bareMinerals

Ár:   €30   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2016. május 17.

Ár:   €30
Lelőhely:   külföld, online külföldről
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Korrektor, mely szérum is egyben, antioxidánsokkal, növényi őssejtekkel és hidratáló összetevőkkel gazdagított formulája erős fedést biztosít, de ugyanakkor ultrakönnyű textúrával is párosul. Elfedi a sötét karikákat, foltokat, elszíneződéseket és kivilágosítja, ragyogóvá teszi a szem alatti területet.

6 árnyalatban kapható

Ár: 6000 ft , Eladó: hreka99
Állapot: egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalással, postával küldöm
hreka99

2019. november 11.

Sajnos a színe nem passzolt a bőrömhöz, de remek állaga van, és a fedése is szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

snezi

2019. augusztus 6.

Én a szemem alá próbáltam ki.
Nagyon szépen, könnyedén simul a bőrbe. Nem nehezíti el a kis vékony bőrt, egészen jól hidratál (persze azért kell alá), és szép bőrfényt ad, ami felüdülés a fáradt szemnek + jó kis fedése is van. Na nem mondom, hogy full coverage, de szerintem annak tökéletes, akiknek nincsenek durva panda szemei. :)
Egyedül a színprobléma miatt válnék meg tőle.A medium golden kellett volna a sima medium helyett.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Én a szemem alá próbáltam ki.

VanillaBlossom

2019. január 27.

Beletelt pár napba, mire megtanultam használni, viszont mióta összebarátkoztunk, azóta nagyon szeretem.
Van egy kis rituálé, amin ha túljutok, akkor gyönyörű és természetes eredményt érek el. Először felkenem, eloszlatom, készülődök, majd ránézek 10 perc múlva és lekenem a fölösleget.
Azt mondta a boltban a hölgy, hogy tehetem alapozóra, de nekem úgy nem jött be, mert beült a ráncaimba és kiemelte őket. Azzal is vigyázni kell, hogy ne tegyek fel túl sokat, mert akkor is hasonló lesz az eredmény.
A szemem alatti karikáimat teljesen elfedi és nagyon szép no makeup hatást tudok vele elérni. Ehhez hozzátartozik az, hogy a karikáim nem túl sötétek.
Nap végéig tart is, buli előtt azért persze javításra szorul.
Nagyon megszerettem ezt a kis terméket. Eddig nem próbáltam túl sok concealert, de eddig ez a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Nap végéig tart is, buli előtt azért persze javításra szorul.

anneshirley

2018. november 16.

Teljes fedésűnek nem mondanám, inkább közepes és természetes hatású. Szem alá és apró bőrhibákra is próbáltam. Amikor felrakom nagyon szép, könnyed, beolvad a bőrbe, de nem tartós, a nap végére foltos lesz és észrevehetően csücsül a bőrön. Ha valakinek szárazabb az arca, annak talán jobban teljesít, de nekem púder és primer sem segít rajta. A Fair színt használom, ami mélységében passzol (azaz elég világos a hófehérke ábrázatomhoz), viszont nekem nem elég meleg tónusú. Úgy látom, a többi árnyalat is inkább neutrális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

rekag

2016. június 15.

A valaha volt legjobb korrektorom szem alá. Nagyon erős a fedése, de szépen eldolgozható, nem ül bele a ráncokba, nem szárít, nem lesz darabos. Két színt rendeltem belőle, a Lightot és a Mediumot. Most a Lightot használom, de a Medium sem túlságosan sötét, sőt a kettőt összekeverve kapom meg a tökéletes színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Magnesium Stearate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.