Beauty Baby

Ár:   320 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2016. november 28.

Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb

Parfüm-, illóolaj-, alkohol-, színezék-, ásványi olaj- és PEG-mentes nedves törlőkendő a babák érzékeny bőrére. Dermatológiailag tesztelt.

felicitas

2019. december 9.

Nálunk ez a befutó. Olcsó, nagyon jó összetevők, kellően nagy és nedves.

Update: Még én töltöttem fel, és azóta többfélét kipróbáltam, de második gyereknél már csak ezt veszem. Bevált. Legjobb ár, méret, nedvesség terén is. A hatos kiszerelés nagyon kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Nálunk ez a befutó. Olcsó, nagyon jó összetevők, kellően nagy és nedves.

Babyspacejelly

2018. május 5.

Szerintem az egyik legkirályabb popesztörlő! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 5.

Szerintem az egyik legkirályabb popesztörlő! :)

tothbernadett

2017. október 3.

A Rossmann-os sensitive popsitörlő kendőhöz tudnám hasonlítani. Vastag, illatmentes, szép összetevős. Szerintem épp elég nedves rendeltetésszerű használathoz, sminkemosáshoz viszont nem eléggé. Akciósan, big pack-ban 3 Ft-ra jött ki darabja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

noxibaba

2017. augusztus 25.

Nagyon jó popsitörlő! Nem szakad, nem nyúlik. Szépen tisztít, töröl. Egy picit hiányzik, hogy semmi illata nincs, de ez nem hátrány!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Makk Zsuzsó

2017. június 25.

Sérült bőrre használhatatlan, mert nagyon csíp. Amúgy elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

Sérült bőrre használhatatlan, mert nagyon csíp. Amúgy elmegy.

Realgirl

2017. március 17.

A kedvenc popsitörlőnk, szuper összetevők, kettesével vagy négyesével is kapható, ár-érték arányban a legjobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 17.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice