bareMinerals

Ár:   €21.6   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2016. január 4.

Ár:   €21.6

Teljesen transzlucens a természetes végeredményért. Minimalizálja a pórusokat, a finom ráncokat. Felszívja a felesleges faggyút. Meghosszabbítja az alapozó, rúzs, szemhéjpúder élettartamát. Használható akár önmagában is. Minden tónusú és típusú arcbőrön működik.

Ár: 4500 ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó levél vagy foxpost
Ár: 4500 ft/2 db , Eladó: Nashuaaa
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

Terkabarka

2019. augusztus 27.

BM Get Started készlet részeként érkezett 2 gr-os kiszerelésben. Az első fixáló púder, amit rendszeresen használok. Ez a kis mennyiség is brutál sok ahhoz képes, hogy egyszerre mennyire kevés is elég belőle, igaz én csak a szemem és az orrom környékén használom. Teljesen áttetsző, egyáltalán nem változtatja meg az alatta lévő BM Original alapozó vagy cc krém színét. Nem szárít. Hihetetlenül tartós, még délután-este is érzem, hogy ott van a szemem alatt. Valószínűleg újra fogom venni, ha majd egyszer a messzi messzi jövőben elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Doridia

2018. október 1.

Utazóméretet sikerült beszereznem kipróbálás céljából, eddig a Kryolan transzparens púderét próbáltam (amivel maximálisan elégedett is vagyok), mint viszonyítási alap. Csatlakozni tudok az előttem szólóhoz, nagyon finom, selymes állagú porpúder. Nagyon tetszik magamon, jobban minimalizálja a pórusokat mint a Kryolan és tartósabb is. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 1.

SZJUTI

2017. június 18.

A bareMineral Get Started kit részeként ismertem meg. Rendkívül finom, selymes állagú.Nem szárít, teljesen áttetsző. Lágy, selymes fátyol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 18.

Hidratálók: Magnesium Stearate