Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lszofi, Módosítva: 2014. április 13.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Iora Rua

2013. november 7.

Kellemes illatú és állagú, jól hidratál. Valamiért még sem annyira jó, mint a szőlős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

greka

2013. április 22.

Nagyon szerettem, de elég durva, hogy gyakorlatilag paraffint kentem a számra. Amikor rájöttem, gyorsan lecseréltem Alverdére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

rekag

2013. március 5.

Tartósan hidratál, olcsó, finom illatú, nagy kedvenc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

Tartósan hidratál, olcsó, finom illatú, nagy kedvenc. :)

keszty

2013. január 29.

Télre tökéletes,abszolút hidratál, és elég egy nap egyszer-kétszer használnom, az ára is jó és nagyon sokáig tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

kitkat.0810

2013. január 16.

nagyon szeretem, igazán hidratálja az ajkakat és az illata, íze is nagyon jó (nem mintha eszegetném, de van olyan rúzs, ajakbalzsam, amit lehetetlen használni mert ahogy felkenem a számban érzem a borzalmas ízét...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

csipkeorsika

2013. január 9.

"a" tökéletes ajakápoló. illat, állag, hatás 5ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

"a" tökéletes ajakápoló. illat, állag, hatás 5ös :)

redberry.247

2012. november 6.

Még csak egy napja használom, de már imádom. Az egy dolog, hogy nem kell folyamatosan kenegetni, mint sok más neves terméket, de még ha véletlenül nem kenem újra a számat pár órám belül, akkor sem éget, mint általában szokott. Ráadásul nem drága, és sokáig ki fog tartani, már látom. Imádom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

titinem

2012. október 26.

elégedett vagyok,nem volt drága, kellemes illatú, szépen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 26.

elégedett vagyok,nem volt drága, kellemes illatú, szépen hidratál.

Lina85

2012. október 12.

Én is a shea vajas változatot vettem meg. Nagyon jól hidratál, puha lesz tőle a szám, nem kell ezerszer újrakenni, és nagyon finom illata van. Munkatársam tapasztalata alapján nagyon gazdaságos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

HBrigi

2012. szeptember 26.

Nemrég vettem meg a shea vajas változatot. Nagyon ki volt száradva a szám és ez pár nap alatt rendbe hozta! Máskor minimum egy hétig kenegetem, naponta többször. Ezzel elég volt reggel és este bekennem, nagyon szuper ajakápoló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil