre kezdtem használni 2 másik termékkel (Dr. Chen sampon + zöld varga cseppek ) ,nyilván nem tudom pontosan megmondani mennyi az ő része a tételből, de az biztos,hogy a fejbőrnek nagyon jót tesz. A korpám teljesen eltűnt,a viszketés is,és 4. napon sem zsíros a hajam . Ennél fogva megállt a hajhullásom is . Majd updatelek ,de eddig 5 csillag . Észrevettem,hogy mióta használom megszűntek a tarkómon+ vállamon a pattanások .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

egyno

2019. március 21.

Milliónyi sampont próbáltam és próbálgatok a mai napig a gyorsan zsírosodó hajamra. Megvásároltam, szeretem, igaz szárítja a hajat. DE kitolta 1 nappal a hajmosást. Ami nálam nagy szó. De ha hosszú távon használom ugyanolyan hamar kezd zsírosodni a hajam. Szeretem, keresem a valtóját.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Bearbunny

2019. március 9.

Kifejezetten alkoholtartalmú hajszeszt kerestem zsíros korpa kezelésére, de először az Alpecin hajszesszel próbálkoztam, ami nem jött be. Rögtön ezután láttam meg egy bolt polcán ezt a hajszeszt, s mivel ez kifejezetten zsíros korpára való, meg is vettem. Nálam csodákat művelt. Több, mint 2 hete használom, és a zsíros korpa ha nem is szűnt meg, közel 0 tünete van. Először megmosom a hajam a La Roche-Posay Kerium samponjával, majd jöhet a hajszesz, ami 20 percig van fenn, majd Alpecin koffein samponnal mosom le, utána balzsam. Időigényes, fárasztó, frusztráló, de szükséges és hatásos. Ezelőtt rengeteg drága, márkás és természetes sampont használtam, köztük samponszappant egy évig is, amit külföldről rendeltem be, de nem hatott semmi sem ennyire, mint ez a hajszesz. Aki hasonló problémával küzd, ajánlom. Plusz az illatát is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

fruzsi911

2018. december 6.

Nekem rettenetesen kiszárította a fejbőröm.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Nekem rettenetesen kiszárította a fejbőröm.:/

panka987

2017. október 24.

Imádom.. ImádNÁM...ha nem lenne ilyen r*hadt ótvar büdös :(

A nőkre nem gondolnak? :(

Pedig egyébként tényleg csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Imádom.. ImádNÁM...ha nem lenne ilyen r*hadt ótvar büdös :(

A nőkre nem gondolnak? :(

Pedig egyébként tényleg csodaszer!

Hajni12

2016. október 4.

Tetszik az illata és árban is megéri, de sajnos különösebb hatást nem tapasztaltam, átlagos sampon számomra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

bonivagyok

2015. május 3.

A hajszesz, ami valóban hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

A hajszesz, ami valóban hatásos.

Bunny17

2015. február 15.

Egy nappal mindenképp kitolódik a hajmosás,és nem olyan csatakos hatásúan, már a második használatkor észre lehetett venni a különbséget. Viszont a fejemnek borzasztó kanszaga lett, mint egy idős bácsikáé XD Olyan elegáns arcszesz-illatú :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 15.

Ameliox

2014. július 1.

Hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

Hatásos.

Hidratálók: PEG-40

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Lyral márkanéven ismert mesterséges illatanyag. Potenciális bőr irritáló, allergén. (Wikipédia)