Batiste

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorka4, az összetevőket feltöltötte: franzsi, Módosítva: 2016. január 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Szárazsampon világos és szőke hajra

Victory33

2019. november 25.

Imádom, csak ne lenne ilyen drága és ne fogyna ilyen gyorsan. Nekem sötétszőke hajam van, így szeretem a színét, mert ellensúlyozza a szürkés árnyalatot. Használat után először száraznak tűnik a haj, de amint átdörzsölöm törölközővel olyan lesz, mintha frissen mostam volna, Ok, tapintásra nem, de nem is szárítja ki,meg amúgy is használok hajápolót a hosszú hajamra. Olyan jó, hogy még a rákövetkező napon is kitart a hatása, egy betegség alatt teszteltem. egyébként max egy napot van rajta.Nem irritál. Többfélét próbáltam már, a porállagútól száraz, durva lesz a hajam, a többi fújósnál meg marad enyhe zsíros érzet, plusz irritál is illetve a szín sem passzol, így túl sok értelme nincs azokat használnom. Olyan jó lenne, ha lenne ebből habállagú verzió is, ami ugyanilyen jó.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

Noraszalai

2019. január 11.

Sötétszőke hajam van, jó segítség ha épp nincs időd hajat mosni. 2-3 nappal is el lehet tolni a hajmosást ha muszáj. Kicsit sárgásabb a színe, nagyon világos hajra nem javasolnám, de a kicsit sötétebb árnyalatra pont jó. Ha a hajtövekre fújsz, ne ess kétségbe ha teljesen más a színe mint a hajadnak. Szépen el lehet dolgozni az ujjaiddal és egy fésűvel. Felturbózza és szépen elfedi a zsíros töveket. Próbáltam már más szárazsampont is, de csak ez volt amit mindig újraveszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

csalibaba

2018. május 23.

Én nagyon szeretem a sötétszőke hajamra. Valóban kicsit sárgásan pigmentált, de én pont azt szeretem benne, hogy nem a standard fehér, poros hatást kapom, hanem szépen elvegyül a hajszínemmel. Amióta ezt használom, nem kaptam olyan kérdést a Zuramtól, hogy "már megint hintőporoztál?", amit más szárazsamponoknál előszeretettel feltett :D
A nagyon-nagyon rég meg nem mosott hajammal is csodát tesz, úgy nézek ki, mintha mondjuk előző este mostam volna hajat.
Amiért csak 4 csillag, az, hogy sajnos sokat kell fújni belőle egyszerre, így gyorsan fogy, és ehhez kicsit azért drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

alidak

2018. március 4.

Ezzel kicsit melléfogtam, mivel csak az összértékelést néztem és nem olvastam el a rossz véleményeket. Mint szárazsampon jó, a megszokott batiste minôség, viszont azt ki találta ki, hogy sárga pigmenseket adjanak hozzá ?! Ez egy rejtély számomra, nekem hamvas platina szôke hajam van, szóval képzelhetitek hogy néztem ki... pedig a rezesedés ellen küzdök amióta szôke vagyok. Ez a világos csibe sàrga pedig még a sötétebb, melegebb tónusú szôkéken sem kívánatos szerintem... Nem tudom, hogyan jöttek elô ezzel a koncepcióval, de förtelmes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

cattitude

2017. október 29.

ez az első Batiste szárazsamponom, nem ilyet akartam venni, de csak ez volt a Müllerben. ezelőtt Balea szárazsamponokat használtam, de azokat nem szerettem annyira. ez meglepően jól szuperált, a 6 napja nem mosott (tudom, borzalmas, de semmi időm nem volt), vállalhatatlan hajamból teljesen elfogadható frizurát csinált. az én hajamat nem fogta be semmilyen színűre, a felsőmet meg mindig leveszem szárazsamponozás előtt. a szaga egyébként lehetne jobbis, de nem annyira zavaró. az ára miatt adok 4 pontot, de ha takarékosnak bizonyul, update-elem majd ötre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Dius1991

2017. június 29.

Csatlakozom Thymus véleményéhez, nekem sem vált be. A hajtövemet undorító sárgára színezte, hatása nem igazán volt, ráadásul elhasználni sem tudtam, mert a flakon 1/4-ét nem lehetett kifújni belőle... Maradok a többi jól bevált terméknél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

thymus

2017. június 28.

Megtornem az aldjuk es imadjuk velemenyezok sorat. Ez valami botranyos. Nem eleg hogy ugy nezett ki a fejem, mintha egy rossz tapintatu rizsporos parokat huztam volna, de raadasul szinez is. A kozepszoke hajambol valami hihetetlen sarga izet csinalt. Azt mar nem is emlitem hogy megfogja a ruha gallerjat. Soha tobbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Emma Woodhouse

2016. október 11.

Teljesen korrekt. Szőke volt a hajam még amikor vettem, de azóta már le is nőtt meg be is festettem barnára, és így se tűnik porosnak tőle a hajam. A hajmosás után a harmadik napon szoktam használni, teljesen vállalható lesz tőle a fejem. Az illata sem túl erős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Adriana

2016. augusztus 28.

Müllerben csak ezeket a színezett fajtákat láttam, szóval ezt választottam. Kicsit féltem, hogy nagyon beszínezi majd a fejem, de szerencsére nem így lett. Ugyanolyan jó mint az összes többi amit kipróbáltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

creammaniac

2016. június 29.

Jobban bevált,mint a Cool & Crisp Fresh és a Blush változat, mind illatra, mind hatásra. Utóbbival is viszonylag elégedett voltam, de ennek a szőke hajra való verziónak nem olyan erőteljes az illata, inkább "szalon" illatú, ha lehet ilyet mondani. :) Színezettsége miatt jobban illik a hajamhoz, használata után még kibontott hajjal is vállalható volt a fejem. :) Igaz nem szeretem egymás után több napig használni, mert szerintem jobb mielőbb hajat mosni, egészségesebb a fejbőrnek, de volt rá példa, hogy 6 napig nem mostam hajat, ami nálam extra-giga hosszú idő. Azért próbálom a használatát heti max. egy alkalomra redukálni.
Egy szó, mint száz, jó kis termék ez, biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Egy szó, mint száz, jó kis termék ez, biztosan újra fogom venni!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride