Batiste

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mariann, az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Hajápolók

Spray formájú szárazsampon, melynek segítségével pillanatok alatt felfrissítheted a hajad 2 hajmosás között. Minden hajtípusra ajánlott. Világosszőkétől középbarnáig minden hajszínre ajánlott.

Ár: 500 , Eladó: Pamacsvirag
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: Budapest Corvin, fizetés: Banki utalás, posta és Foxpost is megoldható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Dorka98

2022. május 20.

A legjobb szárazsampon, amit valaha próbáltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 20.

A legjobb szárazsampon, amit valaha próbáltam.

Eszter24

2022. április 13.

A hatása jó viszont sok kell belőle és nem hosszantartó, a fejbörnek és a hajnak hosszútávon nem hiszem hogy jót tesz, már csak az összetevői alapján sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 13.

BiankaJ17

2022. április 11.

Egyszerűen próbáltam elhagyni, de újra kellett vennem, mert iszonyat praktikus és nagyon jó. Gyorsan zsírosodik a hajam és ez nagyon jól mattítja a hajam és még egy kis tartást is ad neki, szóval egyszerűen must have!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 11.

csikos1

2021. december 8.

A hatása látványos, volument is ad, két napot simán lehet vele nyerni, viszont teljesen kinyírja a fejbőrt. Sebes, száraz korpás lesz tőle a hajam, pedig sosem szokott az lenni. Érzékeny fejbőrre SOHA!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

jakobs

2021. augusztus 29.

Több száraz sampont kipróbáltam és ez tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Több száraz sampont kipróbáltam és ez tényleg csodaszer.

Pipere

2021. augusztus 27.

Van egy bizonyos illata de szerintem teljesen elviselhető, napközben már nem zavar. Fehér réteget nem hagy, jól bele lehet 'túrni' a hajba, viszont fehér pöttyöket a fürdőszoba szőnyegen és a fésűmön szoktam találni, de ezeket gyorsan lehet orvosolni. Tényleg szépen zsírtalanítja a hajamat, én hajmosás utáni 4-5. napon használom csak a tövekbe, összefogom lófarokba és így teljesen nyugodtan kimerészkedek az emberek közé. Ilyen használat mellett sokáig elég, nekem újravevős, jól ki tudtam vele tolni a hajmosást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

Vivien77

2021. június 30.

Meg vagyok vele elégedve, az illata kellemes. Sötét hajúak számára nem ajánlom, ugyan hagy fehér foltot, de nekem még jól is mutatott az ombrés szőke hajamon. Egyébként frissen mosott haj hatását kelti, most mást próbálok, de lehet később újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

hoya94

2021. június 6.

Itteni vélemények alapján vettem meg ezt a terméket, és valóban teszi a dolgát, én azóta is csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 6.

Lina14

2021. május 26.

nagyon jo szarazsampon, nem viszket tole a fejborom, ugyan feher, de nem kell rajta sokat dolgozni hogy beletunjon a hajba, nem marad feher a fejemen. nem tudom milyenek lehetnek a szagos valtozatok, de nekem ez az illattalan teljesen megfelel
update: Elkezdett viszketni tőle a fejbőröm egy idő után sajnos. Plusz a flakon utolsó negyedénél már alig jött ki por, így a kukában landolt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

kriszti226

2021. április 12.

Több száraz sampont is próbáltam, de ez tetszett eddig a legjobban. Szépen teszi a dolgát, az illata utána annyira nem meghatározó, könnyen elillan. A hajmosást előszeretettel tolom ki vele egy vagy akár két nappal. A fehéres réteg is viszonylag könnyen eltüntethető a a barna hajamon fésüléssel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.