Barnängen

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: truebeauty, Módosítva: 2021. március 16.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Kézkrémek

Kényeztesd bőrödet a hosszan tartó hidratálást nyújtó, minden bőrtípusra alkalmazható, 95%-ban természetes összetevőkből álló Oil Intense kézkrémmel. Vadrózsa-olajat és 5% védő Cold Cream-et tartalmazó, vegán formula mélyen hidratálja kezeinket.

eduscho

(!)
2021. április 19.

Tesztelésre kaptam a terméket, éppen akkor, mikor kifogytak már téli kézkrém tartalékaim, viszont az áprilisi zord időjárás még indokolja a gazdag hidratálást. Ennek okán, már a felét sikerült is elkennem, és nem csalódtam a márkában. Azt adja, amit ígér, kellően hidratál és a mérsékelt, púderes illatától odavagyok, ennyi parfüm nekem belefér, nem tolakodó. Gyorsan beszívódik, jó szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.

Andy88

2021. április 15.

Nagyon finom illata van, pillanatok alatt beszívódik, és pihepuhává, selymessé varázsolja a bőrömet, ami ebben a vírusos- "állandóankézmosós" időszakban kiemelten fontos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

barnajudit87

2021. április 1.

Isteni illata van!!! Nagyon jó kis kézkrém, könnyen beszívódik és nem hagy zsíros érzést a kezemen! Szerintem a tusfürdőjét is megfogom venni! 🥰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 1.

bildo07

2021. március 4.

Imádom az Oil Intense termékeit a márkának, nagyon megörültem amikor rátaláltam a kézkrémre is! Az illata valami eszméletlen, imádom, hogy ilyen édes és nagyon jól hidratál is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

Tinaa09

2021. március 4.

Sosem találtam olyan kézkrémet eddig, ami egyszerre jól hidratálta volna kezeimet és hamar beszívódott volna. Azonban ezt egyszerűen imádom!! Könnyed mégis nagyon szépen hidratálja a kezeimet, gyorsan beszívódik. Emellett pedig csodálatosan kellemes rózsás illata van. Biztos, hogy újra fogom vásárolni!!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer és felületaktív anyag.