Best of Beauty 2019

Barfuss

Ár:   €19.90   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, az összetevőket feltöltötte: Szimi0428, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Ár:   €19.90
Kiszerelés:   1 pár
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lábápolók

Selymesen puha lábak két hét alatt. Gyengéden távolítja el a bőrkeményedéseket és a sarokrepedést.

mujerconfused

2019. június 3.

Én összességében elégedett vagyok vele, a zokni tényleg hatalmas, még nagyobb férfilábfejre is jó lehet, húztam rá egy rendes zoknit, így gond nélkül kibírható a 90 perc. Az ígéretnek megfelelően nagyjából a negyedik napon indul be a hámlás, nekem kb 5 napig jött le a bőr a lábamról. A sarkamon elég csúnya, már repedezett bőr volt, de az is 2 nap alatt lehúzható lett. Egy kicsit rásegítettem egy cukros radírral ugyan, de egyébként jól tejesített. Az ára viszont szerintem is húzós, 5000 HUF felett van úgyhogy megéri egy müller szombatra időzíteni a beszerzését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Tvylvis

2018. június 10.

UD: Röviden összefoglalva, maradjunk inkább a pedikűrösnél.
A 4. napon valóban megkezdődött a hámlás a teljes lábfejen. Nem jött le hatalmas darabokban a bőr, mint ahogy egyes videókban, képeken látni, inkább apró cafatkákban. Este fürdésnél jól átradíroztam, a frottírtörülköző is segített. Ez úgy három napig tartott. A lábujjaim alján, a lábpárnánál rendben is volt, ott valóban puhább lett a bőr, de azért lássuk be, ott nem is kellett sokat varázsolnia. A sarkamon viszont halottnak a csók volt. Rendben tartom a lábaim, nincs nagy bőrkeményedésem, ne adj isten repedés a talpamon, de rettentő sokat gyalogolok egy nap, és imádok otthon mezítláb lenni. Tehát azért a sarkam szélén mindig van egy kis keménység. Itt sajnos semmit nem tett. Összességében megérte kipróbálni, mert tudom, hogy nem mulasztok vele semmit. De le kell pontozzam. Kettest adok, mert némi hatása volt, és nem dobtam ki. De azért ez egy kegyelmi ketteske.

Többször nézegettem már a neten ilyen lábhámlasztó kezelést, de soha nem jutottam el a rendelésig, Aztán múlt héten összefutottam ezzel a Müllerben, ráadásul akciós volt. Az ára húzós (19 € akció nélkül), viszont itt Németországban egy tisztességes pedikűr úgy 30 Eurónál kezdődik. Megvettem, tegnapelőtt este kipróbáltam.
Átlátszó műanyag zacskóban belül van egy extra nedvszívó réteg, abban folyik a hámlasztós lé. Egyszerűen fel lehetett venni, előnyben a nagyobb lábú nőtársak (a doboz szerint 35-47-es méretig jó), mivel elég hosszú a zacskó. Mellékelnek hozzá két tapaszt, amivel a bokánál szorosra lehet fogni, de kb. halottnak a csók volt. Kicsik és erőtlenek. Én fogtam egy tekercs celluxot, azzal lazán bokánál körbetekertem. Így szivárgás nélkül bírta a megjelölt időt. Óvatosan menni is lehetett benn. A zacskó nem csúszik, csak a te lábad a zacskóban. Jó bőven van benne anyag, mindenhol bőven érte a lábfejem. Nem kellemetlen érzés, amikor fent van, viszont 90 perc hideg lében ázástól fázott a végén a lábam. Mondjuk felhúzhattam volna rá egy zoknit. Maradéktalanul lemosható. Nem csípett, nem irritált, piros sem volt utána a bőr.
Most várok, 3-5 napon belül ígéri a hámlás megkezdését. Majd jövök még. Addig négyest kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

UD: Röviden összefoglalva, maradjunk inkább a pedikűrösnél.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lactic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Orvosi vízitorma kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló és illatanyag. Paula Begoun szerint egy kevés kutatás utal arra, hogy szájon át fogyasztva rákellenes hatása van a vizitormának. Szintén van arra utaló kutatás, hogy a növény antioxidáns tulajdonságú, de hogy a bőrre kenve is megtartja-e ezt a tulajdonságát azt nem tudni.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!