Batiste

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: justmybrightlife, az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2015. július 13.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Ha túl gyorsan zsírosodik a hajad és nem tudod, hogy mit kezdj vele akkor itt van rá a megoldás spray formájú szárazsampon, melynek segítségével pillanatok alatt felfrissítheted a hajad 2 hajmosás között. A Blushnak kellemes virag illata van. Világosszőkétől középbarnáig minden hajszínre ajánlott.

mlexa

2020. január 10.

Ez a második szárazsampon, amit kipróbálok, és ez a tökéletes, már ennyiből tudom :D Először egy másik márkát próbáltam, de annál fehér maradt a hajam itt-ott és az illata is elég erős volt. Ennek az illata abszolút kellemes, egyáltalán nem fullasztó. Szépen teszi a dolgát, nem képez fehér réteget a hajamon. Nagyobb tincsenként szoktam haladni, és az ujjaimmal átfésülni. Tökéletesen felfrissíti a hajat, és valóban kitolható vele a hajmosás még 1-2 napot. Nekem irritációt, viszketést egyáltalán nem okozott és könnyű kimosni a hajból. Mivel nem kell úgy fújni, mint a bolondulat, kevesebb elég belőle, így sokáig elég. Szerintem szuper kis termék, gyorsan zsírosodó hajra megváltás! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Gigike

2020. január 6.

Nagy kedvencem :)
Sok másik társát is kipróbáltam már, Loreal és hasonlók, de az mind **** volt! Ennek isteni illa van és teszi is dolgát, hogy ne kelljen 2 naponta megmossam.. Egy napot lazán kitolok még vele. Este lefekvés előtt befújom a séróm, de nem fésülöm ki, benne hagyom ahogy van és reggelre tökéletes!
Azt vettem észre, ha indulás előtt fújom és fésülgetem, akkor nem olyan hatásos és taaaaalán egy iciii piciiit meg is látszana a fehér "por" a hajamban. Hiába a vaddisznó sörtés kefe meg társai..
De így is a legeslegjobb, utolsó mentsvár derékig érő hajnál :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Nagy kedvencem :)
De így is a legeslegjobb, utolsó mentsvár derékig érő hajnál :)

CrazyKid

2020. január 5.

Nem gondoltam volna, hogy hatásos. Tényleg olyan mintha megmostam volna a hajam, de nem tudom megéri-e. Nap végén nagyon nehéz volt lemosni, nagyon szárította is a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

nadrienn

2019. december 9.

Legjobb szárazsampon amit használtam eddig. Ennek hála nem kell 2 naponta hajat mossak <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

Lills

2019. november 23.

Mostanában végigpróbálgattam pár szárazsampont (csak mostanában szembesültem áldásos hatásaival) és egyértelműen a Batiste a legjobb! Nagyon szépen eltünteti a zsíros hatást a hajtövekről, és nem lesz fura, kellemetlen tapintású utána a haj (mint pl az Isana termékétől). Illata is tetszik, tartós de nem tolakodó, és kifejezetten sokáig tart a hatása. Én akár 2-3 nappal is ki tudtam tolni a hajmosást, ami azért elég jó.
Szóval, csak a Batiste.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

Szóval, csak a Batiste.

lavender

2019. november 19.

Évekkel ezelőtt vettem még egyet ebből, amikor behozták Mo.-ra. Nagy reményeket fűztem hozzá, mivel minden másnap mosom a hajamat, reméltem, ezzel kitolhatom majd a hajmosást kicsit. Sajnos nekem a világosbarna hajamban is maradtak fehér foltok tőle, és igazából semmit nem is csinált. Elsőre tetszett a parfümös illata, de mostmár fullasztónak találom. Az árát is sokallom, főleg, hogy nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

pattelin

2019. október 9.

