Coscoi Plus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ellie, Módosítva: 2011. december 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A termék aloe vera kivonatot tartalmaz, mely hatékonyan kezeli a fertőzéseket és regenerálja a napsütéstől leégett bőrfelületet. Az arcmaszk kiváló választás érzékeny bőrűek számára. Hidratáló hatású. Megtisztítja, selymessé varázsolja, és feszessé teszi az arcbőrödet, így egészséges és fiatalos kinézetet biztosít.

tanarilla7

2013. október 12.

Nyáron egyszer leégtem, másnap jelenésem volt, felraktam a maszkot és voilá..nyoma se volt utána pirosságnak, egy minimális pírt láttam csak az arcomon, de aztán az is eltűnt. Én ennek is teljesen rabja vagyok, ahogy az összes többi Coscoi maszknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

diaziana

2013. június 15.

Ajándékba kaptam egyet a legutóbbi rendelésem mellé. Egy dolog biztos: érzékeny bőrűek messzire kerüljék el! Úgy csípte, marta, égette a szemkörnyékemet, mint még soha semmi más, pedig direkt nem tapasztottam oda, és nem is kifejezetten érzékeny a bőröm. Amúgy kellemes az illata, de nem vettem észre különösebb változást a bőrömön a használata után, sem pedig másnap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

Nomacs

2013. január 4.

Hát az anyagot erről sem sajnálták, az egyszer biztos. El sem tudtam képzelni, hogy ezt mind be fogja szívni az arcom, és végül mikor fél óra után levettem, még nedves volt, de még így szépen teljesített a bőröm.
Mikor levettem, belemasszíroztam kézzel, de még így is kicsit ragacsos érzetet keltett még a bőrömön egy olyan fél óráig. Viszont nagyon szép puha lett az arcom, de a színe nem lett egységesebb, és reggelre eltűnt már a hatás sajnos, bár az én bőröm mostanság nagyon száraz.:(
390 forintért vettem, és tulajdonképpen elégedett vagyok vele. De vannak ennél olcsóbb arcpakolások is, és a házi arcpakolásaim is tudják ezt az eredményt, szóval nem hiszem, hogy újra venném, de ha kicsit kényeztetni akarom magamat, akkor veszek egyet-egyet a többi fajtából.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Aloe Arborescens Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Hyaluronic Acid, Aloe Arborescens Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: aloe illat.