Batiste

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: justmybrightlife, az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2015. július 13.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Ha túl gyorsan zsírosodik a hajad és nem tudod, hogy mit kezdj vele akkor itt van rá a megoldás spray formájú szárazsampon, melynek segítségével pillanatok alatt felfrissítheted a hajad 2 hajmosás között. A Blushnak kellemes virag illata van. Világosszőkétől középbarnáig minden hajszínre ajánlott.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

TBianka

2022. február 6.

Első batiste élményem, sokáig gondolkodtam megvegyem e, mert eddig drogeriás saját márkás szárazsamponokat használtam amiket nem annyira szerettem... De kíváncsi voltam ez mit tud kétszer annyiért, vajon tényleg megéri e, s valóban sokkal jobb. Ha ez elfogy biztos kipróbálom még a többit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 6.

Liliannaa

2021. szeptember 21.

Annyi jót olvastam már erről a száraz samponról és annyian ajánlották már, hogy muszáj voltam én is kipróbálni. Nem csalódtam! Simán kitolhatom vele 1-2 napot a hajmosást. Több száraz sampont is próbáltam már, de ezzel tudom a legjobb hatást elérni, tökéletesen eltünteti a zsírosodást, és szuper dússá válik tőle hajam. :) Az illata nem a kedvencem, ezt eltekintve biztos újraveszem még a terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

hippiesaur

2020. december 30.

Nagyon szeretem ezt használni, az illata nekem tökéletes, a hatása méginkább, szokásos Batiste minőség. Most egy másik illatút vettem, de a jövőben valószínűleg ehhez fogok visszatérni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

vadcseresznyefamag

2020. december 13.

A hatása jó de az illata számomra borzalmas. Mint az idős nénik rózsakölnije. Ezt az illatot tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 13.

lgy22

2020. október 3.

Abszolut a nagybetus KEDVENC! Itteni velemenyek alapjan vasaroltam es nem csalodtam. Miota hasznalom a hajmosasok szamat jelentosen leredukaltam, sot az izzaszto edzeseken is megallja a helyet. Biztosan ujra fogom vasarolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

minaya

2020. augusztus 20.

Extrém gyorsan zsírosodik a hajam, így rengeteg szárazsampont próbáltam már, mert mégsem moshatok minden nap hajat... Számomra ez A SZÁRAZSAMPON! Ennél jobbat még nem találtam. Az ára picit borsos, de tényleg annyival de annyival jobb a többinél, hogy már nem sajnálom rá ezt a többletet. Én este fújom be, pár perc után kicsit belemasszírozom a hajtövekbe. Reggel nincs fél óráig tartó fehér maradékeltüntetés, mint a többinél (annyi idő alatt hajat is moshatnék+száríthatnék :D ). Csak egy kis fésülés vagy törölközős finom dörzsölés és nyoma sincs - ami az én fekete hajam esetében nagyon nagy szó. Pont ezért nem szerettem a többit, mert mindig hagytak egy fehéres, mattabb réteget a hajamon, ami lehet, hogy másnak fel sem tűnt, ha rám nézett, de én tudtam, hogy ott van és alig vártam, hogy hajat moshassak végre. Ráadásul sok másiknál lelapult a hajam, és pár óra múlva zsírosságra is olyan volt, mint ha semmit sem csináltam volna vele. Na ennél a szárazsamponnál ilyen nincs! Frissnek érzem a hajam, nem fullasztja a fejbőröm sem a képződött réteggel. Még esetemben is +2 nappal is simán kitolható a hajmosás, bár én +1 után megszokásból szinte mindig megmosom. Nem okoz irritációt nincs viszkető fejbőr, mint néhány másik esetében. A hajam dús és isteni illatú, ráadásul tartósan. Esküszöm ilyenkor jobb mint frissen mosva. :) Aprópó illat, engem nagyon emlékeztet a Trussardi - My Scent parfümre. Mivel azt nagyon szeretem, így engem ez a változat vett meg kilóra. :D De próbáltam már a simát, és a cherry verziót is, amiket hatásra pontosan ugyanilyen jónak éreztem, csak hát az illat... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Tviki993

2020. március 18.

Sok jó vèlemény alapján választottam ezt!
Nem kellett csalódnom!
Először megijedtem, mert a sötétbarna hajamon elég fehér lett, de kifésültem és el is tűnt! Viszont ami utánna lett... csoda!
Dús lett az addig lelapult hajam és nyoma sem volt a zsírosodásnak!
1-2 nappal ki lehet vele tolni a hajmosást!
Szuper!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Sok jó vèlemény alapján választottam ezt!
Nem kellett csalódnom!
Dús lett az addig lelapult hajam és nyoma sem volt a zsírosodásnak!
1-2 nappal ki lehet vele tolni a hajmosást!
Szuper!!!

mlexa

2020. január 10.

Ez a második szárazsampon, amit kipróbálok, és ez a tökéletes, már ennyiből tudom :D Először egy másik márkát próbáltam, de annál fehér maradt a hajam itt-ott és az illata is elég erős volt. Ennek az illata abszolút kellemes, egyáltalán nem fullasztó. Szépen teszi a dolgát, nem képez fehér réteget a hajamon. Nagyobb tincsenként szoktam haladni, és az ujjaimmal átfésülni. Tökéletesen felfrissíti a hajat, és valóban kitolható vele a hajmosás még 1-2 napot. Nekem irritációt, viszketést egyáltalán nem okozott és könnyű kimosni a hajból. Mivel nem kell úgy fújni, mint a bolondulat, kevesebb elég belőle, így sokáig elég. Szerintem szuper kis termék, gyorsan zsírosodó hajra megváltás! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Gigike

2020. január 6.

Nagy kedvencem :)
Sok másik társát is kipróbáltam már, Loreal és hasonlók, de az mind **** volt! Ennek isteni illa van és teszi is dolgát, hogy ne kelljen 2 naponta megmossam.. Egy napot lazán kitolok még vele. Este lefekvés előtt befújom a séróm, de nem fésülöm ki, benne hagyom ahogy van és reggelre tökéletes!
Azt vettem észre, ha indulás előtt fújom és fésülgetem, akkor nem olyan hatásos és taaaaalán egy iciii piciiit meg is látszana a fehér "por" a hajamban. Hiába a vaddisznó sörtés kefe meg társai..
De így is a legeslegjobb, utolsó mentsvár derékig érő hajnál :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 6.

Nagy kedvencem :)
De így is a legeslegjobb, utolsó mentsvár derékig érő hajnál :)

nadrienn

2019. december 9.

Legjobb szárazsampon amit használtam eddig. Ennek hála nem kell 2 naponta hajat mossak <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.