Batiste

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: manitia, Módosítva: 2015. október 28.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

A Batiste száraz sampon tökéletes hajmosások közötti használatra.

Ár: 1000 Ft , Eladó: CBlue
Állapot: Új, egy fújásnyit próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Pólus centernél vagy postán maradó vagy Foxpost.
mirjamsomosi

2019. február 10.

Egy kicsit féltem tőle, mert nem ismertem a márkát, de kellemeset csalódtam.Eddig ez a legeslegjobb szárazsampon, amit valaha használtam. Nagyon hamar zsírosodó hajam van, két naponta kellene mosnom, de ezután a szárazsampon használata után még +3 napot kibír a hajam. Bátran ajánlom mindenkinek, jár neki az öt csillag*****

mirjamsomosi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

sinmo88

2018. november 23.

Nem is tudom mióta használom a Batistet, amióta megismertem nem vagyok hajlandó más márkát venni :D A Batistek közül pedig ennek a legjobb a hatása szerintem, és az illata is. Sötétbarna hajam van, így jobban kell figyelni az eldolgozására, mint a színezett testvérénél, de akkor is ezt szoktam venni, mert valahogy frissebbnek érzem utána a hajamat, mint a többi változatánál.

sinmo88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

pacsalia

2018. július 20.

Nekem ő A szárazsampon - immáron 3 éve.
A márka többi terméke sem jött be annyira, mint ez :)
Az illata is ennek a legjobb. ( ami pluszban tetszik benne, hogy fújás után 10 perccel már alig lehet érezni).

pacsalia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Nekem ő A szárazsampon - immáron 3 éve.
A márka többi terméke sem jött be annyira, mint ez :)

zsofiab

2017. december 12.

Eddigi legjobb szárazsampon amit próbáltam, kellemes az illata is számomra.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Eddigi legjobb szárazsampon amit próbáltam, kellemes az illata is számomra.

preka

2017. október 11.

ennél jobb száraz sampon nincs a drogériákban. megfizethető, nekem nagyon dús hajam van és kitart sokáig. az illata is kellemes, ad egy kis tartást is a hajadnak ami nagyon jó tud lenni amikor MÉG nincs erőd hajatmosni de már látszik, hogy kéne :P 4-5-dik flakonnal használom már!

preka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

vivuss87

2017. szeptember 10.

Sok sok száraz sampont próbáltam már, többek között ennek a szőke változatát is. De nem voltam oda érte. Mind büdös, és rettenetesen szárítja a hajam. De ez nem. Nyilván nem ad frissen mosott haj kinézetet és érzést, de a "most rögtön meg kell mosnom a hajam, vagy letépem a fejem" érzést jelentősen, majdnem nullára csökkenti. Kissé nehéz eltávolítani a fehér port a hajból, de ez sem vészes, és az illata sem marad meg szerencsére. Én lehajtott fejjel fújom be a hajam, majd végigmasszírozom a fejbőrömet is pár percig, kicsit megtupírozom és kész is, egy nappal tuti kitoltam a hajmosást. Számomra nagy meglepetés volt, mivel évek óta nem használok ilyet, mert seprűvé szárította a hajam.

vivuss87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

betty23

2017. szeptember 9.

Hatásra olyan, mint a többi Batiste termék. Beteljesíti ígéretét és még a gáz sem fogy ki belőle idő előtt. Az illata a cseresznyéshez képest jóval visszafogottabb, kicsit olyan citrusos, vagy nem is tudom, de jó. :) Az ára kb. megegyezik a nagyobb márkák termékeivel, ez nekem viszont jól bevált. Miután ráfújom a hajamra a terméket, rajta hagyom kb. 5 percig, és utána bedörzsölöm egy törölközővel, hogy biztos eltűnjön a fehérség. 1 napot ki lehet vele húzni, de én azért több alkalmat nem ajánlanék.

betty23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 4.

Nagy száraz sampon fogyasztó vagyok. Mindenki isteníti a Batiste termékeit, de nekem eddig egy sem jött be, főleg ez nem. Furcsa és undorító réteget képezett a hajamon, büdös és semmi hatása nincsen.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 4.

panka987

2017. június 28.

Sokféle szárazsampont kipróbáltam és már érthetetlen számomra ez a nagy Batiste rajongótábor, pedig régen nem tűnt rossznak, de szerintem csak furán éreztem magam, hogy a véleményekhez képest nekem ennyire nem jön be, és mindenáron meg akartam győzni magam, de.... Drága, büdös, rengeteg kell belőle máshoz képest, hamar elfogy, szürkít, poros, és annyira nem is hatásos.... Az 500 Ft-os Balea ezekhez képest csoda!!!

panka987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Dourou

2017. május 25.

Ugyanolyan,mint a többi batiste szárazsampon, bár ezt ritkábban vettem,valahogy azoknak az illata jobban bejött:), de inkább csak szőke hajra ajánlom,mert a barnán már nyomot hagyhat.

Dourou
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride