Batiste

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2019. január 9.

Kiszerelés:   200ml
Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A Batiste szárazsampon tökéletes hajmosások közötti használatra. Egy gyors fújás feléleszti a hajat és még a zsírosodástól is megszabadítja. Fantasztikusan tiszta és friss érzést biztosít a hajnak kellemes tartással és tapintással.

random

2019. október 9.

ugyan évek óta használok szárazsamponokat, de most vettem először (illetve hát másodszor) Batiste-et, és meg kell mondjam, értem a hype-ot ami körülötte van. a szárazsamponok ugyanis lutrik: vagy szárít, vagy nem, vagy hat, vagy nem, esetleg csak a fél flakon csinál valamit... extrém esetben szárít, de nem hat, esetleg korpát okoz, vagy csak az illata olyan hogy falnak megy tőle az ember. szóval nem egyszerű a választás. de a batiste megbízható, befújom a töveket, kicsit összeborzolom az ötujjú fésűvel, aztán megfésülködök egy rendes fésűvel és kész. ennek a fresh verziónak az illata elmegy, szerencsére nem sok, és viszonylag hamar el is illan (a luxe viszont finom, és még ki akarom próbálni a bare és neon illatokat is). szóval azárt adok csak négy csillagot erre a fresh-re, mert a luxe illata jobb. és igaz, ára is van neki, de cserébe teljesít is. megbízhatóan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 9.

Lizzie888

2018. szeptember 16.

Nyilván kis, zárt térben fullasztó befújás után, de kb. minden spraynél ez van nem? :) Nagyon szeretem, szerintem nagyon jól működik, több napos használat után is, ráadásul nem lesz tőle korpás a haj. Ennek a változatnak van a legjobb illata, szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 16.

ida.dosa

Korcsoport: >54
2018. május 30.

Most tollat kellett ragadnom, mert nagyon mérges lettem erre a termékre. A rózsaszínű változattal viszonylag meg voltam elégedve, de ez olyan erővel fúj , hogy használhatatlan.Gyakorlatilag lefújja a fejemet a nyakamról :D El kell szaladni előle, na de így hasznavehetetlen. Az egész fürdőszobát befújja a hajra alig jut. Ezért az árért nem ezt várnám. Lehet, hogy csak egy rossz szériát fogtam ki, de többet nem veszem meg.....Csak a másik miatt nem adok egy csillagot, de az sem egy csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 30.

ancsi97

2017. november 23.

Az eddigi Batiste szárazsamponok közül ez vált be leginkább. Finom illata van,több időt lehet vele tolni hajmosásig

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

Babapofa

2017. november 16.

Eddig csak az Avon szárazsamponját próbáltam, ami elég jól hatott, de az illatáért nem voltam annyira oda. Mivel úgy hallottam, nagyon jók a Batiste szárazsamponok, ezért tettem egy próbát... de számomra csak pénzkidobás volt. Az illata valóban kellemes, de a hajam egyáltalán nem lesz kevésbé zsíros, miután befújom vele. Nekem annyira látszik a középbarna hajamon, hogy olyan, mintha kifakult volna a színe, miután használtam. Különösen a töveknél, ami rendkívül gusztustalan szerintem. És a fejbőrömet is irritálja. Szerintem visszatérek az Avonoshoz, mivel az árban is ideálisabb.

Két csillag az illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

Két csillag az illata miatt.

JErzsi

2017. november 2.

Én is beadtam a derekam a híres neves Batiste szárazsamponok csábításának és abszolút nem bántam meg. Az ára kicsit borsos, de a hátasa kompenzál. Imádom, szuper friss lesz tőle a hajam, nem hagy fehér foltokat és akár 2 napig is kitolhatom a hajmosást, nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Effi

2017. szeptember 11.

Teljesen elégedett vagyok vele. Teszi a dolgát, számomra kellemetlen mellékhatások nélkül. Kellemes, friss illata van(bár egy kicsit fullasztó zárt térben), egy nappal el tudom vele halasztani a hajmosást. Elég sok babahajam van, amikor önálló életre kelnek, egy picit fújok rájuk belőle, átmegyek rajta vaddisznósörte-kefével és már simább is az összkép. Ez az első termék a márkától, amit használok, de az itteni vélemények alapján nem hiszem, hogy nagyon mellé tudnék lőni, ha kipróbálok többet is közülük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Quwer

2017. augusztus 14.

Nekem nagyon bevált ! Nem hagy maga után foltokat , és tényleg olyan mintha nem rég mostam volna hajat ! Szerintem az illata is szuper !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

plinka

2017. május 27.

Kevesebb ideig tart a hatása a többi Batiste-hez képest. Talán, leginkább azoknak jó, akiknek minimálisan zsírosodik a hajuk, de ők meg ugye nem igazán használnak száraz sampont...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 27.

Naschkatze

2017. február 19.

Nekem pont az illata nyerte el a tetszésemet a többi Batiste termékkel szemben. :) Sötétszőke, vékonyszálú, lelapulásra hajlamos hajam van. Ugyan más száraz sampont még nem próbáltam ki, ezzel maximálisan elégedett vagyok. Kicsit mattít, de nem zavaró. Volument ad a zsíros, lelapult hajnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Limonene, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride