Barilent

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. október 4.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

"Fedezd fel, ahogy a feketebors felpezsdíti a citrom frissítő erejét, melyet az eukaliptusz trópusi élvezetekkel fokoz tovább. Extra hidratálás a bőrödnek, élénkítő az elmédnek.

100 ml-es méretének köszönhetően bárhová (akár a repülőre is) magaddal viheted, hogy egy napot se kelljen nélkülöznie a bőrödnek. Gyújtsd meg a gyertyát, hagyd megolvadni a viaszt és élvezd a meleg olajos ápolást. Használd masszázsolajként vagy hidratáló testápolóként a száraz bőrfelületeken."

VIDEÓ - Szerkesztői kedvencek: 2016 szeptember

Kremcica

2017. november 10.

Hozzám is a Km boxos minta jött szegfűszeg-levendula-narancs illatban. Had említsem meg milyen klassz a minta is a kis dobozkával a hozzáadott gyufával és gyújtópapíros leírással. Viszont számomra kicsit haszontalan dolog. Csak masszírozáshoz jó mert nagyon ragad, bár jól puhít mégis le kellett utána mosnom. Magamtól nem hiszem hogy kipróbáltam volna, így örülök hogy a dobozban volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Kittic

2017. november 10.

Nagyon kellemes volt elhasználni, de utána olajos érzetet hagyott maga után, amit le kellett mosni szappanos vízzel, mert nagyon zavart. Emiatt és az ára miatt sem venném újra. De egyszer kipróbálni jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

fokid1

2017. június 23.

Ilyen terméket még nem használtam soha, valószínűleg nem is fogok,de szívesen láttam a KM boxban. Nem igazán vagyok egy masszázs fan...kellemes érzés volt a bőrön a langyos olaj, az illata is tetszett, de sajnos egyből el is illant, pedig jó lett volna szagolni még tovább, mert az tetszett benne a legjobban.
(egyébként a kis tégelyt megtartottam és átvarázsoltam bele a KAP-os szemhélypúdert :D )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

adapinks

2017. május 24.

Most használtam el a KM boxos kis mintámat, ami a relaxáló volt. A kis adag ellenére meglepően soknak tűnt legalábbis nekem. A nagy kiszerelés szerintem sose fogyna el, mert éppencsak meg kell gyújtani és az bőven elég. A hatása nagyon szupi még semmi sem varázsolta ilyen puhává a bőröm. Használnám de csatlakozom az előttem lévőhöz rettenetes szúnyogírtó szagot áraszt tőle a bőröm. :D Minden csak nem relaxáló. Esetleg egy otthonülős-szépülős nap részeként eltudom képzelni, ha az ember nem megy sehova. Egy kellemesebb illat esetén menne az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

mse02

2017. május 8.

Az én KM-boxomban a harmonizáló nevű minta lapult.
A férjem hátán próbáltuk ki, kellemesen meleg volt és a mennyiség is elég volt egy próbára.
Az illata szúnyogirtóhoz hasonlított. Lime vagy citromfű
Nagyon jól csúszott a kezem rajta, Masszírozni tökéletes.
A mi esetünkben nem szívódott be.
Nagyon zsíros, viaszos érzést hagyott, ezért végül szappanos szivaccsal kellett ledörzsölnöm, mert nagyon idegesítette a páromat :D
Újra venni egész biztos nem fogjuk, de jó volt kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Az én KM-boxomban a harmonizáló nevű minta lapult.
Az illata szúnyogirtóhoz hasonlított. Lime vagy citromfű
Nagyon jól csúszott a kezem rajta, Masszírozni tökéletes.
A mi esetünkben nem szívódott be.
Újra venni egész biztos nem fogjuk, de jó volt kipróbálni.

szakszil

2017. május 2.

KM boxnak hála kipróbáltam, nagyon jó szuper, de most látom az árát, és emiatt tuti nem veszem újra ez nekem túl drága...ennyit nem ér meg, de tuti termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

im

2017. április 24.

A KM beauty boxból van. Még csak hasonlót sem próbáltam korábban, ezért nagyon kíváncsi voltam erre a masszázsgyertyára, hihetetlenül zokon tudom ugyanis venni a hideg olajat vagy krémet a hátamon.

- Tégelyes csomagolás gyufával és gyújtófelülettel: praktikus, okos, felhasználóbarát. Pontosan követtük a csomagoláson található utasításokat.Érdekes, hogy a gyertya a Krémmánia blog bejegyzése alapján a vitalizáló változat, a csomagoláson azonban az szerepel, hogy ez a relaxáláshoz szánt típus, azt viszont nem látom itt, az adatbázisban.
- Hatás: a használat során a rózsa és a narancs illata annyira nem dominált, a fodormentát éreztem jobban ki a keverékből. Engem egy nagyon kellemes, nosztalgikus, tisztaság- és szappanillatra emlékeztetett. A kis fém tégely három perc alatt eléggé felforrósodott, nehezen hűlt megfoghatóra. Az olvadt viasz nagyon jó érzés volt a bőrömön.
- Összességében: sem mindennapos, sem alkalmi testápolóként nem tudom elképzelni, mert nem szívná be rendesen a bőröm. De masszázsolajként valóban nagyon jó. Az ára miatt magamnak biztosan nem veszem meg mostanában, de el tudom képzelni, hogy mást megajándékozzak vele, mert szerintem a termék alapötlete nagyon jó, és a gyakorlatban is kiválóan működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

jirka

2017. április 18.

Krémmánia Beauty Box-ban jutottam hozzá. Tegnap este úgy gondoltam, hogy kipróbálom. Adagra kicsinek tűnt, de ha már masszázsgyertya gondoltam kipróbálom, mármint masszírozásra. Néhány perc alatt felolvadt, semmi gond nem volt a használatával. Ez a mennyiség sajnos nem volt alkalmas a masszírozásra, mert ahogy a hátra kentük, azonnal felszívódott, a masszázsolajokra jellemző hatást nem tapasztaltuk, így az erős citrusos illaton kívül mást nem tudtunk kipróbálni, így fogalmam sincs milyen a hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 18.

karaibrahimgil

2017. április 14.

Én is a Krémmánia beauty boxa által jutottam termékmintához. Eleinte kicsit féltem kipróbálni, de nagyon pozitív élmény volt, egyáltalán nem balesetveszélyes, ahogy gondoltam. A száraz bőrömet nagyon jól hidratálta, és találó a "vitalizáló" elnevezés, én ugyanis este próbáltam ki, és órákig nem tudtam elaludni a használata után. :-D Az ára kicsit soknak tűnik, habár nem tudom, hány alkalomra elég a teljes kiszerelés, mindenesetre szívesen kipróbálnék másfajta mintát is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Dana1983

2017. április 13.

KM boxban talaltam ebbol a termekbol egy mintat, en testapolokent hasznaltam fel. Nyilvan olaj, ugyhogy sokaig ragadt a borom, de egesz jol hidtatalt, az illata nagyon tetszik. Masszazsra gondolom kivalo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 13.

Antioxidánsok: Tocopherol