bareMinerals

Ár:   €29.45   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horgi, Módosítva: 2017. november 15.

Ár:   €29.45

Az egyedülálló, olasz kézművesek által kézzel készített, súlytalan formula, amely tökéletesen sima textúra, könnyedén ötvözi az egyenletes, természetes megjelenést. A fényvisszaverő gyöngyszemcsék, a tápláló ásványok és a tiszta pigmentek puha ragyogást kölcsönöznek. Kényelmes kompakt kialakítású. Könnyed, építhető, napsütötte színt ad, ami minden bőrtónuson jól mutat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lyne

2021. január 13.

Ez a legjobb por állagú bronzosító, amit valaha használtam!! Egyszerűen imádom!! 🥰 Elképesztően tartós!! 💪 Nekem a medium árnyalat van meg..számomra pont ez a tökéletes szín! ❤️ Nem csilivili és nem is matt, pont a kettő közötti, diszkrét csillogás jellemzi.. könnyen építhető.. semmit nem porol.. komolyan mondom, hogy nem tudok rosszat mondani róla! Legszívesebben világgá kiáltanám, hogy "Hahóóóó, hölgyeim, ezt mindenképp próbáljátok kiiiiii!"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 13.

vinetta

2019. február 4.

Nagyon szép, könnyen eldolgozható szuper kis bronzosító. Kíváncsi vagyok a highlighter párjára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

era0101

2018. november 28.

Az első és egyetlen termékem ettől a márkától, de biztosan nem az utolsó!Számomra ez a bronzosító az idei év egyik slágere volt. Év elején vásároltam meg egy külföldi parfümériában. Az eladó hölgy világos arcbőrömre a legvilágosabb, fair to light árnyalatot ajánlotta, és milyen igaza lett. Ez egy csodaszép bronzosító, pici csillámokkal, de ez feltéve egyáltatán nem látszik. Miután elkezdtem használni, egy idő után azt vettem észre, hogy csak ezt használom, sőt nyáron az egész arcra bevált púder helyett is a száraz arcbőrömre. Napi használat mellett most értem a végére.Teljes mértékben megérdemli az 5csillagot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 28.

mrsgrob

2018. február 19.

Tartós, jól eldolgozható, természetes hatást kelt. Állagában, minőségében és kialakításában nagyon hasonlít a Hourglass Ambient Lighting Powder-re. Kellemes, selymes fénye van, közvetlen napsütésben pedig finoman csillog de csak annyira mint az említett púder. A The Body Shop Honey Bronze bronzosítóhoz hasonlítva - azon kívül hogy az egyik matt a másik nem -, a Bareminerals jóval hosszabban tart, jobb a tapadása, nem porol, az állaga teljesen más, némileg "keményebb" mint a Honey Bronze. Mindkettőből a legvilágosabb van meg (Invisible Bronze fair to light, Honey Bronze 01). Nem mondanám hogy valamelyik világosabb a másiknál, inkább a tónusuk kissé más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.