Életem első szárazsamponja, ami azért is furcsa, mert mindig is hosszú hajam volt, tehát a hajmosás/szárítás mindig is macera. Eddig valahogy féltem kipróbálni, talán egyszer sok-sok évvel ezelőttről rémlik valami ragacsos tapasztalat..
Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt, most már a 2. flakonnal. Köszi a tippet, nagyon tetszik! Az illata nekem kellemes, bár nem tartós. Először valóban fehér kifújva, de átfésülve a hajamat mit sem látszik. Egyedüli hátránya, mivel sok hajam van, viszonylag sokat kell fújni, de ez nem a termék hibája!!
Jönnek a hidegebb idők szerintem heti rendszerességgel fogom használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

Jönnek a hidegebb idők szerintem heti rendszerességgel fogom használni!

tevepup

2019. szeptember 14.

Ez fekete mágia! :D
Ráfújom a tök zsíros hajamra, és olyan, mintha tegnap mostam volna. Akár több napig is ki lehet tolni egy hajmosást vele, ha egyszer használom.
Ilyen egy jó száraz sampon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Ez fekete mágia! :D
Ilyen egy jó száraz sampon.

Panni21

2019. szeptember 5.

Próbálkoztam olcsóbb szárazsamponokkal, de be kellett látnom, hogy egyik sem olyan jó, mint ez. Több illatban próbáltam (Blush, Cherry, Sweetie, Rose Gold), de ennek van a legkellemesebb illata mind közül, így újra nála kötöttem ki.
Amiben számomra a legnagyobb különbség volt más márkák szárazsamponjaival szemben: nem szárítja ki a hajam hosszát. Nagyon szépen felfrissíti a töveket, dús hatást kölcsönöz, majdhogynem szebb a hajam, mint frissen mosva. A hajam teljes hossza is tökéletesen puha marad, és akár 2 nappal is ki tudom tolni a hajmosást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Airyn08

2019. július 11.

Elképesztő! Ilyenkor annyira tudok örülni, hogy van ez a Krémmánia, és mindig segít, ha döntenem kell. :D Teljesen ráfüggtem. Szóval próbáltam én már a kőkorban a poros szárazsampont, hát mit ne mondjak, ragacsos lett a hajam, meg mintha korpás lenne, de ugyanolyan zsíros. Aztán már vagy háromfajta fújósat is próbáltam, köztük a Baleát meg az Oriflame HairX-et, hát mit ne mondjak, semmit nem segítettek, a Baleától még fulladtam is rendesen. A HairX kicsit jobban teljesített, de igazából alig-alig.. Általában 3 napot kibír a hajam, de azért próbálnám úgy időzíteni, hogy a harmadik napon semmi fontos ne legyen, mármint olyan, ahol értelmesen kéne megjelennem, színház, megbeszélés, randi, mert nem a legjobb. Szóval úgy elvagyok a három naponta hajmosással, ősszel és tavasszal nincs is baj ezzel, de nyáron a meleg, télen meg a sapka elég zsírossá és lapossá tudja tenni.
Szóval minap este gondoltam, á, még csak 2 napos, másnap nem lesz semmi, erre reggel úgy keltem fel, olyan fejjel, mint valami hajléktalan, elaludt, zsíros lett a hajam meg minden. Hát én a szokásos HairX-szel próbáltam javítani rajta, de halottnak a csók. Mire munka közben azt is megtudtam, hogy este moziba kéne menni a párom kollégáival, gondoltam, itt most gyors segítség kell, hajrá, Krémmánia. Szépen bementem a plázába, megvettem a Batiste-ot, a mosdóban SOS nekiálltam, és láss csodát! Semmi fuldoklás, viszont tökéletes, mosottnak tűnt, finom illatú, dús, fényes haj lett az eredmény! :D Beleszerettem. Nekem tetszik az illata is, és nem fuldokoltam tőle, a hajam meg mintha frissen lenne mosva, igaz, pár óra múlva azért hanyatlásnak indul az eredmény, de egy napot át lehet vészelni vele, pláne, ha SOS megoldás kell. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride