BDK Parfums

Ár:   60 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 25.

Ár:   60 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

Fejjegyek: körte, szilva

Szívjegyek: jázmin, török rózsa, üröm

Alapjegyek: vanília, pacsuli

silence

2021. február 15.

Rajtam ez egy az egyben Xerjoff Ouverture!
Számomra is megdöbbentő a hasonlóság…..
Különbséget 2 dologban érzek: az egyik a felfújás utáni pillanatok, a másik pedig a tartósság.
Kifújáskor erősen, alkohollal bőven nyakon öntve nyomul a szilva, ez picit megijesztett: - “Úristen, mit fújtam magamra? Szilvapáleszt?” - gondoltam hirtelen…. de aggodalomra nincs ok, mert az erős alkoholosság kb. 5 perc után tovaillan, egy finom, virágokkal édesített fahéjas - szilva illatot hagyva maga után.
Az Ouverture nem ennyire alkoholos felvitelkor, viszont az utána következő szakasz szinte egy az egyben Ouverture feeling.
Összességében egy finom meleg, szilvás - balzsamos illat, eléggé lineárisnak mondanám, nem igazán változik szinte semmit a viselése közben (ami itt most kifejezetten előny!)
Kb. 4 - 5 órás tartóssággal bír, a Xerjoff ettől jóval tartósabb (egésznapos).
Nagyon szép illat, de mivel nekem Ouverture a királynő, ezért mellette ő csak udvarhölgy lehet, bármennyire is fáj kimondani / leírni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.

Rajtam ez egy az egyben Xerjoff Ouverture!
Számomra is megdöbbentő a hasonlóság…..
Kb. 4 - 5 órás tartóssággal bír, a Xerjoff ettől jóval tartósabb (egésznapos).

Parfuwoman

2020. június 6.

Kaptam egy gyári mintát és gondoltam,itt a szép idő ,próbáljuk ki.
Bár egy fél éve kerülöm a jázminos illatokat,valamiért megutáltam őket,pedig a parfümös pályafutásom kezdetekor imádtam ,minél zöldebb,annál jobb alapon.
De ez egyszerűen csodaszép. Nagyon meleg,gourmand hatású ,de nem cukorkás illat. nem feltétlenül nyári darab ,de most is jó . A kifújáskori illat egyszerűen szenzációs ,tényleg olyan ,mint a folyékony ,fás ámbra . Az itt felsorolt illatjegyeknél többet tartalmaz ,nagyon gazdag alkotás. A szilva nagyon prominens egyébként ,szépen dúsítja az illatot.
A névadó jázmin viszont nekem nem tűnik fel,bár nem is hiányzik. Kissé Alienes beütésű,de inkább csak a melegsége,ez a gazdag,krémes hangulat a közös nevező .
Amire még emlékeztet : TF illatai; Noir extreme ,Noir Pour femme,Plum japonais. Az a gazdag,mély,keleties ,szilvás,felnőtteknek való édesség .
Dícséretet is kaptam rá és befújkodtam az ismerősömet is ,annyira tetszett neki😀.
Tartóssága elég jónak tűnik,sillage pedig erős ,de nem fullasztó .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 6.

Kaptam egy gyári mintát és gondoltam,itt a szép idő ,próbáljuk ki.
Tartóssága elég jónak tűnik,sillage pedig erős ,de nem fullasztó .

VickyV

2020. február 14.

Rajtam egy az egyben Amouage Sunshine. Se nem jázmin, se nem fás. A Sunshinehoz képest talán a pacsuli miatt van egy ilyen keleties beütése, de alapvetően arra hajaz. Valamiért nem nyert annyira meg, de nem is mondom rossznak, csak úgy nekem nem hozott oltári nagy extrákat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

Verona5

2019. március 23.

Nagyon finom, nagyon minőségi, tartós darab. A kifújáskor mintha az Estée Lauder Amber Mystique lenne, de hamarosan átalakul és jázmin dominálta fás illat lesz belőle a bőrömön, később meleg fűszeres vanília. Teszik, tetszik, de a leszáradásban zavar valami - lehet megint az érzékenységem a pacsulira... Ezért csak a négy pötty, de nagyon ajánlom kipróbálásra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Limonene, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.