bareMinerals

Ár:   £25   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. június 17.

Ár:   £25

Selymes, áttetsző bronzos árnyalatot adó folyékony bronzosító. Valamennyi bőrtónushoz illeszkedik.

Ár: 3.900 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: 3-4-szer próbált, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér

Lencseee

2017. december 9.

Szerintem kifejezetten penzkidobas annak,aki nem egy makeupartist. Sokat kell vele gyakorolni,hogy szep lehessen,ami nem kedvez a rohanos reggeleknek. Imadom a baremineralst,de ezt egy nagyon hasznalhatatlan cuccnak tartom. Egy kremes, vagy porallagu bronzosito mindig megelozi nalam. Nem tudom szeretni,nem tudom csak lepontozni...a semminel jobb lehet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 9.

Trixi

Korcsoport: >54
2016. október 11.

Nem rossz, de nem lett a kedvencem. Korábban még nem próbáltam folyékony bronzert, és meglepődtem, hogy mennyire vízszerű az állaga. Ecsettel ajánlják a felvitelt, de nekem ez nem jött be, mivel mire foltmentesen eldolgozom, teljesen leszedi az alatta levő színezett hidratálót, alapozót, korrektort, mikor mit. Láttam olyan videót is, ahol csupasz bőrre alkalmazta a lány, nahát ezt csak teljesen hibamentes bőrön tudnám elképzelni. Végül az a technikám alakult ki, hogy a kézfejemre öntök belőle, és ujjal húzok vele egy-egy vonalat az arcomon, mintha hadiösvényre lépnék, és ujjal paskolgatva dolgozom el. Igen időigényes feladat foltmentesen eldolgozni, és közben mindkét oldalon lehetőleg egyforma mélységű színt kialakítani. Sajnos így viszonylag több folyadékot kenek fel, vigyázni kell, hogy ne legyen túl intenzív a nagy paskolgatásban. A színét tekintve, számomra túlságosan melegbarna, enyhén vörösbe hajló a szín, de ez nyilván a bőröm színétől is függ, mindenesetre egy hidegebb barna nekem jobban bejönne. További opció hozzákeverni valamilyen krémhez vagy alapozóhoz. Nekem ez annyira nem sikerült jól, mert nehéz eltalálni a megfelelő mennyiséget, és a próbálgatás sok anyagot emészt fel, s nincs garancia rá, hogy kétszer ugyanaz a szín sikerül. Azt gondolom, hogy egy zselésebb állag megfelelőbb lenne, könnyebb lenne az eldolgozása is. Viszonylag lassan szárad, de ha megszáradt, nem túl szép a finise, inkább matt. Persze nyilván ez is bőrfüggő, de azért én szebb, bőrfényű finisre vágyom. Az összetevői miatt viszont plusz csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. október 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.