Barnängen

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A dicsőített északi bodzavirággal és az 5%-nyi Cold Cream-mel gazdagított formula az érzékeny bőrnek rendkívül gyengéd ápolást biztosít.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kremcica

2019. november 12.

Még Glamour napokon vettem egész szép kedvezménnyel, mert annyira száraz volt a bőröm hogy feszült és fájt. Olyasmit kerestem ami ha nem is segít, de legalább nem is ront a helyzeten. Nekem erre a célra maximálisan bevált, sőt ha nem is egy testápoló szintjén de hidratálja a bőrömet. Mióta használom nincs száraz, húzódó bőr. :) Kellemes visszafogott, bőrön tartós illata van bár fura hogy egy sensitive terméknek egyáltalán illata van. Az állaga krémes (picit hígítani is szoktam vízzel) olyan mint egy testápolónak ezáltal nem is habzik (ami amúgy tök felesleges szerintem, nem ezen múlik a tisztító hatás). Emiatt az amúgy is nagy kiszerelés sokkal tovább tart mint egy olcsóbb és hígabb tusfürdő. Teljes árát sokallom, de akciósan télen szerintem jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

laanyka

2019. október 28.

Update: Sajnos nem szeretem. Nem is utálom, mert nem okoz semmi irritációt, de arra, hogy a bőrömmel ne történjen semmi, eléggé drága. Az illata is hamar elillan és a bőrselymesség, amit okoz sem hosszan tartó. Ennél sokkal jobb és olcsóbb alternatívák vannak. Elhasználtam, de nem veszem újra.

Nagyon jó kis termék, visszafogott illata van, nem habzik túlságosan és kellemesen puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

noreen

2019. július 11.

Annyi tusfürdő után az egyetlen amitől nem jön ki a száraz ekcémám, nem húzza a bőröm és nem szárad ki. Nálam a mindennapok részét képezi a testápolával és téli időszakban a kézkrémmel együtt is. Kevés kell belőle, tehát ár-érték arányban is megéri. Friss és kellemes illata van.
Csak ajánlani tudom, akciós áron érdemes belőle többet is beszerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Csak ajánlani tudom, akciós áron érdemes belőle többet is beszerezni.

hugsandcups

2019. január 15.

Kellemes az illata és a tejes állaga, de nem hiszem hogy újra veszek a márkától tusfürdőt, mert a kialakítása elég rossz, folyton le kell ragasztgatnom, ha utazok valahova, mert kifolyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Lilium

2018. december 4.

A krémes állaga és az illata szuper! Igaz, hogy nem habzik annyira mint a gélesek, de az én bőrömet sokkal kevésbé is szárítja. Az erős illat tényleg nem arra utal, hogy ezt érzékeny bőrre találták ki, viszont hosszan tartó és nagyon finom. Nem vált a kedvencemmé, de attól még egy jó tusfürdő, szerintem érdemes kipróbálni ha nincsen extrém érzékeny bőröd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

ccvc

2018. november 13.

Kellemes az illata de rengeteb benne a parfüm. Az illatanyagok javarészt bőrirritáló hatásúak így a sensitive szót kicsit erősnek érzem. Ezt leszámítva átlagos tusfürdő semmi különös

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Capy

2018. március 2.

Kellemes illatú, kevés is elég belőle, nem irritálja a bőrömet. Még az is lehet, hogy újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

senskin

2017. november 23.

A krémes testvérei közül ez tetszik a legjobban, az illata főleg. De nagyon lágy, kellemes krém, ami hidratál. Egyáltalán nem szárít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 23.

Mokuska1981

2017. november 14.

Diszkrét illat, krémes állag. Ami miatt nem szeretem olyan mintha testápolóval zuhanyoznék, semmi hab :(
Update: az illata elég tartós, órák múlva is éreztem a bőrömön. Kellemes. Joy napok volt úgyhogy biztos ami biztos szereztem be belőle. Kuponnal elviselhetőbb az ára :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

juditkaa70

2017. október 23.

Nagyon jó termék. Irritációt nem okoz,lágy krémes az állaga. Nagyon tetszik az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 23.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.