Beauty Baby

Ár:   600 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda799, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mosakodó balzsam természetes kamilla- és mandulakivonattal- panthenollal és 1/3 rész tápláló testápolóval. Ideális az érzékeny felnőtt bőr ápolásához is.

lolkabolka

2020. március 5.

A waschgel változatot vettem meg és maximálisan elégedett vagyok vele. Besokallt a bőröm, mondhatni behülyült, lehet lisztérzékenység van mögötte. Mellette pattanásszerű, de nem pattanásod, vöröses dea felszíne száraz. Nekem, akinek gyönyörű bőröm volt, tiniként minden kortárs irigyelt... Szóval sokadik natúr, nem natúr szappan, tusfürdőt próbáltam de egyik sem volt az igazi. Véletlenül akadtam erre a waschgel - re és szuper. Bátran ajánlom érzékeny, besokallt bőrüeknek. Nagy kiszerelés, gazdaságos jó illata van. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

natasa

2019. június 23.

A Kopf bis Fuss változatát vettem meg magamnak, mert régebben is használtam dm-es babafürdetőket. Lágy kis fürdőtermék, olcsó és gazdaságos, kímélő összetevőkkel. Sajnos az illatára elég hamar ráunok, illetve néha zavarni kezd valamiért, így huzamosan nem használom. De nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 23.

timilla

2018. szeptember 14.

Nálam ez a babafürdető alapdarab, felváltva a Bübchen és a DM egy-egy fürdetőjével. Odáig vagyok a babaápolási termékek enyhe, finom, púderes illatáért, plusz a fürdetők általában nagyon bőrkímélőek. A Müller saját márkás vonalának az ára is nagyon jó, ez a termék is mindössze 700 forintba kerül és fél literes. Egyáltalán nem szárít, nem irritál, finom tisztaságillatú, és nagyon sokáig tart. Télen kizárólag ezt használom, és sokat segít a rettenetesen kiszáradásra hajlamos bőröm rendben tartásában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Vitaminok: Panthenol