Barnängen

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A dicsőített északi bodzavirággal és az 5%-nyi Cold Cream-mel gazdagított formula az érzékeny bőrnek rendkívül gyengéd ápolást biztosít.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

ansc

2021. szeptember 15.

Nagyon kellemes tusfürdő. Egyáltalán nem szárítja a bőrömet. Az állaga nagyon jó sűrű, krémes habbá alakul. Az illata alapján választottam, ez volt az egyetlen aminek tetszett az illata, az összes többit nagyon túlzónak találtam. Az ár-érték arány viszont szerintem nem korrekt, ebben a kategóriában már szebb összetevőket várnék, főleg egy sensitive terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Akara

2021. július 20.

Amikor először vettem Barnangen termékeket, akkor végigszaglásztam mindent. Nem igazán jöttem be, csak az oil intense (tusfürdő és lotion). Azokat viszont annyira megszerettem, hogy újra adtam esélyt az illataiknak, és ezúttal ezt szereztem be, mert most ez is tetszett.

Elég kellemes, ez is. Hatása ugyanolyan, mint az oil intensenek, nem szárít, testápolóval együtt tökéletes. Az ára nekem továbbra is túlzás, hiszen annyira nem extra az összetétele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

juditkaa70

2021. április 2.

Le kell, hogy pontozzam. Egy sensitiv tusfürdőben miért van parfüm?! Érzékeny bőrűnek nem ajánlom. Igaz,nálam irritációt nem okozott. Lágy krémes az állaga , nagyon tetszik az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 2.

titikutyus

2020. október 30.

Jól hidratáló, kellemes illatú tusfürdő, örülök, hogy kipróbáltam. Az árát kicsit sokallom, az összetevői is lehetnének szebbek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

sztikke

2020. június 6.

Ez egy elég átlagos, szulfátos tusfürdő, nem hidratált, inkább szárította a bőrömet, és elég erős illata volt. Ennyi pénzért jobbat vártam volna. Azt hiszem a Barnängen nem az én márkám lesz, mert nagyon zavarnak az erős, mű illatos termékei.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

HRenata

2020. március 6.

Nem rossz, de nem is különleges, olyan mint millió másik krémtusfürdő, már csak az összetevőit nézve is, az inci nem olyan amitől extra kímélő lenne. Számomra a hatása is átlagos, nem hidratált, nem ápolt, pont ugyanannyira kellett utána testápoló mint más tusfürdők után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 6.

Trixi

Korcsoport: >54
2020. február 20.

Kellemesen krémes tusfürdő, nem habzik, nem híg, tartalmas állagú, szinte rátapad a bőrre, mint egy testápoló. Bár nem értem, miért kell illatanyag egy érzékeny bőrre szánt tusfürdőbe, és emiatt soha nem fogok ujjongani, azonban enyhe és kellemes az illata számomra, és nem szárítja vagy irritálja a bőröm olyan mértékben, mint például az olajos tusfürdője a márkának. Viszont ezt a márkát csak azért, mert északi, és emiatt nagyon egészségesnek gondoljuk (gondoltatja velünk a marketing), nem kéne annyira dicsőíteni, mert az SLS és a parfüm nem kell a bőrünknek, függetlenül attól, hogy mellette még milyen "csodás" összetevő(ke)t tartalmaz a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 20.

Kremcica

2019. november 12.

Még Glamour napokon vettem egész szép kedvezménnyel, mert annyira száraz volt a bőröm hogy feszült és fájt. Olyasmit kerestem ami ha nem is segít, de legalább nem is ront a helyzeten. Nekem erre a célra maximálisan bevált, sőt ha nem is egy testápoló szintjén de hidratálja a bőrömet. Mióta használom nincs száraz, húzódó bőr. :) Kellemes visszafogott, bőrön tartós illata van bár fura hogy egy sensitive terméknek egyáltalán illata van. Az állaga krémes (picit hígítani is szoktam vízzel) olyan mint egy testápolónak ezáltal nem is habzik (ami amúgy tök felesleges szerintem, nem ezen múlik a tisztító hatás). Emiatt az amúgy is nagy kiszerelés sokkal tovább tart mint egy olcsóbb és hígabb tusfürdő. Teljes árát sokallom, de akciósan télen szerintem jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

laanyka

2019. október 28.

Update: Sajnos nem szeretem. Nem is utálom, mert nem okoz semmi irritációt, de arra, hogy a bőrömmel ne történjen semmi, eléggé drága. Az illata is hamar elillan és a bőrselymesség, amit okoz sem hosszan tartó. Ennél sokkal jobb és olcsóbb alternatívák vannak. Elhasználtam, de nem veszem újra.

Nagyon jó kis termék, visszafogott illata van, nem habzik túlságosan és kellemesen puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

noreen

2019. július 11.

Annyi tusfürdő után az egyetlen amitől nem jön ki a száraz ekcémám, nem húzza a bőröm és nem szárad ki. Nálam a mindennapok részét képezi a testápolával és téli időszakban a kézkrémmel együtt is. Kevés kell belőle, tehát ár-érték arányban is megéri. Friss és kellemes illata van.
Csak ajánlani tudom, akciós áron érdemes belőle többet is beszerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Csak ajánlani tudom, akciós áron érdemes belőle többet is beszerezni.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.