Baviphat

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: zsoficza, az összetevőket feltöltötte: Szofett, Módosítva: 2019. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Eper kivonattal segít a faggyútermelés szabályozásban, és a pattanások megelőzésében, gyümölcssavakban és C vitaminban gazdag, ezáltal eltávolítja az elhalt hámsejteket, és összehúzza a pórusokat. Antioxidáns hatású, megelőzi a különböző bőrproblémák kialakulását, tiszta és ragyogó bőrt biztosít, miközben megakadályozza a bőr idő előtti öregedését is.

Verena

2019. március 12.

Ha valami, ez csodaszer! Egyetlen egyszer használtam eddig és azonnal látványos a hatása! 1 órán át hagytam fent, de lehet, hogy legközelebb én is fent hagyom egész este :) A gyulladt ragyákról lehúzta a duzzanatot, eltüntette a pirosságot, azonnal szebb lett az összkép. Az illata pedig isteni, egyáltalán nem mű, hanem finom epres joghurt zamatos gyümölcsdarabokkal. Alig bírtam ki, hogy ne kóstoljam meg. Az állaga kocsonyás, egészen vicces, de nagyon tetszik :D És a csomagolás is aranyos. Nagyon örülök neki, hogy megrendeltem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

missmici

2019. február 25.

A maszk. Photoshop hatás, de tényleg. Minden egyes piros foltocskát lehúz az arcomról, gyönyörűen egységesíti a bőrt, összehúzza a pórusokat. Tetemes mennyiség, heti 2x alkalmazva egy évre elegendő körülbelül, ezt figyelembe véve és ilyen incivel ennyi pénzért szinte ajándék. Nagyon szeretem az állagát, mert tényleg nagyon spórolós, az illatáról meg ne is beszéljünk, tiszta pötidanon. ) Továbbra is gyártják egyébként, csak nem a Baviphat, hanem az Urban Dollkiss név alatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Abrakzab

2018. július 23.

Nagyon finom illata van, örömmel használom. Olyan lelkes voltam, hogy minden nap felkentem, így elkezdtem hámlani. Mostmár ebből tanulva ritkábban veszem elő, de szinte minden gyulladást lehúz, ezért ha kijön rajtam bármilyen piros folt, már kenem is rá. Mindezek mellett a csomagolása miatt a fürdőszobában sem kell rejtegetem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Andzsella

2018. március 10.

Nagyon szeretem. Olyan, mint az epres joghurt és felkenni is kellemes. A megszáradt állaga is más, mint az átlagos agyagos arcmaszkoké, viszonylag könnyű lemosni.
Megtisztítja az arcom, pattanásból is kevesebb van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

Megtisztítja az arcom, pattanásból is kevesebb van.

DJilla

2017. november 16.

Ez a cucc csodát művel. Anno ajándékba kaptam az első tégelyt, akkoriban még nem sokszor használtam pakolásokat, idővel viszont már igényelte a bőröm, és akkor csodálkoztam rá igazán, hogy mekkora egy kincs is ő. Nem tudom hogyan, de kb. babapopsi állagúvá teszi a bőrömet akármilyen nyúzott is volt előtte. A pórusokat összehúzza, és pihe-puha lesz az arcbőröm tőle. Mikor elfogyott, már csak e-bayről tudtam rendelni, mert már nem nagyon kapni sehol: remélem, hogy a cég visszahozza a termékkínálatba, hatalmas kár lenne érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

mse02

2017. február 1.

UPDATE:
Május óta használom és fentartom azóta is a véleményem nekem ez csodaszer.
Még kb a fele mindig megvan, nagyon vékony rétegben használom.
Vele alszok és reggelre mindig kisimitja, egyenletessé teszi a bőröm.
Ha gyulladás van rajta azt is lehúzza, enyhít rajta.

Fantasztikus!!!!
Először úgy használtam ahogy a leíráson volt, akkor is érezhető volt a jótékonysága.
Aztán egyszer arra gondoltam hogy nem mosom le...
Alvás előtt bekentem vele az arcom, nyakam és dekoltázsom (mert ott is voltak piros pöttyeim)
Úgy, hogy a lehető legminimálisabb rétegben kentem szét, szinte egy fehér por rétegnek tűnt.
Másnap reggelre a kicsi pöttyök eltüntek ,a nagyok fele akkorára összehuzódtak , a bőröm meg olyan sima és egységes volt hogy szinte majdnem elsírtam magam.
Már 2 hete használom így.
Semmi más pattanás elleni szer nem vált még be.
Nekem ez tényleg CSODASZER

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

UPDATE:
Május óta használom és fentartom azóta is a véleményem nekem ez csodaszer.
Még kb a fele mindig megvan, nagyon vékony rétegben használom.
Vele alszok és reggelre mindig kisimitja, egyenletessé teszi a bőröm.
Ha gyulladás van rajta azt is lehúzza, enyhít rajta.

Fantasztikus!!!!
Aztán egyszer arra gondoltam hogy nem mosom le...
Már 2 hete használom így.
Semmi más pattanás elleni szer nem vált még be.
Nekem ez tényleg CSODASZER

fungiiiii

2016. május 18.

Puha, matt, kisimult bőrt eredményez, a pattanásokat csillapítja, a csomagolása cuki.
Az illatát eleinte nagyon szerettem, aztán valahogy besokalltam tőle, ezért nem venném újra, viszont a hatása remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

bokros

2016. március 10.

Alapvetően nem egy csodaszer, de elégedett vagyok ezzel a termékkel és egyszerűen imádom az illatát. Szép lesz után a bőröm és jól lemattítja, de hosszabb távú pozitív hatást nem érzékeltem vele kapcsolatosan. Össszességében egy négyest kap tőlem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

bluehoseok

2016. január 21.

Nekem nagyon jól bevált ez a krém. Még tavaly februárban vettem és most decemberben fogyott el, azóta keresem hol tudok belöle még szerezni, mert amióta abbahagytam a használatát, elég csúnya lett az arcböröm. :( Kár, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 21.

Lorna

2015. szeptember 1.

Szerettem, finom epres illata volt, jó agyagokkal. Cuki kanál, bírom a koreai termékek ötletességét, csomagolását, de mint a legtöbb agyagmaszk, amit próbáltam (Freeman, Schaebensek. stb.) nekem semmit se használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Hidratálók: Butylene Glycol

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak