Barry M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Sorea, az összetevőket feltöltötte: vlilla0522, Módosítva: 2012. szeptember 6.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Újgenerációs, repedező hatású körömlakkok 4 színben.

vador

2014. november 3.

Korrekt minőség, akinek bejön ez a repedezős dolog, nem csalódhat benne. Nekem nem igazán, erre egy lakkozás alapján is rájöttem, szóval vigyétek az üvegcsémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

allcatsaregrey

2012. június 9.

én nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 9.

én nagyon szeretem!

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines, Black 2 / CI 77266, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ci 11680

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.