Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lovely21, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolók

Ár: 700 , Eladó: novaknora
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes átvétel: Széll Kálmán tér vagy Ferenciek tere

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Archangel

2023. október 23.

Nagyon erős a szaga, viszont nekem nagyon sokszor segített hajhullás ellen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 23.

Nagyon erős a szaga, viszont nekem nagyon sokszor segített hajhullás ellen

Viki0407

2022. október 15.

Nagymamám használja ezt a hajszeszt, ő maximálisan meg van elégedve vele, neki nagyon jó termék, növeszti a hajat és csökkenti a hajhullást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 15.

DdoriI90

2022. október 5.

Számomra egy csoda ez a hajszesz. Bár nem a leírásnak megfelelően használom, általában reggel mosok hajat, tehát igy az időmbe biztos nem férne bele. Hajmosást megelőző este bemaszírozom a száraz fejbőrbe és reggel lemosom. Ez így tökéletesen bevált. Kúra szerűen használtam már többször is, nagyon látványosan megállítja a hajhullást. Sokkal hatékonyabb mint bármilyen vitamin. Sőt látványos hajnövekedést is produkáltam a hajszesz használata mellett. A titok a rendszerességben rejlik. A illata valóban kicsit erős de ez abszolút nem von le semmit az értékéből. 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 5.

V_4nd4

2021. július 17.

Az illata vagy szaga.. nem is tudom, hogy fejezzem ki. Egy idő után megszokható de elég intenzív alkoholos-gyógynövényes. A hatását amit ígér azt betartja, tényleg segít a hajhullás/növesztésben. A kiszerelése miatt egy csillagot levontam, nem túl praktikus. Én átöntöttem egy fújós fejűbe, sokkal jobban szét lehet vele oszlatni anélkül, hogy a felét mellé önteném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 17.

Szilwa

2021. július 12.

Erősen hullott a hajam, elkezdtem használni a samponnal együtt. Sokat javított a fejbőröm állapotán, nem zsírosodik annyira a hajam, a hajhullás is megállt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 12.

kateloerincz

2021. április 13.

Sampon társával használom együtt. Átöntöttem egy szórófejes flakonba, így sokkal könnyebb a felvitele. Rengeteg babahajam nőtt tőle, csak úgy égnek állnak, és minimálisra csökkentette a hajhullásom. Nemsokára megyek megvenni a 3.flakont belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

NRbk24

2020. február 20.

Megszüntette a viszketést és fényessé teszi a hajam. Heti 1x használom és a babahajaim is megsokasodtak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Lena112

Korcsoport: >54
2020. február 14.

Lehet, hogy változtattak az összetevőin, mert a flakonon a felsorolásban az Alcohol az első összetevő. Jó sok is lehet benne belőle, mert még a szagán is erősen érződik. Ennek megfelelően iszonyúan kiszárította a fejbőrömet, konkrétan foltokban hámlani kezdett a második használat után. Kidobtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 14.

newsfeed

2019. december 21.

Kb. 2 hónapja használom a samponjával egyetemben, jelenleg a második flakont fogyasztom belőle. Eredetileg 6 hónapos kúrát terveztem, szóval mindenképpen fogok még update-elni a hatásával kapcsolatban.
Nem akartam elkapkodni a véleménynyilvánítást, ezt az értékelést biztos pontok nyomán írom. :) Az üvege elég szerencsétlen, viszont egy spray-s flakonból alkalmazva gazdaságosan “kiporciózható” - nem mintha annyira földhözvágós ára lenne. Ki lehet fogni akcióban.
Az illatát - és most nyugodtan kövezzetek meg - én kifejezetten szeretem. Jó alkoholos-gyógynövényes, és igen, következő hajmosásig érezni lehet néha. Emiatt gondolom, de tényleg szárít, nem árt utána valami ápoló kence az érzékenyebb fejbőrűeknek-hajszerkezetűeknek. Ennek ellenére brutál fényes lett tőle a hajam. A hajhullásomat sajnos nem csökkentette eddig, bár reménykedek benne a továbbiakban, feltéve, ha nem hormonális eredetű, mert akkor várhatom... :) Ellenben eszméletlenül bebabahajasodtam. Olyan, mintha ilyen mini frufrum lenne. :D Szabályos tincseim nőttek újonnan, amiknek nagyon örülök. Hajhosszbeli jelentős változásról nem tudok beszámolni, bár még meglátjuk, mit hoz ki 4 havi használata. :) Megelőlegezem az 5 csillagot, mivel ha már valamiért, akkor az új babahajak serkentéséért, sőt burjánzásáért megérte betáraznom belőle. :D

