Batiste

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mokuscafat, Módosítva: 2016. május 1.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Batistes hajtisztító száraz sampon hozzáadott térfogatnővelővel

Hozz létre vele egy elegáns frizurát, miközben tisztítja és friss illatot ad hajadnak a mosások között. A hajad dúsabb, könnyebb stílusú lesz.

aszilvia

2019. május 30.

Az enyémnek kicsit más a mintája a flakonjának, de ugyanez van ráírva. Lehet ez a régebbi vagy újabb verzió, nem tudom sajnos. Deee... magyarázza már el valaki, hogy hogyan kell egy száraz sampont használni... :D Én speciel veszek egy nagy levegőt, bent tartom és nekiállok fújni a hajam tetejére, meg oldalára, majd arrébb megyek, a helyszíntől jó messzire, és utána veszek csak levegőt (úgy hallottam, hogy a bután rákkeltő, ezért ez az elővigyázatosság). Azt nem tudom, hogy beszívva vagy hajra fújva gáz a bután. :D. Na mindegy, elővigyázatos vagyok. Rajta hagyom néhány percig, majd száraz törölközővel eldörgölöm és kifésülöm, és fosi ahogy van. Ma jöttem rá, hogy lehet, hogy nem csak a fejem tetejére kéne fújni a sampont, hanem szépen gondosan eloszlatva, elválasztva a hajat fésűvel, elöl, hátul, oldalt, alulról, stb megfújni gondosan ezeket a tincseket. Mert enélkül (de lehet ezzel sem) érnek sz@rt sem. Illetve valamit mégis, de a haj nem lesz szép, még vállalható sem, de nagyjából elmegy szégyenkezve. Ahogy más is írta itt korábban, ezzel az XXL-el nagyon óvatosan kell bánni. Nagy nyomás uralkodik benne, ezért egy területre egy fújás, és így tovább. Aztán mehetünk dolgozni, és égni egész nap, hogy de gáz a hajunk, de minden nap nem fogom akkor sem megmosni, mert elkopik a végére...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

dago21

2019. május 29.

Volument tényleg ad, de szörnyen fehér foltos és ragacsos lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Volument tényleg ad, de szörnyen fehér foltos és ragacsos lesz tőle a hajam.

viragerdelyi

2019. március 23.

A Cherry-s után nagy reményekkel rendeltem meg ezt a verziót, de nekem nem működött. Elhasználtam, az illata egész kellemes, de inkább kócos lett tőle a hajam, mint dús.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

98SzAnDi19

2019. március 19.

Tényleg észrevettem a dúsító hatást, de nehezen tudom eltalálni azt a mennyiséget fújáskor, ami már hat, de még kifésülhető úgy, hogy ne látszódjon később

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Uglyduck

2019. március 7.

Nekem nagyon bevált, igaz, a régebbi verzió ("ráncfelvarrás" előtti) valóban mintha jobban teljesített volna. Középbarna hajam van, nem látszik meg rajta, a trükk, amit már előttem is írtak, hogy nem szabad túl sokat fújni, jó alaposan be kell dörzsölni, majd utána határozott mozdulatokkal átkefélni a hajat. Rövid bubifrizurám van, 1-2 nappal el tudom vele odázni a hajmosást, picit sprődebb lesz tőle ugyan a hajam, de gondolom, pont ettől van tartása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

anevemhelye

2019. március 2.

Nagyon alaposnak kell lenni, hogy ne hagyjon fehér nyomot a hajon (sötétebb barna hajam van), de ezen kívül tök jó. Nekem a korábbi verziója jobban tetszett, az vhogy látványosabban hozta a dúsító hatást, de ez sem rossz. Drogériában még nem találtam olyat, ami versenyezhetne vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Tonncsi

2019. március 1.

A javított változatot vettem meg, de a véleményekből ítélve nem sokat változtattak rajta. Az eredmény jó, mintha frissen mosott lenne a hajam, de utána a kezem is nagyon ragadt és estére már kifésülni sem tudtam a hajam, nagyon összekócolta, összeállt tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

mordizomadta

2019. február 20.

El se használtam, összeragad tőle a hajam, kócos, gubancos hatást kelt és az illata a wc frissítőre emlékeztet a legjobban... inkább vettem egy Baleásat, hátha az nem lesz ekkora csalódás, ez megy a kukába...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 20.

Naoto

2019. február 13.

Számomra ez a legjobb szárazsampon! Azon kívül, hogy eltünteti a zsírosságot a hajról, még dúsít is, úgyhogy ezzel együtt már teljesen vállalható lesz a haj, vészhelyzetben akár 2 nappal is kitolható vele a hajmosás. A trükk szerintem az, hogy a többi szárazsamponhoz képest sokkal kevesebbet kell használni belőle, és jól bele kell dörzsölni a hajba, így nem marad fehér réteg. Így nem tapasztalom azt sem, hogy összeállna a hajam. Már nagyon régóta használom, és elég indokolatlan mennyiségben, mégsem lett semmi baja a fejbőrömnek, ami plusz pont. Mindenképp maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Lencseee

2019. január 27.

Nekem dusitott, de olyan sprőd lett tole a hajam es kenyelmetlen (szornyu a tapintasa), hogy pont csak tuzoltasra hasznaltam. Szabadon hagyni nem tudtam a hajamat, kontyba kellett tennem. Es este mindenkeppen mosast igenyelt. El sem tudnam kepzelni, hogy ez a cucc tobb napig alljon a fejboromon. Egy nappal ki tudtam tolni vele a hajmosast, de nem csak a hajtoveket mattitja, hanem az egesz fejtetomon levo hajat. Nem szerettem. Uj megoldas utan nezek. A Sephora sajat szaraz samponja hibatlanul muzsikalt, de nehezen beszerezheto😭

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride