BE Creative Make Up

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FloraF, Módosítva: 2015. augusztus 13.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Egyéb

Gyors tisztításra ajánlott.

Ár: 1499 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szofiaa

2017. február 6.

Én ezt a terméket előre kinéztem és örültem neki, hogy megvettem egészen az első használatig :D
Önmagába semmit nem csinál az ecsetekkel.
Mivel az illata nagyon kellemes, miután alaposan átmostam az ecseteimet befújom vele őket és az illata ténylegesen bennük marad, de ennyi.
Én nem mondom, hogy nem érte meg, mert az illatát tényleg nagyon szeretem az ecseteken és valamivel talán puhábbá is teszi őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Önmagába semmit nem csinál az ecsetekkel.

_-Mia-_

2015. február 4.

Én sem találtam meg az egyszerű és gyors ecsettisztítás módszerét.... A púderecset összeragad tincsekbe tőle, és eldeformálódik, emellett tiszta sem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

FloraF

2014. december 8.

Semmiképpen nem ajánlanám ecsettisztításra. Az illata kellemes, de gyakorlatilag semmit nem használ, még a bőrszínű kőpúder által hagyott elszíneződést sem tünteti el teljesen. Az ecset egy egészen picit puhább lesz, de ezen kívül sajnos nem tudok róla jót mondani. (A Marionnaud-ban lehet kapni 1890ft-ért.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG/ PPG-20/ 6 Dimethicone, Polysorbate 20
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Coumarin, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14700

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)