Batiste

Ár:   €3.95   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2019. október 15.

Ár:   €3.95
Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

A száraz sampon segítségével felfrissítheted a hajad, a termék tökéletesen beleolvad a hajba és kellemes illatú.

Lilium

2019. november 21.

Nincs rossz illata, könnyű eldolgozni és nem fog meg semmit. Gyönyörű lesz a hajam tőle, mondjuk én kétszer használom maximum, nálam nem helyettesíti a hajmosást, de sokszor megment.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

Roons

2019. október 23.

Életem első száraz samponja volt. Annyira meggyőzött, hogy azóta se próbáltam ki egyetlen másikat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Panni21

2019. október 15.

A Blush a kedvencem a márkától, ha van, azt veszem, de legutóbb nem találtam, ez volt a legszimpatikusabb a választékból. Ugyanannyira megszerettem, mint a másikat, nagyon finom vattacukor (olyan igazi) illata van :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.