Beaming Baby

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online a Naurel.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online: Naurel.hu, 1990 Ft

A Beaming Baby habfürdője organikus aloe verával, valamint narancsvirág és grapefruit mag kivonattal kényezteti a kicsik bőrét a fürdetések alkalmával.

A kellemesen habzó készítmény mentes a mestersége színezékektől és illatanyagoktól, parabénektől és foszfátoktól.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

aivil

2016. április 7.

A kisfiam imádja a habos fürdetést, hat órakor már jelzi, hogy ő bizony pancsolni akar lassacskán :D az SLS-t viszont nem szeretjük, amíg csak lehet, az ő bőrét óvni szeretném a durva kémiai anyagoktól, így jutottunk el a fincsi Beaming Baby habfürdőhöz. Nálunk alapkellék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 7.

evelinmolnar

2015. július 27.

Kellemes az illata és jól habzik, a kisfiam imád benne pancsolni, úgy kell sokszor kiimádkoznom a kádból. Nagyon érzékeny a bőre, de szerencsére ez a fürdető nem irritálja. Korábban sajnos meggyűlt a bajunk néhány készítménnyel. Használjuk a Beaming Baby testápolóját is, az is nagyon fincsi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

esyti5

2015. július 6.

Nagyon vigyázok, hogy a 2 éves kislányom bőre csak természetes anyagokkal találkozzon, mert korábban a legkíméletesebb szintetikus mosószertől is csúnya ekcémás foltjai jelentek meg. Így nálunk sokáig szóba sem jöhettek a habfürdők. Annál inkább örültem, amikor megláttam a Beaming Baby habfürdőjét, azonnal meg is rendeltem, és nem bántam meg. Most már ő is élvezheti a habos fürdőket. Sőt szívesebben is jön, ha tudja, hogy a habos víz várja. A bőre ugyanolyan puha és bársonyos, ekcémának nyoma sincs. Nagyon szeretjük ezt a habfürdőt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

A keserűnarancs virágának párlata. A cosmeticanalysis besorolása szerint frissítő, tonizáló hatású összetevő, ezen kívül szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják még a kozmetikumokban.