Barnängen

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

"Élvezze a kiegyensúlyozott bőrápolás érzését a Balans ápoló kézkrémmel, mely hosszantartóan táplálja kezeit. Kézkrémünk hidratálja és védi száraz kezeit szépségesen kiegyensúlyozott ápolással. A Balans ápoló kézkrémünk búzavirágot és 5% védő Cold Cream-et tartalmaz. Nem tartalmaz parabént és szilikont."

Eniko95

2021. április 14.

Kellemes az illata, szépen ápol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Kellemes az illata, szépen ápol.

blazs

2021. február 17.

Fantasztikus krém!
Egész télen szenvedtem a száraz kezeimmel, nagyon érzèkeny, ekcémás a bőröm. A hideg miatt meg nem csak hàmló, repedezett, de piros is szokott lenni. Mindent kipróbáltam, a Colo csodakrémjét, Neutrogena-t, Balea krémeket, Nacomi és Naturlandos termékeket is. Volt, amit ajándékba kaptam rendelés mellé, mert az ára miatt nem vettem volna meg.

Nagyon fájt már a kezem, sebes lett a hidegtől, egyik krém sem tett csodát.

Most eszembe jutott, hogy a Barnängen narancssárga tubusos krémje egyszer rendbehozta pár éve a kezemet. A Balans illata is nagyon kellemes, és pár nap alatt javított a kezemen, nem csak a kinézetén, de már nem is fáj egyáltalán.

Drága krém, de sokat költöttem a “rossz” krémekre. Maradok ennél :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Fantasztikus krém!

Nagyon fájt már a kezem, sebes lett a hidegtől, egyik krém sem tett csodát.

Drága krém, de sokat költöttem a “rossz” krémekre. Maradok ennél :)

BMLuca

2020. április 27.

Télen általában kiszárad és kirepedezik a böröm az ízületeknél föleg, de idén a nem is túl hideg ellenére valami borzalmas állapotba került a kézfejem. Folyton kirepedt és vérzett, holott egy hónap alatt rákentem egy 100 ml-es tubus TBS Moringa kézkrémet, semmit nem használt, söt ha lehet, még romlott a helyzet. Kipróbáltam a Ziaja kecsketejes kézkrémjét, de az még annyit se csinált, kidobott pénz volt. Ez a krém viszont csodát tett.
Nappalra ideális kézkrém. Nem képez réteget a börön, ténylegesen hidratál és puhít, nem csak a következö kézmosásig tart, könnyen beszívódik. Nekem is kicsit férfias az illata, ahogy már mások is említették, de nem zavaró.
Éjszakára megvettem a márka sárga kézkrémjét is, most kicsit nappalra is azt használom, amíg teljesen helyrejön a böröm, aztán visszaváltok erre, ez is böven elég normál esetben.
Csak ajánlani tudom, szerintem én maradok a márka kézkrémjeinél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 27.

Csak ajánlani tudom, szerintem én maradok a márka kézkrémjeinél.

Lorena

2019. október 30.

Sajnos nem vált be. Az illata nagyon jó, de annyira sem hidratál, mint bármelyik drogéria saját márkás terméke. Ziaja kakaóvajas krémre cseréltem le, és félelmetes a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

BDominika25

2019. május 29.

Az illata tetszett, de valahogy sosem éreztem azt, hogy ez lenne az a krémem aminek a legjobb a hatása.
El lehet használni mert végülis nem rossz, inkabb olyan alacsony középkategóriás kézkrém.
Viszont a márka Kärlek nevű krémjét nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Viszont a márka Kärlek nevű krémjét nagyon tudom ajánlani.

Pöti

2019. május 23.

Az illata elég karakteres, a másik kettőhöz képest kicsit férfiasabb (legalábbis szerintem), az ápoló hatása az én kezeimre megfelelő. Ha nagyon tropa lenne a bőröm, akkor nem ehhez nyúlnék, hanem a Seacrethez, az két nap alatt rendbe hozza a szétrepedt kézfejemet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

Petbeata

2019. május 3.

Nekem ez a krémek krémje, azaz a kézkrémek kézkrémje. Állandóan száraz kézbőröm miatt nagyon sokféle kézkrémet kipróbáltam, és kevés lett a kedvencem, kevés volt az a márka, amelyet újravásároltam. Ezt a krémet viszont mindig újraveszem. Imádom a finom, friss, nem tolakodó illatát, hamar beszívódik, és szerintem nagyon jól puhítja és hidratálja a kezem bőrét. Nálam ez topkategória!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 3.

xfxff349

2019. február 24.

Hát ez nem lesz kedvenc. Már nem is olyan extrán száraz a kezem, mint volt korábban, ez még annyit sem hidratál, mint az olcsó Balea krémek... Az illata kellemes, meg jók az összetevői, de ez max egy közepes hidratáltságot ad. Gyorsan beszívódik, nem ragad, de csodákat ne várjon tőle senki, az ára pedig szerintem picit túlzó ehhez a hatásfokhoz képest...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Platina890413

2019. február 15.

Naponta 3-szor használtam ( már 1 hónapja megvolt) . Illata tökéletes , hidratálás semmi.
Nálam legalább is. Vízhiányos a bőröm. Nem veszem újra!😔 Kettő csillag az illat miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Frizsu

2018. november 8.

Az illata először kellemes, később viszont nem igazán. A hatása nagyon jó! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Az illata először kellemes, később viszont nem igazán. A hatása nagyon jó! :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak