fallback image

Még nincs vélemény
Hozzáadva 2021.11.22.by

Bangita

50 ml

"Protektív, környezetszennyezés és oxidatív stressz ellen is védő hidratáló vagyok, a bőröd hűséges társa a városi séták során, a villamoson, otthon, vagy az irádoban. Komplex védelem, hát nem nagyszerű? Velem bátran belevetheted magad az életbe. A testőröd vagyok, és úgy ismerem a városi létet, mint senki más. Gondosan ápolom, védem és erősítem a bőrödet, ha ki van téve a szmog, a finompor és a nehézfémek, az oxidatív stressz és a digitális sugárzás hatásának. Szilvaolajjal védőréteget formálva újjáépítem a bőröd hidrolipid bevonatát és hosszan megtartom a nedvességet a felhámban, a bennem található padlizsánnak, brokkolinak és bioflavanoidoknak köszönhetően mélyen hidratálom és méregtelenítem a bőröd. A Detoskin™ segítségével, a bazsarózsa és trehalóz szinergiájával beindítom a mitofágiát, hogy optimalizáljam a sejtek energiatermelését és neutralizáljam a reaktív oxigénfajtákat. Revitalizálom a bőrsejteket és ellenállóbbá teszem őket a károsodásokkal szemben, amivel segítek megelőzni és eltüntetni a múló évek nyomait. Használj reggel smink alá, hiszen az állagom ideális, gyorsan beszívódom és nem irritálom a bőröd. Hogyan milyen az illatom? Diszkrét, ahogy egy testőrhöz illik, finoman mandulás, érdekes és tapintatos."

€31,11-tól
Keresd meg ezt a terméket a Piactéren

Összetevők

Vélemények

Rendezés

Vélemény hozzáadása

Piactér

Nézd meg mások eladó kozmetikumait, vagy add el a saját termékeidet.

Több mutatása

Magazin