BDK Parfums

Ár:   55 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: a12smuk, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 17.

Ár:   55 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

Megjelenés éve: 2019

Illatjegyek: füge, fekete tea, kardamom, írisz, bourbon vetiver, szantálfa, tonkabab

barni8

2020. szeptember 20.

Most ellenvéleményező leszek. Nem direkt. Egyszerűen csak próbálok kellő távolságból ítélni. Többszöri próba után.
Az első benyomásom a hátrafej.
Kommersz Avon hatás.
A vetivert túladagolták...ettől éles lett. A kardamom nem a zöld, hanem a barna álkardamom, amivel nagyon csínján kell bánni, mert erős füstszaga van..Hát nem bántak vele előkelően. A tonka és szantál csak illatrögzítésként van jelen, velük meg cudarul bántak...A füge, a tea valamiféle kompótos mixet adott.
Nem értek most egyet silence@-szel/szal (attól függően, hogy francia vagy angol a profilneve😇).
Egyáltalán nem illik férfibőrhöz.
Mintha Christina Alig-Erika illatát fújtam volna arcba.
Szétesett. És pofátlanul drága, egy olyan kompozícióért, amit a DM, RM nem elzárt polcain is bárki megtalál.

Szamócaszörpöt hörpöl egy nagydohányos, nagydumás dáma. Túlsemmi. A Gris-t jól választotta a kreátora.
Valóban szürke.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Az első benyomásom a hátrafej.
Kommersz Avon hatás.
Egyáltalán nem illik férfibőrhöz.
Mintha Christina Alig-Erika illatát fújtam volna arcba.

Valóban szürke.

silence

2020. július 16.

Az illatjegyeit böngésztem korábban, + fragin is kimagaslóan pozitív véleményeket kapott, ezért nagyon kíváncsi lettem rá.
Füge, tea, írisz, vetiver, szantál, tonkabab.... imádom ezeket az illatjegyeket!
Nagyon örültem, amikor tudtam venni egy mintácskát és végre tesztelhettem.
Hmmm.... el kell ismerni, ez egy nagyon finom illat!
Viszont egyértelműen pasi - illat, legalábbis rajtam nagyon masculinná vált. Pedig én kifejezetten szeretem az unisex illatokat és nagy többségben “jól is állnak” rajtam, de ez valahogy csak a férfi oldalra húz...
Hihetetlenül finoman olvadnak egybe az élesebb és puhább illatjegyek, nagyon különlegesnek érzem, nem egy mindennapi illat!
A tartóssága is kiváló 1-et fújtam belőle a csuklómra, 7 órát simán illatozott (pedig jópár kézmosást is túl kellett élnie).
Pasi-illatként pontozva mindenképp 5-ös, csajokon nem tudom elképzelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

Nagyon örültem, amikor tudtam venni egy mintácskát és végre tesztelhettem.
Hmmm.... el kell ismerni, ez egy nagyon finom illat!
Pasi-illatként pontozva mindenképp 5-ös, csajokon nem tudom elképzelni.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Coumarin, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Színezékek: Green 5 / CI 61570, CI 14700, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)

Színező anyag. (Piros)