Júliusi update: Időközben 3,5 hónapra dagadt a kúrám és számomra is meglepő, de nemhogy a kezdeti, de az egy hónappal ezelőtti eredményeimen is messze túltesz a mostani állapot. A legpozitívabb, amit tapasztaltam, hogy a hajhullásom teljesen megszűnt. Még olajos hajpakolás alkalmazása során is egy - messze magamhoz képest - egészséges mennyiség hullik ki, amit nagyon nagy eredménynek tartok. Sosem hittem volna, hogy valaha is bármilyen “csodaszer” segítségével képes leszek eljutni idáig. A másik - cseppet sem csekélyebb dolog, amit nem tudtam nem észrevenni, hogy a júniusban taglalt babajaim annyira megerősödtek, hogy önálló életet élő göndör, szőke tincsekké erősödtek, amiket csak erőszakkal lehet hullámcsattal elcsatolni úgy, hogy ne nézzek ki komplett Pumuklinak. Mintha egy teljesen új hajrétegem nőtt volna. Október előtt lehet, hogy update-elek még, ha történik valami rendkívüli a sörényemmel, azonban a totál hajnövekedést a féléves kúra végén összegzem majd, mivel nyáron alapvetően is többet szokott nőni.^^
Decemberi update: Október közepén hagytam abba a kúrát, amit fél évig tartottam és már kezdem látni az eredményeit, amiből levonhatom a végső konklúziót. Először is meg kell jegyeznem, hogy a halántékom konkrétan “be babahajasodott”, de annyira, hogy még a mosás napján is hullámcsattoznom kell az egész fejszerkezetemet, mivel összevissza szállonganak a kisebb tincsek(!). Ez nagyon durva ahhoz képest, hogy csupán a hosszát akartam növelni, tömegében és minőségében nem számítottam ekkora változásra. A hajamat szerencsére emellett sem szárította ki, viszont vigyáztam is a puhaságának megőrzésére az alkoholos összetevők miatt. Így viszonylag 3 hónapig kibírtam a hajvágások között, illetve teljesült a célom, hogy végre kevesebbet kelljen levágni, mint amennyi az adott idő alatt nőtt. Összességében jó kis terméknek tartom, megéri neki adni egy esélyt, amennyiben az ember türelmesen végig tud belőle csinálni egy teljes kúrát, mivel tényleg hónapok múltán csillogtatja csak meg a végső eredményét. Ennek ellenére nem biztos, hogy nekem lenne hozzá még egyszer türelmem - mindenesetre örülök, hogy kipróbáltam. Teljességgel max pontos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

Moony

2019. július 30.

Jó kis régi magyar termék :) Ráadásul első 4 összetevője tényleg gyógynövény. A flakonra írtak szerint ki kéne öblíteni a felvitt szeszt a hajból, ám én nem így használom, (Bánfi samponos)mosás után törcsiszáraz hajra fújkálom, majd megszárítom. Nagyon jó tartást ad a hajnak. Illata tényleg brutál erős, tormás/gyógynövényes, kellett pár alkalom mire hozzászoktam. Hajhullást remélem majd hosszabb távon szünteti, de eddig is köszönhetek neki jó pár babahajat. Kb 2 hónapja használom, ezután is újraveszem majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.