BDK Parfums

Ár:   60 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 25.

Ár:   60 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

Fejjegyek: erdei deréce, geránium

Szívjegyek: indiai tubarózsa, ylang-ylang, jázmin, nőszirom

Alapjegyek: kasmír, szantálfa, madagaszkári vanília, szingapúri patchouli, benzoin, ciprus

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

silence

2021. február 26.

“Óóóó, ha tubarózsa lehetnék” - énekelné Süsü….
“Óóóó, ha tubarózsás parfit vehetnék” - ezt pedig én….. de nem nagyon kéne, mert van itthon egy pár :)
Minden viccet félretéve: elvarázsolt! Szerintem ő lesz a következő BDK illatom, amit üvegében is beszerzek.
Egy gyári mintát teszteltem ebből a finomságból is.
Kifújáskor kicsit megijesztett, nagyon édes, rágógumis tubarózsa illat árasztott el, de szerencsére ez a rágós jelleg gyorsan enyhül és egyre jobban behálóz.
Gazdag illatjegyeit szép sorban nyitogatja, a jázmin is gyorsan megjelenik és gyönyörűen olvad egybe az édes tubarózsával. Ebben a szakaszban először Alien Fusion ugrott be róla (de csak pár perc erejéig), majd az Armani Prive Rouge Malachite.
Igazából egyikhez sem hasonlítható - maximum a tubarózsás jegyek miatt - de karakterében egész más, nem olyan intenzív és hivalkodó, mint a Fusion, ez a kezdeti robbanás után nagyon gyorsan puhul!
Miután csendesedik a tömény édesség, a vaníliás - szantálos - kasmíros alapok krémessé, puhává, gyengéddé varázsolják, amiben néha egy kis füstösség is felsejlik a háttérből.
Összességében egy gyönyörű, vajas, krémes, pihe-puha simogató igazi nőies illattá szelídül, hajlamos addiktívvá válni :)
Igazából sokszor félek a tubarózsás parfümöktől, mert hajlamosak “nyanyásra” száradni rajtam, de itt nem kell ettől tartani, végig gyönyörű, nőies marad.
Hatósugarát ideálisnak mondanám, abszolút nem tolakodó, viszont a közeledben kellemesen érezhető. Tartóssága is szuper, reggeli fújás az esti tusolás előtt még érezhető, igaz ekkor már csak bőrközelben... ha kell, napközbeni egy frissítést elbír.
Az unisex jelzőt abszolút nem értem, ez határozottan női illat, tipikus feminin jegyekkel….. pasikon még csak véletlenül se tudom elképzelni!!!
Mindenképp őszi - téli illatnak érzem, így most egy kicsit jegelem a “megvásárlás témát”, de őszre tuti beszerezem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 26.

“Óóóó, ha tubarózsa lehetnék” - énekelné Süsü….
Egy gyári mintát teszteltem ebből a finomságból is.

Quebeck

2019. október 3.

Bár még csak most kóstolok bele a Niche parfümök világába, mégis én leszek az első aki véleményezheti ezt a gyöngyszemet :)
A tubarózsás illatokkal eléggé hadilábon állok - nem szereti a bőröm, pár perc után sajnos besavanyodnak rajtam. (az Amouage Love Tuberose-al is így jártam, pedig de gyönyörűen indult..... )
Na de ez..... ez valami meseszép és nem csak az első tíz percben, hanem végig.
Olyan finoman, lágyan van benne a tubarózsa hogy csak úgy rásimul a bőrre és mennyeien illatozik. A zamatos barack jegyekkel és azzal a csipet ylang-ylanggal pedig tökéletes összhangban van. Krémesen édes de semmiképpen nem geil.
A legjobban talán így tudom jellemezni ezt a parfümöt: kifinomult és elegáns.
Kis idő elteltével pedig előjön a bőrön a pacsuli ami tompítja ugyan az édességet de így lesz kerek az illat.
Ezt egyszerűen muszáj megvenni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 3.

Na de ez..... ez valami meseszép és nem csak az első tíz percben, hanem végig.
A legjobban talán így tudom jellemezni ezt a parfümöt: kifinomult és elegáns.
Ezt egyszerűen muszáj megvenni :)

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.