Best of Beauty 2019

Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lovely21, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolók

mlexa

2019. június 16.

Nekem pénzkidobás volt, mert egyszerűen a borzalmas szaga miatt nem bírom a hajamon elviselni. Lehet bele kellene keverni valamibe, de így önmagában botrány...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

newsfeed

2019. június 12.

Kb. 2 hónapja használom a samponjával egyetemben, jelenleg a második flakont fogyasztom belőle. Eredetileg 6 hónapos kúrát terveztem, szóval mindenképpen fogok még update-elni a hatásával kapcsolatban.
Nem akartam elkapkodni a véleménynyilvánítást, ezt az értékelést biztos pontok nyomán írom. :) Az üvege elég szerencsétlen, viszont egy spray-s flakonból alkalmazva gazdaságosan “kiporciózható” - nem mintha annyira földhözvágós ára lenne. Ki lehet fogni akcióban.
Az illatát - és most nyugodtan kövezzetek meg - én kifejezetten szeretem. Jó alkoholos-gyógynövényes, és igen, következő hajmosásig érezni lehet néha. Emiatt gondolom, de tényleg szárít, nem árt utána valami ápoló kence az érzékenyebb fejbőrűeknek-hajszerkezetűeknek. Ennek ellenére brutál fényes lett tőle a hajam. A hajhullásomat sajnos nem csökkentette eddig, bár reménykedek benne a továbbiakban, feltéve, ha nem hormonális eredetű, mert akkor várhatom... :) Ellenben eszméletlenül bebabahajasodtam. Olyan, mintha ilyen mini frufrum lenne. :D Szabályos tincseim nőttek újonnan, amiknek nagyon örülök. Hajhosszbeli jelentős változásról nem tudok beszámolni, bár még meglátjuk, mit hoz ki 4 havi használata. :) Megelőlegezem az 5 csillagot, mivel ha már valamiért, akkor az új babahajak serkentéséért, sőt burjánzásáért megérte betáraznom belőle. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

kzmdra

2019. május 27.

Én nagyon szerettem a gyógynövényes illatát, a hajamat is rendbe hozta. Igaz, körülbelül 2 hónapig használtam már, amikor hirtelen meglódult a növekedése. Kúraszerűen alkalmazom. Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

rekucee

2019. május 22.

A vélemények miatt vettem meg. 990 Ft volt a DM-ben. Én egy kicsit máshogy használom. Hajpakolásba kevertem bele egy kis ricinusolajjal. Így valamivel elviselhetőbb az amúgy rémes szaga. Lássuk így mit csinál a hajammal. Egyenlőre 3 csillagot adok és updatelek eredménytől függően.

UPDATE 1.
A ricinus miatt kicsit nehéz volt lemosni. Hajhullást én nem tapasztaltam. Az olaj és a pakolás ellenére lemosás után rettentő sprőd lett a hajtövem, ha nincs itthon kifésülést könnyítő balzsam akkor kizárt, hogy ki tudjam fésülni, ezt idáig sose tapasztaltam. Remélem a hatása ellensúlyozza...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

UPDATE 1.

Liara0826

2019. április 6.

Még pár éve kezdett el erősen hullani a hajam ezért megvettem ezt a samponjával együtt. Nekem bevállt, bár nagyon szárította a hajam. Hajhullásra jó, kicsit időigényes de megéri. Érdemes kúra szerűen, pár hónapig heti 1-2szer használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

Nika123

Korcsoport: < 18
2019. március 23.

Megvettem mert nagyon hullott a hajam és tenni akartam ez érdekében valamit. Én egy héten 1-2 használom. Szaga az nem a legjobb de tűrhető. Másfél hónap után a hajam tényleg nem annyira hullik mint régebben és 5 cm nőtt egy hónap alatt! Ami nekem csodálatos hisz rövid a hajam és nem szokott gyorsan nőni. Ára még épp jó. Nem kell belőle olyan sokat használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 23.

Zsofia19941227

2018. december 3.

Jo kis termék. Az illata kicsit kellemetlem, de miután lemosom puha és fényes lett a hajam. A hajam pedig nem hullik. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Shopie

2018. szeptember 19.

Egyszer ezt vettem a Lady helyett. A szaga ugyanúgy gyógynövényes, tehát aki ezt nem bírja, ne vegye... Nem volt vele bajom, jól szuperált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

adri0419

2018. szeptember 13.

Nem tetszik sem az illata sem a hatása. Konkrétan semmi változást nem tapasztaltam több heti használat után sem, a hajam ugyanúgy hullik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

biusz

2018. szeptember 13.

Mikor még kicsiként uszodába kezdtek hordani minket a suliból nagyon hullani kezdett a hajam és a nagymamám nyomta a kezembe az üveget, hogy ez majd segít. És tényleg segített valamennyit. Azóta is mindig van belőle itthon. Három éve hagytam fel az úszással, a hajam nagyon kis semmi volt, kevés is vékony szálú is, de ezzel egész szépen rendbehoztam, bár se samponját se balzsamját nem használom, a szappanos hajmosásra esküszöm. Az illata tényleg nem a legjobb, és nekem hosszú távon nem bírja a fejbőröm, elkezd foszlani, de kúraszerűen nagyon sokat segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.