BDK Parfums

Ár:   55 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. október 3.

Ár:   55 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

Fejjegyek: bergamott, rózsabors, cseresznye

Szívjegyek: fekete vanília, heliotrope, narancsvirág

Alapjegyek: kasmírfa, tonkabab, labdanum, fehér pézsma, ibolya

Ár: 40 000Ft , Eladó: Zoltanracz
Állapot: 100/90ml, Helyszín: --, fizetés: Fizetés banki átutalás vagy Paypal.Szállítás posta segítségével :)

boghyca

2020. augusztus 10.

Füstölt, párolt cserkó🍒 tonkával "karamellizálva". Rajtam Reminiscence Tonka illatú, csak soooooookkkkal szebben.😍
Már most hallom, hogy sír a pénztárcám😂💸

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Már most hallom, hogy sír a pénztárcám😂💸

silence

2020. június 15.

Egy Krémmániás Tündérkének köszönhetően ismerhettem meg ezt a csodás illatot (millió puszi érte, Drága Niki!)
Mély, meleg, elegáns - nőies .....
Leginkább alkalmakra, pl. komolyabb bálakba, estélyekre, drága éttermi vacsorához vagy színházba tudom elképzelni.
Mély, füstös, nevéhez hűen: VÖRÖS illat!!! Vörösre rúzsozott száj és szivar dukálna hozzá, hogy igazi stílusát megtarthassa!
Kevés ilyen illattal találkoztam amiben ennyi összetevő van, és ennek ellenére minden illatjegy jól kiérezhető, nem válik kuszasággá.... ráadásul az előttem szóló Veronaval ellentétben rajtam a füstössége is elég intenzíven érvényesül....
Kifújáskor először a cseresznyés-piros gyümölcsös jegyek dominálnak, majd szinte azonnal jönnek az édes akkordok is: vanília, narancsvirág és heliotrop mélyíti, édesíti, krémesíti a kezdeti gyümisséget…… a kasmír, a tonkabab és a pézsma pedig megadják a tartósságát, mélységét.
Első pillanatban azonnal ámulatba ejtett, gyönyörű illat!!!
Tényleg igazi csoda, de úgy gondolom, őt is tudni kell viselni... pl. fruskáknak abszolút nem ajánlanám! - na, nem azért mert “öreges illat”, mert abszolút nem az!!!! - csak azt gondolom ehhez az illathoz feltétlen kell egy felnőtt NŐ, felnőtt gondolkodással, felnőtt tartással és magabiztossággal!
Szillázsa 10-es skálán mondjuk 8-as, tartóssága 10-es, egész napos, este, tusolás után is elég intenzíven tartja magát.
Ha 100 milisnél kisebb kiszerelésben is gyártanák, akkor tuti megvenném, de ekkora mennyiséget biztos nem tudnék elfújkálni.
Sikkes szépségét én sajnos nem tudnám kihasználni, mert nem járok puccos helyekre, nem rúzsozom pirosra a szám, hétköznapokra, egyszerű farmer - póló összeállításhoz viszont túl alkalminak érzem.
Az 5-ös mindenképp jár neki, igazi álomillat azoknak, akiknek van lehetőségük kihasználni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

Mély, meleg, elegáns - nőies .....
Első pillanatban azonnal ámulatba ejtett, gyönyörű illat!!!

Verona5

2020. március 30.

Az utóbbi napokban próbálgatom a mintámat és rendkívüli ellentmondásba kerültem saját magammal. Vannak napok, amikor elbűvöl az elejétől a végéig, van amikor megbánom, hogy egyáltalán felkentem. Ma meg az eleje gyönyörű, felvidámít, egy óra múlva, most, meg alig bírom lesikálni magamról. Egyszerűen nem tudom, semmivel nem jön le a kezemről.

Elcsábultam a neve alapján, mert mindenben a Phaedon Tabac Rouge-t keresném, legalábbis, ami hasonlít nevében, küllemében, összetevőiben.
Sajnos őt nem lehet pótolni semmivel!

A felvezetése tényleg elcsábít, könnyen felülhetünk neki, ha épp keresgélésben vagyunk egy parfümériában. Felhívnám viszont a figyelmet, hogy ennyi pénzért már érdemes többször is próbát végezni egy nagyberuházás előtt! Frisses, pirosbogyós, nekem még egy kis ánizsra is hajazó fuvallattal indít, még egy kis virágot is kiérezni - a én rózsára asszociáltam, de látom, hogy a narancsvirág lehet a ludas-, és ha nem vigyázol közben eléggé, szépen belesétálsz, egyenesen a mézesbödönbe.

Rendesen rúzsos illat a drága, és rendkívül édes-émelygősre szárad le a bőrömön, smoking-ról, füstösségről nem is álmodhatok vele kapcsolatban! A vanília-heliotóp-tonka-kasmír-mósusz kombó rendesen teszi a dolgát a bódításban.

Nagyon modern.
Egy mai elegáns parfüméria vezető, de viszonylag visszafogottabb illata lehetne.
Nem kiabál és feltűnősködik úgy, mint a Sospiro mindenféléből összekutyult durr-bele illatai.
Ő az a dáma, aki diszkréten érezteti már csak az aurájával is, hogy jelentőségteljesen van jelen, de a társaság csendesebb oldalán foglal helyet, egyértelműsíti a jelenlétét és értő szemnek egyből ő tűnik fel a zajos társaságban.

Szóval, mint illat különleges, csodás alkotás, öt csillagos, elismerem a nagyságát!
Eddig mindenki, akiről tudok, hogy beszerezte, imádta, imádja.

De amit velem művel most, azt nem tudom megbocsátani, és nem tudok adni három csillagnál többet. Így jön ki a négy petty.
Talán majd máskor, egy másik hangulatban, egy másik galaxisban egymásra találunk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 30.

Sajnos őt nem lehet pótolni semmivel!

Nagyon modern.

Eddig mindenki, akiről tudok, hogy beszerezte, imádta, imádja.

googles

2019. február 26.

Füstös, fűszeres cseresznye. Tom Ford helyett ezt választanám. Nem biztos, hogy az én illatom, de megfogott. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Eugenol, Citronellol
Színezékek: D&C Red 33