Beauties Factory

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: anne.antonie, Módosítva: 2015. január 14.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Antibakteriális ecsettisztító folyadék

Camilla_B

2015. január 12.

Amit én rendeltem azzal minden rendben, nem éreztem semmilyen olajos valamit benne. Ugyan úgy kitisztította az ecseteimet, mint az előzőleg vett drágább folyadék. Nekem bevált, szóval bármikor újravenném, bár én csak szintetikus ecseteken próbáltam még.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 12.

anne.antonie

2014. augusztus 1.

Rettenetes! Nem volt szívem kiadni annyi pénzt egy MAC ecsetmosó folyadékért, 1200ft jó alternatívának tűnt, gondoltam nem lehet nagyon mellényúlni vele, max nem tisztít annyira tökéletesen. Én nem tudom mi van benne, valami szörnyű nehéz olaj, az ecsetek nem száradnak meg, benne marad ez az olaj, ami jól érezhető, de látható is mert összetapasztja a szálakat. Ez tűnt fel. Mikor megvizsgáltam az ujjammal, nem csak, hogy olajos érzés volt, de még kicsit ragad is.
Azonnal kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Azonnal kidobtam.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.