Batiste

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: manitia, Módosítva: 2015. október 28.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

A Batiste száraz sampon tökéletes hajmosások közötti használatra.

demeterne

2019. június 19.

Ez a legjobb száraz sampon szerintem. Jó az illata, nem fullasztó. Hagy fehér nyomot a hajon az kétségtelen, de nedves törülközővel el lehet úgy oszlatni a hajon, hogy eltűnjön. Simán kitolok vele 1-2 napot, és nekem nagyon zsírosodó hajam van. Megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

UnicornsOfLove

2019. április 9.

Már több Batiste szárazsamponhoz is írtam véleményt, ezt még csak most próbáltam ki. ANNYIRA JÓ AZ ILLATA! Úristen!!! Talán mintha ez a fresh verzió még "könnyedebb" lenne, nem nehezíti el a hajat egyáltalán, és ha eleget fújok rá, tényleg majdnem frissen mosott kinézete lesz. Utána még plusz két napot kibír a hajam, de a poros érzet nem feltétlenül kellemes. Persze ez minden szárazsamponnál így van. Viszont szerintem ez a legjobb szárazsampon, arra is jó, hogy egy kis volument adjon a frissen mosott vagy majdnem frissen mosott hajnak, kis mennyiségben nincs poros hatás sem. Az illata pedig annyira tetszik, hogy lehet még parfümben is elfogadnám. :o

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

mirjamsomosi

2019. február 10.

Egy kicsit féltem tőle, mert nem ismertem a márkát, de kellemeset csalódtam.Eddig ez a legeslegjobb szárazsampon, amit valaha használtam. Nagyon hamar zsírosodó hajam van, két naponta kellene mosnom, de ezután a szárazsampon használata után még +3 napot kibír a hajam. Bátran ajánlom mindenkinek, jár neki az öt csillag*****

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

sinmo88

2018. november 23.

Nem is tudom mióta használom a Batistet, amióta megismertem nem vagyok hajlandó más márkát venni :D A Batistek közül pedig ennek a legjobb a hatása szerintem, és az illata is. Sötétbarna hajam van, így jobban kell figyelni az eldolgozására, mint a színezett testvérénél, de akkor is ezt szoktam venni, mert valahogy frissebbnek érzem utána a hajamat, mint a többi változatánál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

pacsalia

2018. július 20.

Nekem ő A szárazsampon - immáron 3 éve.
A márka többi terméke sem jött be annyira, mint ez :)
Az illata is ennek a legjobb. ( ami pluszban tetszik benne, hogy fújás után 10 perccel már alig lehet érezni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Nekem ő A szárazsampon - immáron 3 éve.
A márka többi terméke sem jött be annyira, mint ez :)

zsofiab

2017. december 12.

Eddigi legjobb szárazsampon amit próbáltam, kellemes az illata is számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Eddigi legjobb szárazsampon amit próbáltam, kellemes az illata is számomra.

preka

2017. október 11.

ennél jobb száraz sampon nincs a drogériákban. megfizethető, nekem nagyon dús hajam van és kitart sokáig. az illata is kellemes, ad egy kis tartást is a hajadnak ami nagyon jó tud lenni amikor MÉG nincs erőd hajatmosni de már látszik, hogy kéne :P 4-5-dik flakonnal használom már!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

vivuss87

2017. szeptember 10.

Sok sok száraz sampont próbáltam már, többek között ennek a szőke változatát is. De nem voltam oda érte. Mind büdös, és rettenetesen szárítja a hajam. De ez nem. Nyilván nem ad frissen mosott haj kinézetet és érzést, de a "most rögtön meg kell mosnom a hajam, vagy letépem a fejem" érzést jelentősen, majdnem nullára csökkenti. Kissé nehéz eltávolítani a fehér port a hajból, de ez sem vészes, és az illata sem marad meg szerencsére. Én lehajtott fejjel fújom be a hajam, majd végigmasszírozom a fejbőrömet is pár percig, kicsit megtupírozom és kész is, egy nappal tuti kitoltam a hajmosást. Számomra nagy meglepetés volt, mivel évek óta nem használok ilyet, mert seprűvé szárította a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

betty23

2017. szeptember 9.

Hatásra olyan, mint a többi Batiste termék. Beteljesíti ígéretét és még a gáz sem fogy ki belőle idő előtt. Az illata a cseresznyéshez képest jóval visszafogottabb, kicsit olyan citrusos, vagy nem is tudom, de jó. :) Az ára kb. megegyezik a nagyobb márkák termékeivel, ez nekem viszont jól bevált. Miután ráfújom a hajamra a terméket, rajta hagyom kb. 5 percig, és utána bedörzsölöm egy törölközővel, hogy biztos eltűnjön a fehérség. 1 napot ki lehet vele húzni, de én azért több alkalmat nem ajánlanék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

miti08

2017. július 4.

Nagy száraz sampon fogyasztó vagyok. Mindenki isteníti a Batiste termékeit, de nekem eddig egy sem jött be, főleg ez nem. Furcsa és undorító réteget képezett a hajamon, büdös és semmi hatása nincsen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride