Batiste

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mariann, az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Hajápolók

Spray formájú szárazsampon, melynek segítségével pillanatok alatt felfrissítheted a hajad 2 hajmosás között. Minden hajtípusra ajánlott. Világosszőkétől középbarnáig minden hajszínre ajánlott.

summerglowup

2020. február 21.

Mint minden mást Batiste szárazsampon ez is tökéletesen bevált nekem.
Viszont az illata valami brutál, (sőt már inkább szagnak mondanám), egyszerűen rosszul vagyok tőle. És ez egész nap terjeng a fejem körül és csavarja az orrom.
Éppen emiatt a gyengesége miatt levonnék 2 csillagot de végül maradok az egynél. Hiszen az illatán kívül nagyon jól teljesít.
És szerencsére sok más fajta illat közül is lehet választani. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

Mint minden mást Batiste szárazsampon ez is tökéletesen bevált nekem.
És szerencsére sok más fajta illat közül is lehet választani. :)

technodiva

2020. január 11.

Tényleg csodaszer! A fújásból adódó fehérség pár percen belül eltűnik és utána frissnek tűnik a hajam, illetve én is tapasztaltam a volumennövelő hatást is. Simán ki lehet vele tolni a hajmosást 1-2 nappal. Nálam ez nagyon hasznos, mert minden második nap hajat mostam, sajnos gyorsan zsírosodik és nem tudom elviselni, ha nem friss a hajam... Így ez igencsak megkönnyíti az életemet, szerintem állandó tartozék lesz! Levonok egy csillagot az illata miatt, ami számomra olyan mint a wc-illatosító, legközelebb teszek egy próbát a cseresznyés változattal, amit sokan dicsérnek. További negatívum, hogy egyszerre nagyon sokat kell használni a belőle, hogy elérjem a várt hatást. Első próbálkozásnál csalódott voltam hogy nem használ, aztán kitapasztaltam hogy csak keveset fújtam, sajnos elég sokat kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

pacsalia

2019. december 18.

azt hittem, hogy nem lehet rosszabb egyik verzió sem a másiknál, a batiste az batiste, gondoltam, de nem! nagyon nem! a cool and crisp (kék) verzióját használtam már nagyon régóta, de rohantam és nem volt a dm-ben csak ez a fajta, úgyhogy megvettem. Hát nem kellett volna. az illata citromos, bántó, és nagyon nagyon mű, sajnos sokáig is érzem. A hatása sem az igazi. Alig várom, hogy elfogyjon , és vehessem ismét a kék flakonosat, ami viszont irtóra bevált, és az illata is isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

Anita97

2019. december 18.

Nekem az a fajta abszolút nem jött be
Poros érzetet hagy, fehér réteg ott van a fejem, fehér lesz tőle minden és zsírosság se teljesen szívódik fel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 18.

Nekem az a fajta abszolút nem jött be

Skiiin

2019. december 7.

Örülök, hogy megvettem. Életem első szárazsamponja és nagyon megszerettem. Amikor az ember "lusta" hajatmosni ezzel valóban praktikusan ki lehet váltani...Bár előbb megvettem volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

cattitude

2019. december 3.

a hatása ugyanolyan jó, mint a többinek, de nagyon utálom a szagát, komolyan alig bírom elviselni, ezért csak 3 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

jakobs

2019. november 30.

Több száraz sampont kipróbáltam és ez tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

Több száraz sampont kipróbáltam és ez tényleg csodaszer.

Puszedli83

2019. november 9.

A KM fórumon nagyon dicsérték a lányok, úgyhogy muszáj volt kipróbálnom. Eddig egy másikat használtam,de maradok ennél. Elég hamar zsírosodik a hajam, ezzel kitolom a hajmosást 2 nappal is. Számomra hozza amit ígér, engem az illata nem zavar. Én is tapasztaltam a volumen növelő hatást. Ha elfogy biztos ezt veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Slysziszi

2019. november 5.

Hozza a hatást, amit a többi Batiste szárazsampon, de ez a citrusos illat inkább wc illatosítóra emlékeztet, nekem nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 5.

Nixa

2019. október 28.

Több Batiste szárazsampont is kipróbáltam már és eddig ez az egyetlen, amelyik abszolút nem jött be! Semmit nem csinál a hajammal, alig várom, hogy elfogyjon! A cseresznyés és a virágos a legjobb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride