Beauty Baby Kopf-Bis Fuss Fürdető Gél és Sampon Olajfalevél-Kivonattal és Allantoinnal

Beauty Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. december 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alkalmas a felnőttek száraz, érzékeny bőrének tisztítására is. Klinikailag tesztelt, dermatológiailag ellenőrzött. A szappanmentes összetétel kíméletesen tisztítja a baba bőrét és haját.

pocok

2014. február 21.

Nagyon szeretjük a másik fürdetőjével együtt. Két éves a kisfiam és fél éves kora óta használjuk, és szeretjük. Elvétve használunk csak mást. Néha csak egy kis hab miatt előkerül a Gabi, de csak a már új összetételű, parabénmentes változat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 21.

Beni1234

2012. december 21.

Számomra az ideális arclemosó! Eltávolítja a sminket, nem irritál, nem szárít, de mégis tökéletesen tisztít. Sima, puha, feszes arcbőrt eredményez, hosszú távon sem okoz semmilyen kárt (se nem zsírosít, se nem szárít...), és még kiütéses sem lettem tőle, pedig sok bio és hipoallergén arclemosóval jártam már így. Nekem hajmosásra is bevált, igaz, kétszer is kell tennem a hajamra, hogy felhabosodjon, de egyáltalán nem szárít, és szinte még balzsamoznom sem kell. Hónapok óta használom, tehát tartósan bevált. Biztosan újra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 21.

natasa

2012. június 9.

Azt írja a tájékoztató, hogy alkalmas felnőttek száraz bőrének tisztítására is. Ezért vettem egyet. Kipróbáltam tusoláshoz, hajmosáshoz. A tusolásnál remekül szerepel. Az állaga elég híg, de lágy. Nem habzik nagyon, de kellemes vele a tusolás. Selymes, puha lesz a bőr. Egyelőre nem szárít (jupppi!), de majd eldől hosszú távon. Az illata nekem nem annyita babás-púderes, mint a babylove termékeké. Nekem az illata kicsit strandolós illat, nem tudom miért.
Hajmosásra is próbáltam, na arra nem jött be. Adagoltam, mostam, öblítettem legalább négyszer, de nem voltam elégedett, végül a szokásos samponnal fejeztem be a műveletet. De ezért nem pontozom le, mert a leírás nem szól a felnőttek hajmosásáról.:-))) Szóval jó kis tusfürdő, babáknak is biztosan nagyon jó! Samponnak is, a kis hajacskájukat tuti szépen megtisztítja.
A kiszerelés praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

A kiszerelés praktikus.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin