Barfuss

Ár:   245 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. július 1.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lábápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

Kényeztesse magát a megerőltető nap után a Barfuss lábápoló maszkkal. Dermatológiailag tesztelt készítmény.

tonic

2018. június 29.

Jó érzés a fáradt lábaknak, jól fel is szívódott,puha lett utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

Jó érzés a fáradt lábaknak, jól fel is szívódott,puha lett utána.

wildrose

2018. február 15.

Kellemesen gyümölcsös, de semmiképp sem dinnyeillatú, közepesen testes krém, jó felszívódású, a maradékot könnyű bemasszírozni, szépen táplál. Két alkalomra is elegendő a mennyiség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 15.

nagydora911

2017. október 30.

Nagyon tetszett, még nyárról maradt meg egy csomag és gyorsan el is használtam. Elég lenne két használatra az adag, de inkább jó vastagon elkentem. Kellemes illata van, bár nem azt a dinnyéset kapjuk, amire vártunk. Öröm volt felkenni a lábaimra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Bernini

2017. július 10.

Nagyon lágy, selymes krém, az illata remek és jól hidratál. Elég volt 2x is a tasak tartalma

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

marryjane

2016. július 5.

Gondoltam jön a nyár, friisítsük fel a lábunkat.
Kiáztattam, leradíroztam majd jöhetett a maszk.
Ez a maszk típikusan az a termék, ami kényezteti, simogatja az ember talpát. Nagyon lágy a krém, sűrű, jó illatú és pihe-puha tőle a végeredmény.
Ára-kiszererelése is rendben van. Újravevős! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Gondoltam jön a nyár, friisítsük fel a lábunkat.
Kiáztattam, leradíroztam majd jöhetett a maszk.
Ára-kiszererelése is rendben van. Újravevős! :)

Kisseditke

2016. július 2.

A csomagolása miatt vettem meg, mert a dinnye illat nyáron szerintem telitalálat. Ám a várt illat inkább hasonlít a tuttifruttira, mint a görögdinnyére. Szépen felpuhította a kiszáradt talp bőrét, percek alatt beszívódott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol