Barry M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Any, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. április 29.

Elképesztően puha, nagyon erősen pigmentált. Könnyű eldolgozni.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Kodi

2015. február 2.

A létező legmpigmentáltabb fekete, mely puha, zsírkrétaszerű, nagyon könnyű vele dolgozni, de vigyázat (!) egyben túl egyszerű is vele eltúlozni a sminket. Mivel sötétebb, mint a csillagtalan, bibliai éjszakák, ezért a világos bőrű, hajú lányok - akiknek maximum antracitszürkére satírozva áll jól a fekete - inkább kerüljék el, ez a bravúr vele nem fog sikerülni. Akik azonban szeretik a sminkkuriózumokat, vegyenek ilyet, csak, hogy lássák, ilyen is létezik, és van élet a csavaros, drogériai feketéken túl is. Magyarországi drogériában nem fogtok ilyen éjfekete vonalat húzni, még highend termékkel sem, annyi szent! Aki nem hiszi járjon utána! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 2.

nikike

2014. január 3.

Nekem is a turkiz arnyalat van meg, elegge tartos, es nagyon szep intenziv szine van, fogok meg venni tobb arnyalatot is. megeri az arat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

sarzita

2013. december 5.

Nagyon jó minőségű ez a ceruza. Én a barnát vettem meg. Szép csokibarna és erősen fog, kicsit olyan, mintha krémes lenne, de mégis el lehet dolgozni, füstösíteni. (a megfelelő ecsettel természetesen) Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 5.

Yndre

2012. július 5.

Nekem ebből egy matt türkizkék színű van meg. Eszméletlenül szép, intenzív színe van. Nagyon tartós, a vízvonalon is egy fél napot nálam biztosan kibír igazítás nélkül. (Pedig nekem a hagyományos ceruzák már 1 óra után elmászkálnak) Nagyon sokan dicsérték már rajtam ezt, úgyhogy nagyon szeretem. Tervezem többféle szín beszerzését is, mert az összes szuperül néz ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Antioxidánsok: BHT