Beaming Baby

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Naurel.hu-n 1590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 19.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Naurel.hu, 1590 Ft

Nagyon puha, illatmentes, organikus aloe verával és grapefruit mag kivonattal átitatott kendő, mely kíméletes a babák érzékeny bőrével.

Mentes minden káros adalékanyagtól.

Ár: 1590 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

szivarvany80

2016. április 6.

Illatmentes törlőkendőt találni, háááátt…. drogériás szinten sem egyszerű, vagy ha mégis, akkor más, oda nem illő kemikáliával itatják át az egyébként gyerekeknek szánt termékeket...mi már csak ezt használjuk

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 6.

kovikata

2016. március 24.

Illatmentes és bio legyen, minden más csak utána, ez a két kikötésem van a bőrápolási termékeket illetően, különösen, ha a kicsi bőréről van szó. Én is átváltottam illatmentes natúrkozmetikumkora, szeretném, ha a kisfiam sokáig nem találkozna káros adalékanyagokkal. Puha, jól tisztít és nem irritál, mindent tud, amit egy popsitörlőnek kell!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

evelinmolnar

2015. július 31.

Ha tehetem, illatmentes készítményeket vásárlok, mert nagyon érzékeny a bőröm. Jobbnak látom, ha a kisfiam popsija is minél kevesebb allergizáló összetevővel találkozik. Kellemes állagú kendő, szépen tisztít és úgy vettem észre, hogy nagyon puhává varázsolja a bőrt. Nem szakad, ami nagyon fontos, mert több más popsitörlő esetében is tapasztaltam már, hogy nem adtak a minőségre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice