Batiste

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mariann, az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Hajápolók

Spray formájú szárazsampon, melynek segítségével pillanatok alatt felfrissítheted a hajad 2 hajmosás között. Minden hajtípusra ajánlott. Világosszőkétől középbarnáig minden hajszínre ajánlott.

Batiste Szárazsampon- 400ml
Ár: 2200 - 400ml , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

Nmthtamara

2020. szeptember 1.

Nagyon sok szárazsampont kipróbáltam és egyik se ér ennek a nyomába. Nem hagy nyomot, nem ragad és nem zsírosodik vissza pár óra után. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

demeterne

2020. augusztus 28.

Imádom ezt a fajta szárazsampont!!! Egy nappal ki tudom vele tolni a hajmosást, nem hagy foltot, és az illata is jó, nem fullasztó, amikor használom. Nagyon sok szárazsampont kipróbáltam már, de mindenképp ez a márka a legjobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Bocse

2020. augusztus 3.

Végre egy száraz sampon ami után tényleg úgy néz ki a hajam, mintha megmostam volna. Nincs az a fakó fehér szín és csillog is, de szolídan. Van belőle kicsi is, az mindig van a táskámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

kiskrisztinazs

2020. július 23.

Nagyon jó kis szárazsampon szépen eltünteti a zsírosságot akár több napon keresztül is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

Bradshaw

2020. július 6.

Még mindig ez a legjobb szárazsampon. Ha nem figyelek akkor nagyon sok port nyom a hajamra, de szerencsére könnyen szét tudom borzolni. Nagyon jól felszívja a zsírosodást. Nincs jellegzetes illata, ami van is könnyen elszáll. Használat után kicsit dúsabbnak hat a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

nikk00

2020. június 26.

Nekem bevált. Szépen eltűnteti a zsíros részeket és dúsabbnak is tűnik utána a hajam. Szerintem az illata is kellemes. Néha valóban fehéret fúj a hajra, de úgy vettem észre, hogy csak akkor, ha nincs rendesen felrázva és egyébként egy kis dörzsivel az is könnyen eltüntethető, úgyhogy engem ez nem különösebben zavar. Az ára viszont kicsivel lehetne kedvezőbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

jane79

2020. június 7.

Mini verzióban volt meg nekem, újsághoz volt csomagolva. Nagyon bevált, de lehet teljes áron nem venném meg. A hatása abszolút tökéletes. Teljesen jól eldolgozható, kellemes illata volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 7.

anikokovacs

2020. május 26.

Nekem csak ez vált be, több márkától is próbáltam száraz sampont, de nekem csak ezt hozta meg a kívánt hatást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

cicamokusz

2020. május 22.

Fantasztikusan jó! Teljesen olyan ha hajam, mintha megmostam volna. És! Amit én szeretek, hogy nem domináns az illata, nem burkolózok egész napra a száraz sampon illatába. A szőke hajamon nem hagy fehér foltot. Szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

eeniko

2020. május 1.

Én először úgy próbáltam ki, hogy este befújtam, és reggelre vártam az ereményt. Igazából n e m volt r o s s z, de azért még reggel fújtam a hajamra. Később délután is fújtam megint, hogy jobban nézzen ki. Nekem eleve nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, ez egy kicsit segít a hajmosást elhalasztani(max1nap), de azért kicsit v i s z k e t e t t a fejem napközben... Fújt f e h é r e t is a hajamra, de az igazából nem zavart, mivel az eltűnt. Igazából nem rossz termék, ha nem a hajmosást akarom elhalasztani, hanem csak azt akarom, hogy kicsit megemelje, felfrissítse a hajamat akkor használom. De már mint mondtam, nekem nagyon zsírosodik a hajam.

*Nagyon lassan fogy, szinte nem is használom.. ez N E M vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

*Nagyon lassan fogy, szinte nem is használom.. ez N E M vált be.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride