BDK Parfums

Ár:   60 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. február 22.

Ár:   60 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

Megjelenés ideje: 2020

Fejjegyek: olasz citrom, olasz mandarin, neroli, füge

Szívjegyek: vizes jegyzetek, narancsvirág, immortelle, eukaliptusz, zöld jegyek, jázmin, eper

Alapjegyek: haiti vetiver, fehér pézsma, indonéz patchuli levél, tonkabab

Ár: 1500 , Eladó: rupililla
Állapot: Original minta, kb 1,7 ml van benne még, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: Előreutalással, postánmaradóra tudom küldeni
Minta! BDK Parfums Citrus Riviera EDP
Ár: 1200 Ft plusz postaköltség , Eladó: Korsolya
Állapot: Kép alapján, pár fújás hiánnyal, Helyszín: Miskolc , fizetés: Megbeszélés szerint

silence

2021. február 20.

A BDK-tól való rendelésem alkalmával kértem ebből az illatból is egy mintát, ezt próbáltam.
Nyáron kifejezetten szeretem a friss, citrusos, vizes illatokat, de ez a Citrus Riviera csalódást keltett.
Az illatjegyeit böngészve nagy reményekkel futottam neki, egy fügés-citromos-vizes frissítőről álmodoztam, ezzel szemben kaptam egy keserű, citromos-nerolis-eukaliptuszos kölnivíz szerű valamit.
Kicsit Atelier hangulatot kelt a cologne jellegével, különbség az, hogy az Atelier illatokat kifejezetten szeretem, ez viszont kimondottan kellemetlen nekem.
Lehet, hogy csak az én bőrömmel nem kompatibilis, de rajtam borzasztóan megkeseredett a neroli - narancsvirág - eukaliptusz elegy.
Sajnos nem hozta el a Riviéra hangulatot.
Amit előnyeként tudok megemlíteni, az a tartóssága: 4-5 órát simán teljesít, ez ebben a citrusos - aquás kategóriában kimondottan jónak mondható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 20.

Sajnos nem hozta el a Riviéra hangulatot.

boghyca

2020. november 26.

Nem vagyok egy friss, citrusos illat kedvelő, mert rajtam mind wc illatosítóvá alakul, ám de a BDK oldalán kutakodva úgy voltam vele, hogy egy mintácska jöhet belőle is. Na úgy sikerült betáraznom kb mindegyikből, úgyhogy óvatosan😅 szabály szerűen hívogató volt, hogy "engem is, engem is"!
Kb egy hét alatt megérkezett.
Nagyon szép kék dobozkája van.
Elsőre meghökkentett, kb egy szippantásnyi idő alatt egy vitorlásra csöppentem, fehér lenge ruhában, kalappal a fejemen és finom limonádét kortyolok. Nem összetévesztendő a Light Blue felé frissességgel, mert ez ahhoz képest, szikrázik. Eleje nagyon lédús citrom pici eperrel, később előjőn a neroli, majd finoman tonkásodik. Leszáradása is igen kellemes, viszont rajtam már maszkulinos, bár nem eget rengetően, valószínűleg a vetiver miatt. Friss illathoz képest kimondottan jó a tartóssága, főleg az én Góbi-sivatag bőrömön, illetve a szillázsa is megfelelő, főleg hogy hidegebb időben teszteltem.
Férfiaknak szerintem kötelező nyári darab, nőknek is jó "láthatatlan" barátja lehet. 😉🍋

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Kb egy hét alatt megérkezett.
Nagyon szép kék dobozkája van.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Farnesol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.