Coscoi Plus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   23 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: mrcstrash, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A paradicsomos arcmaszk nagy mennyiségű vitamint és ásványi anyagot tartalmaz, mely kiváló kezelést biztosít a zsíros és a problémás bőrrel rendelkező hölgyek és urak számára. A bőrt rugalmasabbá teszi, eltávolítja a felesleges zsírt és megtisztítja a pórusokat. Megfiatalítja a bőrödet és segít megelőzni a káros anyagok felgyülemlését (melyek pigment foltokat eredményezhetnek), miközben tisztít és hidratál.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

diaziana

2012. december 9.

Érezhetően paradicsomos illata van. Alkalmanként használom, a bőröm állapotától függően. Most épp kirügyeztem, biztos a "közelgő" tavasznak köszönhetően... Feltettem egyet tegnap, és rögtön látható volt az eredmény. A fájó, piros duzzanatokat lelohasztotta, a hegeket csökkentette, még a pórusaim is tisztábbnak tűntek. Én kb. 20 percig hagyom fent, lehúzom, és a maradékot 5-10 percig masszírozom a bőrömbe, amíg teljesen be nem issza. Nagy kedvencem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

Incus

2012. október 27.

Nagyon szeretem ezeket a maszkokat...a kedvenc fodrászcikkes boltomban leltem rá. A koreai írásjeleket látva azonnal kosárba került egy koreai vörös ginzengessel együtt. Otthon nagyban írtam a levelet a koreai ismerősömnek hogy mit leltem ma, mikor megláttam a hátulján hogy Kecskeméten van a telephelye az importőrnek. Nagyon megörültem mivel a cég telephelye csupán egy utcányira van a fent említett fodrászcikkestől *.*
Azóta rendszeresen veszem a maszokokat és még egyikben sem kellett csalódnom :) Az ár-érték viszont nagyon kedvező, mivel 400 ft-ért nem kapni ehhez hasonló terméket nálunk.
Ezen az oldalon lehet megrenedelni sok más remek koreai termékkel együtt: http://bbkrem.hu/kozmetikum/maszk.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

Panda

2012. június 20.

Ez a paradicsomos a kedvencem- amikor kibontottam az volt az első gondolatom; na végre ennek tényleg totál paradicsompüré illata van- szó szerint éhes lettem az illatától és a hatása: összehúzta a pórusaimat nem is akárhogy és a napok óta homlokomon éktelenkedő csúfságot is teljesen lelohasztotta már csak egy pici seb van a helyén.
Nekem pont ugyanolyan gyorsan beszívódott mint az algás meg az aromás (bár szerintem ez függ a bőr alapvető hidratáltságától is, hogy épp milyen állapotban van).
Azt hiszem ebből mindig fogok tartani itthon gyors-segélyként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Azt hiszem ebből mindig fogok tartani itthon gyors-segélyként.

Szütyő Beauty blog

2012. május 10.

Imádom ezeket a pakolásokat. Az összes közül nekem ez vált be a legjobban. És tényleg paradicsom illata van. Fertőtlenítő hatásúnak érzem, de emellett nem szárítja ki a bőröm hanem táplálja. Mindig jól feltankolok belőlük egy-egy rendelés alkalmával. Nem néztem nagyon utána vásárlás előtt anno a terméknek, azt hittem a tasak egy kis krémet rejt, aztán volt nagy csodálkozás, mikor kibontottam és egy nagyon vicces kis krémmel átitatott "géz" lapot húztam elő. Volt kis kivágás a szem, száj és orr helyén is:) Maga a maszk hatásos, addig kell rajtahagyni elvileg ameddig meg nem szárad a krém, illetve az összes nedvesség el nem párolog. Utána nem kell arcot mosni, hagyni kell hatni. Az illata kicsit kellemetlen, de hatását tekintve nagyon jó, és ár-érték arányban pedig egyenesen verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 10.

xameee

2011. november 29.

Használom már egy ideje (bár nem rendszeresen), és meg vagyok vele elégedve. Finom, puha, élettel teli lesz tőle a bőröm. 1-2 napig érzem a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 29.

tothdyna

2011. november 9.

Tegnap este próbáltam, magával a maszk méretével-arányaival nem vagyok épp kibékülve (kicsi volt a szememhez a nyílás, pedig abszolút nincs nagy szemem, valamint az arcomon (oldalt, a nevetőráncok környékén ) nem bírtam szépen kisimítgatni, hiába próbáltam. Ezek ellenére a bőröm reggelre puha és úgy érzem egyneműbb is lett, nagyon elégedett vagyok vele. Tasakból kivétel előtt némi forró vizet zubogtattam rá, mert többeknél ovastam, h a pakolás végére már szinte fázik az arcuk. Igaz, én max. 15 percig hagytam fent (éjszaka volt már és minél hamarabb le akartam dőlni), utána picit belemasszíroztam a bőrömbe a maradék krémet, majd lefeküdtem. Még olyan fél óráig biztosan ébren voltam, közben folyton a ragacsos arcom tapogattam, h reggel vajh az egész hajam beleragad-e, de szerencsére nem így lett. Ajánlom mindenkinek, első tesztre én nagyon elégedett vagyok vele! Majd update-elek a következő próba után! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 9.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

A paradicsom levelének, szárának és/vagy gyümölcsének kivonata. Bőrkondicionáló, összehúzó hatású anyag. Némi antioxidáns hatása is van a bőrre.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.