Barnängen

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: truebeauty, Módosítva: 2021. március 16.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Kézkrémek

Kényeztesd bőrödet a hosszan tartó hidratálást nyújtó, minden bőrtípusra alkalmazható, 95%-ban természetes összetevőkből álló Oil Intense kézkrémmel. Vadrózsa-olajat és 5% védő Cold Cream-et tartalmazó, vegán formula mélyen hidratálja kezeinket.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kincsi

2022. május 1.

Nagyon kellemes illata van, borzasztó jól hidratás és kellemes érzést nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 1.

Nagyon kellemes illata van, borzasztó jól hidratás és kellemes érzést nyújt.

Luna1024

2022. március 26.

Télen kezdtem el használni az extrém száraz, ekcémára hajlamos kezeimre. Általában egyszerre két kézkrémem van: az egyik egy "nappali illatos" (kövezzetek meg, de nekem ez fontos szempont), az éjszakai egyszerű, parfüm- és sallangmentes, intenzíven hidratáló, testesebb állagú. Utóbbi célra jelenleg a CeraVe Reparative-t használom, azzal jó kis párost alkot, szinten tartásra tökéletes, de esti CeraVe nélkül, önmagában nem lenne elég.

Az állaga eszméletlen sűrű, nem is lehet nagyon túladagolni, mert nehéz kinyomni a tubusból... Ami furcsa, hogy alapvetően "vizes", nem olajos, mármint ha szétkenem a kezeimen, olyan "nedves" érzete van a kéznek, nem zsíros-ragacsos. Hasonló a CeraVe is amúgy, de annak a hatása tovább tart. A szétkenésével sietni is kell, mert pikk-pakk beszívódik. Én is tapasztaltam, hogyha pár napig nem nyúlok hozzá, "levet ereszt", elég furi, de semmilyen minőségromlás nem áll emögött, szóval nem törődtem vele. :D Az illata eszméletlen erős és különleges, biztos, hogy sokaknak nem fog tetszeni, de én ezért vettem meg: a tusfürdő nagy téli kedvencem. Nem 100 %-ban azonos a tusi illatával, csak olyan 85-90 %-ban, nekem ennek a kézkrémnek határozottan epres illata van. :D

Szépen hidratál, puhább és egészségesebb küllemű utána a bőröm, de ahogy írtam is, önmagában nem lenne elég télen az agyon száradt kezeimre, szinten tartásra, mással kombinálva viszont klassz. Az INCI nagyon szép, a parfümön kívül másba nem is nagyon tudok belekötni. :)

Negatívuma, hogy az átlagnál szerintem jóval kisebb, ehhez képest pedig drága (mondjuk a márka többi terméke is)... Valószínű, hogy újraveszem még, de az is biztos, hogy nem rögtön, először kísérletezni szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 26.

Dyana91

2022. február 25.

Szeretem a rózsás illatokat, így ezt a krémet is ki akartam próbálni. Maga az illata kellemes lenne, HA nem volna ennyire erős. Felkenéskor teljes parfümmámor és még többszöri kézmosás után is érzem a kezemen. Éjszakára ezért nem is használom mert nagyon zavaró.
Az illatát leszámítva egyébként jó kézkrém. Könnyen beszívódik, nem ragacsos és puha utána a kezem. Télen kevés lenne a hidratáló hatása, de szintentartásra teljesen megfelel.
Újravenni biztosan nem fogom erőteljes illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 25.

Újravenni biztosan nem fogom erőteljes illata miatt.

2022. február 9.

Szuper az illata és jól hidratál, gyorsan beszívódik. Barátnőmtől kaptam karácsonyra, lassan elfogy, újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 9.

balkri

2021. december 6.

A márka testápolóját teszteltem és, hogy teljes legyen a kép beszereztem a tusfürdőt és a kézkrémet is.
Praktikus kisméretű női táskabarát kiszerelés.
Elsőre erős, már már tolakodó illat, ami idővel szelídült.
Oil intense felirat van rajta, de villámgyorsan beszívódó krém, ami könnyen siklik a bőrön.
Hidratáló hatását én csak közepesnek értékelem, számomra télen biztos nem nyújt elegendő hidratálás, emiatt nappal használom, mert gyorsan beszívódik, de éjszakára egy testesebb kézkrémet kell használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 6.

Praktikus kisméretű női táskabarát kiszerelés.
Elsőre erős, már már tolakodó illat, ami idővel szelídült.

Yushika

2021. november 16.

Pár napja használom ezt a kézkrémet. Az üzletben megszaglásztam, mert párszor már ráfáztam brutál erős illatú termékekkel, de sajnos ott nem éreztem, hogy ez is azok közé tartozik. Számomra nagyon kellemetlen és tolakodó ez az illat, de ez egyéni probléma. A másik, amit többször is észrevettem, hogy mikor kinyitom a kupakot, először jó pár cseppnyi víz állagú folyadék folyik ki belőle és csak utána jön ki pukizva a krém fura állaggal. Ez elkenésnél már nem okoz gondot, hála a jó égnek még nem folyt ruhára az "előváladék" (😂), így nem tudom, hogy olajos foltot hagyna-e ruhán, ágyneműn. Próbáltam alaposan felrázni használat előtt, ez néha segít ezen, néha nem. Alapvetően szépen hidratál...következő kézmosásig, ami valljuk be, mostanában elég gyakran szükséges. Nem vagyok tőle elájulva, nem lett a kedvenc termékem, illata és állaga miatt se venném újra. 😔

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 16.

nicieszti

2021. október 30.

Valóban nagyon szuper az illata, de nálam az igazi pluszpontot azért kapja, mert habár Oil Intense névre hallgat, sok más kézkrémhez képest hamar beszívódik, nem marad utána kellemetlen olajos/ragacsos érzet és valóban kellően ápol. Rögtön kettőt rendeltem belőle!
Később valószínűleg a testápolóját is ki fogom próbálni, ha elfogy a jelenlegi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 30.

Később valószínűleg a testápolóját is ki fogom próbálni, ha elfogy a jelenlegi.

mmartina97

2021. október 15.

Nagyon szerettem,csodát művelt a száraz kezemmel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

Nagyon szerettem,csodát művelt a száraz kezemmel :)

Kitti

2021. október 15.

Könnyű krém hamar beszívódik.Az illata elég erős. Nagyon száraz kezekkel nem tesz csodát.

vador

2021. augusztus 12.

Nem ez a legintenzívebben hidratáló kézkrém, amit valaha próbáltam, de szinten tartásra bőven elegendő és én az illatát is kedvelem. Ha ezt nem is biztos, hogy nyomban újravenném, a márka többi kézkrémét biztos próbálgatom még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.