Batiste

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszterrr, Módosítva: 2013. február 23.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Hajápolók

Arany csillámmal.

csillag

2014. június 24.

Kizàròlag felöltözés, sminkelés előtt ajànlatos a hasznàlata, mert minden tiszta csillàm lesz tőle. Ennek ellenére nagyon szeretem, nyàron még jòl is mutat, ha megcsillan a napon, sapi szezonban màr nem tudom elképzelni. Semmi fehér/ősz/koszos hatàs ezért is nagyon szerethető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 24.

darcy

2014. április 21.

Az általam elérhető Auchan-ökben csak ez a verzió volt fellelhető, és nagyon úgy tűnt, hogy ezek is már az utolsó darabok. Azért kíváncsiságból vettem egyet.
Azt kell hogy mondjam, baromi jó lenne, ha azok a nyavalyás csillámok nem lennének benne. Kellemes az illata, nem hagy fehér réteget a hajon és valóban szépen felfrissíti a zsírosodó frizurát. Sajnálom, hogy csillámmentes változatban már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 21.

ST

2013. december 28.

A szőke verziót próbáltam először. Abban kevésbé tetszett a poros utóérzet, így gondoltam, másodjára megpróbálkozom ezzel. Habár szőke a hajam, ez számomra mégis jobban bevált, porosság nincs, viszont csillámok mindenhol :O Valahogy úgy, mint egy csillámos hajlakknál, bár azért annál kicsit diszkrétebben, a csillámai apróbbak. Szóval hajfényként is bevált: ha valamilyen alkalomra készülök, van hogy befújom ezzel közvetlen mosás után is. Viszont a csillámoktól mosással is lehetetlenség megszabadulni, ebben ez zavar egy kissé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

eszterrr

2013. február 16.

imádom, alapdarab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 16.

imádom, alapdarab!

Alkoholok: Alcohol Denat.