Barnängen

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Engedd, hogy a kezed is átérezze a szeretetet a Kärlek kézkrémünkkel, mely hidratálja és nyugtatja kezeid határtalan szeretettel. A Kärlek kézkrémünk érzékeny bőrre vadszedret és 5% védő Cold Cream-et tartalmaz. Nem tartalmaz parabént és szilikont."

anita8903

2020. május 26.

Imádom az illatát! Szuperül hidratál, gyorsan, könnyen beszívódik. Nagyon jó kis kézápoló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 26.

estagnus

2020. április 6.

Könnyen kiszárad a bőröm a hidegtől, széltől, a sok kézmosástól, így viszonylag gyakran kenegetem a kezeim. Erre kerestem megfelelően hidratáló, gyorsan beszívódó krémet, ami nem hagy zavaró réteget, visszafogott, kellemes illata van, illetve az összetevői sem rosszak. Ez a termék ezeket mind tudja, ár/érték arányban szuper darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

msm816

2020. február 20.

Télen nagyon kiszárad a kezem.
Sok fajtát kipróbáltam már, eddig majdnem hogy ez a legjobb!
Az illata édes amit én nagyon szeretek és könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Télen nagyon kiszárad a kezem.
Sok fajtát kipróbáltam már, eddig majdnem hogy ez a legjobb!
Az illata édes amit én nagyon szeretek és könnyen beszívódik.

bernadettu

2020. február 6.

Karácsonyra kaptam egy tusfürdővel és testápolóval szettben, már alig van benne krém, gyakran újra kell kennem.
Az illatában van valami kellemetlen szúrós, nem tudom meghatározni és nem hiszem, hogy lejárt volna.
Ennyi pénzért lehet jobb drogériás kézkrémeket kapni.
A neve tetszik :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Ennyi pénzért lehet jobb drogériás kézkrémeket kapni.
A neve tetszik :D

noradrenalin

2020. január 10.

Imádom az illatát! Jól hidratál, gyorsan beszívódik. Jól kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Imádom az illatát! Jól hidratál, gyorsan beszívódik. Jól kis krém.

Jayf

2019. december 6.

Nagyon jó kis krém, könnyen beszívódik, elég jól puhít és fincsi az illata. Más, akár extra száraz bőrre való krémekhez képest is jól hidratál. Kissé drága, de megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

vocy

2019. november 18.

Kellemesen egyszerű az illata, jól hidratál és hamar beszívódik. Úgy pont elég a zsírossága a kezemnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

DAnna96

2019. november 17.

Istenien finom illat és szuper hidratálás zsíros utóérzet nélkül. Számomra mindez elég ahhoz, hogy oda meg vissza legyek ezért a kézkrémért. Ekcémás a bőröm, így féltem, hogyan fogja fogadni ezt az illatozó csodát, de szerencsére nem okozott semmi problémát. Ősszel, az első hidegebb időszak beköszöntével már szaladok is beszerezni. Nekem nagyon jól bevált! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Monaaaaa

2019. november 11.

Szintén féláron jutottam hozzá és egyáltalán nem bánom meg, hogy megvettem. Jól hidratál, nem ragad és isteni az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Ennie86

2019. november 8.

Fél áron jutottam hozzá nyár végén. Sok jót olvastam már a márka többi tagjáról. Nem egy nehéz kézkrémről van szó, viszont remekül hidratál. Nagyon kevés kell belőle és az illata,... nos az valami mennyei! :) Imádom kenegetni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak