Barr Sweden

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online a Biofitt-n megnézem

A krémet feltöltötte: postareb, az összetevőket feltöltötte: BlackRose101, Módosítva: 2020. szeptember 7.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online: Biofitt,

Táplál és helyreállítja a bőr nedvességtartalmát, ezáltal a bőr textúrája ismét egészséges és rugalmas lesz. A hófödte mezők által ihletett olaj a prósáfrány magjából nyert magas linolénsav tartalma miatt serkenti a bőr vérkeringését és megakadályozza a szárazság okozta repedések kialakulását. Emellett az olivaolajban található gyulladáscsökkentők és E-vitamin, valamint a jojoba és szezámmag olaj szintén hozzájárul az egészséges, ragyogó végeredményhez. Bár az olajat száraz és nagyon száraz bőrre tervezték, bárkinek, bármilyen bőrtípusnak jól jöhet a hideg téli napokon.

Ár: -- , Eladó: Biofitt
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BlackRose101

2020. szeptember 4.

Ez egy nagyon értékes és különleges testápoló, ezúttal kifejezetten olyat kerestem, ami *Kizárólag biogazdálkodásból származó és bio módon előállított összetevőket tartalmaz, ennek pedig ráadásul - az ígéret szerint - összetevőinek 99,4%-a organikus és biogazdálkodásból származik. Biztos akartam lenni, hogy a lehető legjobb, legtermészetesebbet adom a bőrömnek, és nem is csalódtam! Nagyon finom, selymesen puha, bársonyos bőrt eredményez a használata, és a sok természetes olaj finom, enyhe illata abszolút a hófödte hegycsúcsok erdőibe repít... Igazi wellness-élmény használni, már csak azért is, mert gyártó ajánlása szerint zuhanyzás után a még vizes bőrre kenem fel, azaz masszírozom be a testembe, bőrömbe ezt a finom, selymes olajat. Ezáltal, hogy vizes bőrre visszük fel, az olaj és a víz találkozása még jobban, még maximálisabban kifejti hidratálóm hatását. Ebben pedig így aztán semmi mű dolog nincsen, csakis amit a természet adott. Szuper termék, én nagyon nagy rajongója lettem a svéd bőrápolási termékeknek, északon nagyon hideg van, nyilván a sok fűtéstől meg a hidegtől is szárazabb a bőrük, így aztán ha valakik, ők biztosan tudnak valamit a testápolásról! A 100 ml így szerencsére nagyon sokáig elég, van amikor a teljes testre, van amikor csak a szárazabb részekre (pl. térd, könyök, sarkak) használom, de kézápoló pakolást is csináltam már a segítségével. Szuper, természetes, ígéretes és igazán sokoldalú termék, szerintem minden egyes cseppje megéri az árát! Ha pici horzsolások, sebek vannak a lábamon (pl. borotva okozta vagy nyáron a szúnyogcsípést vakartam el) ezeket is nagyon szépen gyógyítja, nyugtatja ez az olaj-testápoló! Szerintem minden családban kéne legyen egy ilyen a fürdőszoba-polcon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.