Barnängen

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Testápolók

Az északi szentivánéji rituálé ihlette, virág olajokkal és védő olaj szérummal gazdagított formula gyönyörűvé varázsolja a bőrt, mely érintésre csábít.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Barnängen Midsommer Glow Testápoló Olaj (kizárólag személyes átvétellel)
Ár: 800,- Ft , Eladó: Emiii
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest, XIV.kerület, fizetés: csak személyes átvétel
széva

2019. október 10.

Most érzem igazán mennyire jó. Nyaralás után,akárhogy fényvédőztem a bőröm az egyiptomi nap alatt csak száraznak érzem és viszket is ,de ha ezzel lefújom minden ok. Én is olcsó vettem valamikor nyár elején. Tudom,hogy télen kell a bőrömnek valami olaj,eztán azt hiszem ő lesz az. Napközben is tart az esti kenés pedig beszívja a bőröm mint a szivacs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 10.

Zsuzsi216

2019. június 11.

Nagyon jó áron sikerült hozzájutnom ehhez a termékhez.
Igazából csak félig vettem zsákbamacskát, mert a tusfürdőt már ismerem ebből az illatból. Elsőre nyanyás az illat, de nagyon megkedveltem.
Kellemes kis termék. Számomra finom illat, jól hidratál. Valóban a szórófej egy kicsit béna, de ettől el tudok tekinteni.
Nálam favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

Nagyon jó áron sikerült hozzájutnom ehhez a termékhez.
Nálam favorit.

nonblonde

2018. szeptember 20.

Kismama vagyok, mellre, pocakra használom striák ellen. Felszívódása nagyon jó, illata kicsit erős, de engem nem zavar. A stria megelőző hatásáról még nem tudok nyilatkozni, de a bőröm feszesnek tűnik egyelőre, és nem viszket a szárazságtól, puha és hidratált. Majd a szülés után nyilatkozom a tapasztalataimról :) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

CeCeDrake

2017. december 12.

Ez a szórófejes megoldás nem jó. Pumpás kiszerelés jobb lenne.
Az illata zavaró. Legalább reggel már nem lehet érezni.
Mindennapos használat mellett szárít.
Túlárazottnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Ez a szórófejes megoldás nem jó. Pumpás kiszerelés jobb lenne.
Az illata zavaró. Legalább reggel már nem lehet érezni.
Mindennapos használat mellett szárít.
Túlárazottnak tartom.

Picipötty

2017. október 10.

Tusfürdő párjához hasonlóan gyógynövényes illatú, de az olajos állagnak köszönhetően édesebb,virágosabb felhangokkal. Spray-s feje kicsit egyenetlenül szórja a felületre az olajat, állaga a szárazolaj és a babaolaj között van. Jól oszlatható, nem hagy zsíros érzetet, a ruhán sem hagy foltot. Én főleg felsőtesten használom, kiütést-irritációt nem okozott eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Dimethylmethoxy Chromanol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract