Barnängen

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Engedd, hogy a kezed is átérezze a szeretetet a Kärlek kézkrémünkkel, mely hidratálja és nyugtatja kezeid határtalan szeretettel. A Kärlek kézkrémünk érzékeny bőrre vadszedret és 5% védő Cold Cream-et tartalmaz. Nem tartalmaz parabént és szilikont."

fagas

2019. október 8.

Nos, nekem nem igazán vált be, sajnos. Szeptemberben kezdtem használni, még a nyár végén, tehát nem a téli zimankó idején, amikor igazán elvárható, hogy egy kézkrém hidratáljon. Ez, szegény nem tudott mit kezdeni a simán csak kis törődést igénylő praclijaimmal, kentem, kentem de semmi pozitív változást nem tapasztaltam. Még kb. a fele tubus megvan, ki nem dobom, de újat többé nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 8.

tsolya

2019. június 25.

Nagyon sok pozitívumot hallottam már a márkáról, ezért is voltam nagyon kíváncsi arra, hogy mit tud. Összességében meg vagyok elégedve ezzel a kis kézkrémmel, bár igaz, hogy nyáron sikerült beleszaladnom. Nagyon kellemes, közepesen édes az illata, valakinek talán ez már-már zavaró is lehet, de én megszerettem. Szuperül hidratál, nagyon sűrű krémről beszélhetünk, ami hamar felszívódik, és az előttem szólókkal ellentétben nekem nem is hagy semmilyen maradandó érzést a kezemen, alaposan eldolgozva, szinte azonnal eltűnik, az illata azonban még sokáig jelen marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

BDominika25

2019. május 29.

A márka kézkrémjei közül ez a kedvencem.
Ekcémás bőröm van tehát nagyon száraz bőrrel rendelkezem és ez egy minimálisan hidratáltabbá teszi. (Nálam erre nem mindegyik krém képes pedig szerintem az itthon kapható márkák küzül nem sokat tudnék mondani amit még nem próbáltam).
Tehát illatban és tudásban jobb mint a márka többi tagja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

A márka kézkrémjei közül ez a kedvencem.
Tehát illatban és tudásban jobb mint a márka többi tagja.

Pusedli

2019. május 16.

Teljes penzkidobásnak nem mondanám, mert valamennyit hidratál, de korántsem annyira mint elvárhato lenne a márkától vagy az árától.
Furcsa,kényelmetlen réteget hagy hasznalat utan,majd ragacsos érzete lesz.
Később ez elmúlik és ujra hasznalhatjuk a kezeinket(köszi 😊),es a végeredmény egy lehelletnyivel hidratáltabb bőr.
Ráadásul engem valami irritál is benne annak ellenére, hogy szenzitív.
Használtam már sokkal jobb krémet olcsóbb árkategóriából is.
Egyébként a testápoló verzióval ebből a termékcsaladbol elégedett vagyok,az jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Furcsa,kényelmetlen réteget hagy hasznalat utan,majd ragacsos érzete lesz.
Ráadásul engem valami irritál is benne annak ellenére, hogy szenzitív.
Használtam már sokkal jobb krémet olcsóbb árkategóriából is.
Egyébként a testápoló verzióval ebből a termékcsaladbol elégedett vagyok,az jó.

beautyslhu

2019. április 16.

Nem lett a kedvencem. Nagyon tolakodó az illata, és kellemetlen réteget hagy maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

mese0211

2019. április 1.

Jó kis kézkrém, könnyen felszívódik, megfelelően hidratál és kellemes, édes illata van. A kiszerelése miatt táskában is könnyen elfér. Viszont az ára lehetne kedvezőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Csipi90

2019. január 14.

Egy tubussal használtam el, miután elfogyott, úgy döntöttem mégsem veszem újra, pedig ez és egy másik termék is pont le volt értékelve és mégis a számomra "ismeretlen" termék mellett döntöttem.
Finom illata van, talán egy picit erőteljesebb is, de kellemes, édes illat.
Nem vagyok túl elégedett, egy picit nehezen szívódik fel, mondjuk én ha krémezek, akkor húzok rendesen egy csíkot a kézfejemen, lehet, hogy túl sokat használok egyszerre. Úgy éreztem kell is belőle, mert miután beszívódik, szinte olyan, mintha nem is lett volna bekenve a kezem, szárazak maradtak a kis redők az ujjaimon és a pirosságot sem csökkentette, ami már szinte gyulladásos jellegű volt.
Ma a "sárga" verzióját akartam megvenni, mert valamiért leértékeléskor ez mindig hiánycikk, gondoltam az jobb lehet (jó, mondjuk nem ugyanaz a két krém nyilván, ez mondjuk érzékenyebb bőrre ajánlott, ezért is elégedtem meg először a rózsaszín változattal).

Igazából folyamatosan kísérletezem kézkrémek terén, remélem, ami mellett ma döntöttem beválik (Mixa) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Finom illata van, talán egy picit erőteljesebb is, de kellemes, édes illat.

Pöti

2019. január 7.

Nagyon jó illata van, nekem megfelelő az ápoló hatása is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

Nagyon jó illata van, nekem megfelelő az ápoló hatása is :)

tnorazso

2018. november 22.

Kb. 2 hete használom. Az illata nagyon finom, hamar beszívódik. Hátránya, hogy gyakran kell újra krémezni. Ár-érték arányban használtam már jobbat is. Nem valószínű, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

NikolettaP

2018. október 11.

Karácsonykor találkoztam először a Barnangen márkával, a kék testápolóját kaptam meg :) Nagyon elégedett voltam vele, abszolút az lett a kedvenc testápolóm, így bátran vettem meg a kézkrémjüket. Olyat kerestem, ami nem éppen kifejezetten száraz bőrre van, mert normál bőröm van inkább, így esett erre a választásom. Itthon nagyon-nagyon pozitív csalódás ért, hogy ilyen kellemes gyümis-nőies illata van, mert a testápolója inkább olyan natur krém illat, ami szintén nagyon kellemes, csak nem gondoltam, hogy a márka ilyen illatot is készít. Könnyen beszívódik, remek illat, 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak