Barnängen

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

A nyírfa kivonatot és bőrvédő hidratáló szérumot tartalmazó formula kellemesen hat a testre és a lélekre egyaránt.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

pankafru

2019. november 22.

A legjobb illatú tusfürdőm valaha, őszintén sajnálom, hogy nem lehet már kapni. Mind a ketten használtuk a barátommal. Amikor le volt akciózva betáraztunk, sajnos azóta mi is kifogytunk és a boltok is. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

selmeczireka

2019. október 25.

Sírok, eltűnt, sehol nem lehet kapni. Kissé pasis illat, párom imádta és én is rajta, mert a fürdés után is érezhető volt. Én tusoláshoz nem szerettem annyira, de kádfürdőhöz kiváló volt, tiszta wellness feeling meg amit akartok ;-). Párom miatt 5 csillagos, én egy kicsit lehúzom, de így is csillagos négyes :-). Ha valaki tudja hol kapható még, infózzon róla plíííz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Dormir

2019. augusztus 8.

A legjobb illatú a termékcsaládban, és borzasztó,, hogy az édes változatok maradnak a polcon, ez, ami felér egy aromaterápiával, eltúnik. Nagyon mérges vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Kriszti74

2019. május 29.

Ez az egyik kedvencem (a férjemnek is), de sajnos újabban már nem lehet kapni, csak a neten lehet (még) rendelni. A német Barnängen oldalról is eltűnt már ez is, és a Glacier Breeze is (ami pedig a másik kedvencem). :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 29.

Naspoja

2019. május 27.

Nagyon különleges pihentető illat, kicsit fás, borókás, egy idő után talán sok is. Én ritkán használom emiatt, aromaterápiaként inkább.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Babalupe

2019. május 25.

Kiárusítva vettem, megszagoltam az üzletben és tetszett az illata. Amikor itthon megfürödtem vele...mintha férfi tusfürdőt használtam volna. Egyébként isteni illata van, de a férjemen jobban el tudnom képzelni, így neki adtam. Tartós az illata, nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

virag114

2019. május 24.

Nagyon jól tisztít, én edzések után használom, akkor kifejezetten átjön ez a szauna illat. Nem szárít, ami számomra elsődleges fontosságú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

dbetti93

2019. május 17.

Kiárusításban vettem egy próbát megér alapon. Korábban szaglásztam már, de most be is bizonyosodott nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

NickyFerrum

2019. május 13.

Nagyon szeretem az illatát. Különösen télen szeretem használni. Akkor a forró zuhany alatt használva olyan mintha egy finn szaunában lennék.
Kifejezetten terápiás hatású.
Bár drága, de simán megtérül az ára, mert a nagy kiszerelés sokáig elég.
Jól habzik, az én bőrömet nem szárítja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Kifejezetten terápiás hatású.
Bár drága, de simán megtérül az ára, mert a nagy kiszerelés sokáig elég.
Jól habzik, az én bőrömet nem szárítja.

zs001

2019. február 26.

Engem sajnos szárít, és az illata....kislányaimat idézve: "anya, ez öregbácsi illat" :-D Annyira jòt derültem ezen a véleményen, de azòta is csak áll a polcon. Valahogy egyik este sincs kedvem "öregbácsi-illatúnak " lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

Antioxidánsok: Betula Alba (Birch) Bark Extract
Gyulladáscsökkentők: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Lactic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.