Barnängen

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

"Élvezze a kiegyensúlyozott bőrápolás érzését a Balans ápoló kézkrémmel, mely hosszantartóan táplálja kezeit. Kézkrémünk hidratálja és védi száraz kezeit szépségesen kiegyensúlyozott ápolással. A Balans ápoló kézkrémünk búzavirágot és 5% védő Cold Cream-et tartalmaz. Nem tartalmaz parabént és szilikont."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

BBla

2023. július 13.

Rossmann akcióban vásároltam még télen; ráadásul nagy lelkesedésemben ezzel együtt vettem mellé még egy lilát és egy sárgát (Lycka) is. Szép reményekkel vittem haza, mert hideg időben folyamatosan kell kézkrémet használnom. Gondoltam, most megfogtam a főnyereményt! Igazából nem adnék rájuk egy pontot sem, mert számomra mind a háromféle, amit megvettem, annyira büdös volt, hogy azonnal meg kellett mosni a kezemet, mert nem bírtam elviselni a szagukat. Azt nem tudom megmondani, hogy ezek a termékek romlottak voltak-e, vagy ez a természetes állapotuk és ilyen az "illatuk", de számomra mind óriási csalódás volt. Talán a sárga "illata" volt egy fokkal elviselhetőbb, azt a sarkamra elhasználtam. A másik kettőt bevittem a munkahelyemre, használják el a lányok, mert kidobni sajnáltam, de többet biztosan nem kísérletezek ezzel a termékcsaláddal.
Őszintén sajnálom, mert látom, hogy sokan szeretik, ráadásul az illatát szinte mindenki kiemeli, hogy mennyire jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 13.

Dyana91

2022. május 25.

Eléggé túlárazott kézkrém, hatását tekintve egy sima sajátmárkás drogériás termék is hidratál ennyire töredék áron. Könnyen beszívódik, de nem érzem hidratáltabbnak a kezem, olyan semmilyen hatása van. Száraz kezekre nagyon kevés. Illata nagyon parfümös, kamillás jellegű. Egyszóval nem vagyok vele elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 25.

Kincsi

2022. május 1.

Annyira jó kézkrém. Igazi kellemes, púderes illat. Használat után egyből tudok nyúlni a dolgok után, nem kell fél évet várni, hogy beszívódjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

MissDaisy

2021. december 31.

Egy akció alkalmával próbáltam ki. Nem érzem, hogy különlegesebb lenne, mint más krém. Átlagos kézkrémnek találom. Könnyen beszívódik, nincs semmi zavaró illata, de csodát nem tesz, olyan, mint bármelyik másik. Ár-érték arányban nem előnyös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 31.

sztike

2021. május 15.

A hidratálása napközben elég, viszont kissé nehézkesen szívódik be, emiatt ha volt más a közelben, inkább azt használtam. Az illata kellemes (bár nekem cseppet erős), viszont pár hónap után szétvált az emulzió és ahogy kinyitottam ki is folyt belőle az olajos rész, úgyhogy csak óvatosan vele (szerencsére nem a ruhámra ment). Én inkább Dove-ra szavaznék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Eniko95

2021. április 14.

Kellemes az illata, szépen ápol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Kellemes az illata, szépen ápol.

blazs

2021. február 17.

Fantasztikus krém!
Egész télen szenvedtem a száraz kezeimmel, nagyon érzèkeny, ekcémás a bőröm. A hideg miatt meg nem csak hàmló, repedezett, de piros is szokott lenni. Mindent kipróbáltam, a Colo csodakrémjét, Neutrogena-t, Balea krémeket, Nacomi és Naturlandos termékeket is. Volt, amit ajándékba kaptam rendelés mellé, mert az ára miatt nem vettem volna meg.

Nagyon fájt már a kezem, sebes lett a hidegtől, egyik krém sem tett csodát.

Most eszembe jutott, hogy a Barnängen narancssárga tubusos krémje egyszer rendbehozta pár éve a kezemet. A Balans illata is nagyon kellemes, és pár nap alatt javított a kezemen, nem csak a kinézetén, de már nem is fáj egyáltalán.

Drága krém, de sokat költöttem a “rossz” krémekre. Maradok ennél :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Fantasztikus krém!

Nagyon fájt már a kezem, sebes lett a hidegtől, egyik krém sem tett csodát.

Drága krém, de sokat költöttem a “rossz” krémekre. Maradok ennél :)

BMLuca

2020. április 27.

Télen általában kiszárad és kirepedezik a böröm az ízületeknél föleg, de idén a nem is túl hideg ellenére valami borzalmas állapotba került a kézfejem. Folyton kirepedt és vérzett, holott egy hónap alatt rákentem egy 100 ml-es tubus TBS Moringa kézkrémet, semmit nem használt, söt ha lehet, még romlott a helyzet. Kipróbáltam a Ziaja kecsketejes kézkrémjét, de az még annyit se csinált, kidobott pénz volt. Ez a krém viszont csodát tett.
Nappalra ideális kézkrém. Nem képez réteget a börön, ténylegesen hidratál és puhít, nem csak a következö kézmosásig tart, könnyen beszívódik. Nekem is kicsit férfias az illata, ahogy már mások is említették, de nem zavaró.
Éjszakára megvettem a márka sárga kézkrémjét is, most kicsit nappalra is azt használom, amíg teljesen helyrejön a böröm, aztán visszaváltok erre, ez is böven elég normál esetben.
Csak ajánlani tudom, szerintem én maradok a márka kézkrémjeinél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 27.

Csak ajánlani tudom, szerintem én maradok a márka kézkrémjeinél.

Lorena

2019. október 30.

Sajnos nem vált be. Az illata nagyon jó, de annyira sem hidratál, mint bármelyik drogéria saját márkás terméke. Ziaja kakaóvajas krémre cseréltem le, és félelmetes a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 30.

BDominika25

2019. május 29.

Az illata tetszett, de valahogy sosem éreztem azt, hogy ez lenne az a krémem aminek a legjobb a hatása.
El lehet használni mert végülis nem rossz, inkabb olyan alacsony középkategóriás kézkrém.
Viszont a márka Kärlek nevű krémjét nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Viszont a márka Kärlek nevű krémjét nagyon tudom ajánlani.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone, Hydroxyacetophenone
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

A napraforgó olaja a növény magjából sajtolással nyert illatmentes olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient (bőrphító) hatású összetevő. Paula Begoun szerint gyulladáscsökkentő hatású és segít a bőr barrier funkciójának javításában a víz- és zsírháztartás egyensúlyban tartásával, valamint gazdag forrása a zsírsavaknak (így péládul a linolsavnak, melyből kb. 60%-nyit tartalmaz). Rendkívül jó hatással van a száraz, irritált bőrre.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Pálmaolaj, glicerin és citromsav észtere, melyet bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.