Barry M

Ár:   4010 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9 x 1,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: na.Lysithea, Módosítva: 2021. február 23.

Kiszerelés:   9 x 1,4 g

A 9 matt és szatén szemhéjpúdert tartalmazó paletta segítségével a lehető legkülönfélébb szemsmink változatokat is elkészítheti.

4 változatban kapható

na.Lysithea

2021. február 13.

Ritkán sminkelek hétköznap, ezért olyan palettát kerestem ami "multifunkciós". Ebben a palettában vannak nagyon egyszerű/hétköznapi színek, amiket még én is tudok hordani. Engem a barnás/neutrális/nude paletták nem hoznak lázba, de ebben a 3-as GRAZE zöld és a 4-es számú HIDDEN szürkéskék árnyalat győzött meg. Mindkettő szaténfényű, szerintem elég különleges színek, de mégis jól kihasználhatók. A színek pigmentáltak, jól satírozhatók, nekem sokáig fenn maradtak fakulás nélkül. Felvitelnél nem tapasztaltam pergést, de én mindig a szememmel kezdem a sminket. (Hozzá tartozik, hogy rejtett szemhéjam van, ezért minden esetben használnom kell alapot, különben 20 perc múlva egy csíkba összeül bármit is használjak. Jelenleg egy SIGMA base primert használok alá.) A 8-as POWERFUL glitterrel még barátkoznom kell, de nagyon elégedett vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate